Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Pradėjau domėtis virtuviniais kombainais ir visai galva susisuko biggrin.gif
Gal kas galėtų pasakyti ką nors apie Bosh MUM 52120 ?

http://pigu.lt/buiti...line?id=3377384

Atsakyti
Aš jau kaip savaite naudojuosi philips 7775 smile.gif galiu pasakyti kad nenusivyliau, esu tikrai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2012 10 19, 16:56)
Pradėjau domėtis virtuviniais kombainais ir visai galva susisuko biggrin.gif
Gal kas galėtų pasakyti ką nors apie Bosh MUM 52120 ?

http://pigu.lt/buiti...line?id=3377384

mane irgi šis modelis domina ir aišku jo kaina bigsmile.gif
Gal žinote kokie tarkavimo ir pjaustymo būdai galimi šiuo prietaisu? Ar griežinėlių pjaustymas tik vieno dydžio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 10 22, 08:57)
mane irgi šis modelis domina ir aišku jo kaina  bigsmile.gif 
Gal žinote kokie tarkavimo ir pjaustymo būdai galimi šiuo prietaisu?  Ar griežinėlių pjaustymas tik vieno dydžio?  g.gif

Tarkuoja labai smulkiai(sūrį, šokoladą) truputį stmabiau morkas, ir didesniais šiaudeliais-lazdelėmis. O griežinėliais pjausto 2 būdais.Smulkiai pjausto kopūstus o stambiau nenaudojau.
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 10 22, 10:46)
Tarkuoja labai smulkiai(sūrį, šokoladą) truputį stmabiau morkas, ir didesniais šiaudeliais-lazdelėmis. O griežinėliais pjausto 2 būdais.Smulkiai pjausto kopūstus o stambiau nenaudojau.

bigsmile.gif ačiū už atsakymą 4u.gif O gal dar ką nors naudojote, mane domina ir tešlos maišymas, ar užtenka galios kombainui? g.gif ir ar paprasta jį plauti, nes tas daržovių tarkavimo priedas atrodo labai panašus į bulvių tarkavimo mašiną, kurią valyti tai man ilgai užtrunka nes ten visokių detalų ir vietų kur sunku išplauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 10 22, 10:24)
bigsmile.gif ačiū už atsakymą  4u.gif O gal dar ką nors naudojote, mane domina ir tešlos maišymas, ar užtenka galios kombainui? g.gif ir ar paprasta jį plauti, nes tas daržovių tarkavimo priedas atrodo labai panašus į bulvių tarkavimo mašiną, kurią valyti tai man  ilgai užtrunka nes ten visokių detalų ir vietų kur sunku išplauti ax.gif

Nežinau, bet man tas plovimas neužima daug laiko. Tešlos maišymas ten tai geras, aš ir kastinį ten suku, ir tešlas ruošiu. Man tik trūkta šiame kombaine kapoklės.
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 10 22, 11:59)
Nežinau, bet man tas plovimas neužima daug laiko. Tešlos maišymas ten tai geras, aš ir kastinį ten suku, ir tešlas ruošiu. Man tik trūkta šiame kombaine kapoklės.


Jūs apie mėsos kapojimą? g.gif Jei taip tai tikrai dabar pažiūrėjau, kad turbūt su kokteiline reikėtų tai daryti arba priedą užsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 10 22, 13:29)
Jūs apie mėsos kapojimą?  g.gif Jei taip tai tikrai dabar pažiūrėjau, kad turbūt su kokteiline reikėtų tai daryti arba priedą užsisakyti g.gif

Su kokteiline neina, mėginau, tai variklis užkaito ir nieko gero verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 10 19, 08:39)
Sveika, gal užsakinėsite šitą priedą MUZ5CC1 kubeliams pjaustyti. Prisidėčiau ir aš, nes man jo labai trūksta, kiek ieškojau Lietuvoje, jo nėra, reikia siūstis iš svetur.Tai jei pirksite sau , o gal rasite ir Lietuvoje, tai prašau pasakyti 4u.gif

Kol kas neužsakinėsiu, nes nemaža kaina doh.gif pažiūrėsiu kaip išsiversiu be jo, jei jau labai reikės, tada pavasarį prašysiu kad vyras iš vokeitijos parvežtų.

Beje pigu.lt po savaitgalio kainą Bosch MUM 56340 pakėlė 45 Lt, gerai kad spėjau užsisakyti sena kaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2012 10 19, 19:00)
Aš jau kaip savaite naudojuosi philips 7775 smile.gif galiu pasakyti kad nenusivyliau, esu tikrai patenkinta  biggrin.gif

O kur pirkot? Bandau rast kur pigiausiai ax.gif Nes labai jau jo noriu...
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2012 10 19, 19:00)
Aš jau kaip savaite naudojuosi philips 7775 smile.gif galiu pasakyti kad nenusivyliau, esu tikrai patenkinta  biggrin.gif


Aš jį naudoju nuo birželio pabaigos, beveik kiekvieną dieną - tikrai labai patogu naudoti, labai padeda virtuvėje. Jau išbandžiau beveik visas funkcijas. Tikrai nenusiviliau. Pirkau tuo metu azon.lt - buvo geriausia kaina.
Atsakyti
QUOTE(Rami_Ledi @ 2012 10 23, 15:43)
Aš jį naudoju nuo birželio pabaigos, beveik kiekvieną dieną - tikrai labai patogu naudoti, labai padeda virtuvėje. Jau išbandžiau beveik visas funkcijas. Tikrai nenusiviliau. Pirkau tuo metu azon.lt - buvo geriausia kaina.



Pritariu 100 procentų biggrin.gif
Atsakyti