Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(norkele @ 2012 09 26, 10:57)
taip, maciau, bet negaliu pasakyt, kad apsisprendimas nuo to lengvesnis. Va jei gauciau ir viena ir kita dienai pasinaudoti gal is syk nuspresciau kuris patogesnis (nes pvz uzsinietiskuose tinklapiuose yra palyginimai apie tokius nuansus, kuri sunkiau valyti, uztvirtinti ar pan.), bet tokios galimybes neturiu
Papildyta:

Jie tik internetinese parduotuvese ir kaina nuo 3300lt (ka realiai buvo pavyke nusidereti) iki 4200lt, bet bent jau man nepavyko suderint pirkimo (pigesniam var), staiga ima ir tiekejai neturi smile.gif
Papildyta:

Rasote laiska ar skambinate ir maloniai atsakys  mirksiukas.gif  tikiuosi ne uz ilgo SM bus daugiau sio aparato gerbeju ir bus galima suzinoti daugiau + ir -


Pasiteiravau pati ir gavau tikį atsakymą:

Siuo metu MyCook kaina 2997 lt.
Pristatymu metu ir perkant daugiau, nei du vienetus taikomos nuolaidos.

Jei domina, galime surengsime degustacini
vakareli pas Jus namuose arba pasikviesime pas save.


Aš tokių finasnsų tikrai neturiu ir beje nėra sulčiaspaudės...
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2012 09 26, 15:33)
Pasiteiravau pati ir gavau tikį atsakymą:

Siuo metu MyCook kaina 2997 lt.
Pristatymu metu ir perkant daugiau, nei du vienetus taikomos nuolaidos.

Jei domina, galime surengsime degustacini
vakareli pas Jus namuose arba pasikviesime pas save.


Aš tokių finasnsų tikrai neturiu ir beje nėra sulčiaspaudės...

As tai apskritai nesuprantu uz ka ten tiek moket? Pasiziurejau tinklapyje i ta MyCook ir nieko ypatingo nepamaciau schmoll.gif ta pati manau apie Thermomix 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 09 24, 15:01)
Na va, aš jau irgi kombainuota, tad pasidalinsiu savo įspūdžiais, nes mažoka čia info iš tų, kurios turi kombainiukus smile.gif

Turiu Kenwood Prosperko KM280 (taip ant dėžės parašyta), pirkau šiaip KM 266, bet sakė, kad juos keičia KM 286, tad suprask, kaip nori smile.gif



Kokia jo kaina??? blush2.gif ax.gif
Aš svaigstu dėl Philips HR 7775..., bet dabar paskaičiau apie šitą ir ėmiau dvejot g.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 26, 15:52)
As tai apskritai nesuprantu uz ka ten tiek moket? Pasiziurejau tinklapyje i ta MyCook ir nieko ypatingo nepamaciau  schmoll.gif ta pati manau apie Thermomix  4u.gif

uz kaitinima, kad tuo metu gali uzsiimti kazkuo kitu, kai vietoj taves maiso ir verda, tame tarpe sukapoja jei reikia, uz tai, kad ruosdama mieline ar plikytiems pyrageliams tesla uzuot kaitintum piena, veliau kildintum mieles, kitam inde maisytum ir t.t. visa tai jis padaro pats ir tau telieka susiplauti tik viena inda vietoj keleto. Jei neturi svarstykliu, o linkes gaminti pagal instrukcijas, savyje turi ir jas.
Jie taupo laika ir tiek, bet produktu patys nesuperka ir isankstinio uzsakymo jiems nepateiksi, ka siandien nori valgyt biggrin.gif
Man irgi kainos nepatinka, bet niekaip nesuprantu ko cia stebites, jei viska is tiesu sudetum, kas i ji ieina (arba ka jis pakeicia) tai ir gaunasi nemaza sumele. Aisku, kai pradeda skaiciuodami mineti visokius prietaisus kiausiniams virti tai man juokinga, bet yra isties ko is rakandu gali atsisakyt turint toki aparata mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, kainos jų tikrai didelės... aš kadangi turiu tą Kenwood'ą tai kai jį damušiu, gal jau bus pakritę biggrin.gif


QUOTE(Renadai @ 2012 09 26, 17:11)
Kokia jo kaina???  blush2.gif  ax.gif
Aš svaigstu dėl Philips HR 7775..., bet dabar paskaičiau apie šitą ir ėmiau dvejot  g.gif


Man pavyko gauti už 850Lt smile.gif
O šiaip apie 1000Lt.
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2012 09 26, 20:36)
uz kaitinima, kad tuo metu gali uzsiimti kazkuo kitu, kai vietoj taves maiso ir verda, tame tarpe sukapoja jei reikia, uz tai, kad ruosdama mieline ar plikytiems pyrageliams tesla uzuot kaitintum piena, veliau kildintum mieles, kitam inde maisytum ir t.t. visa tai jis padaro pats ir tau telieka susiplauti tik viena inda vietoj keleto. Jei neturi svarstykliu, o linkes gaminti pagal instrukcijas, savyje turi ir jas.
Jie taupo laika ir tiek, bet produktu patys nesuperka ir isankstinio uzsakymo jiems nepateiksi, ka siandien nori valgyt biggrin.gif
Man irgi kainos nepatinka, bet niekaip nesuprantu ko cia stebites, jei viska is tiesu sudetum, kas i ji ieina (arba ka jis pakeicia) tai ir gaunasi nemaza sumele. Aisku, kai pradeda skaiciuodami mineti visokius prietaisus kiausiniams virti tai man juokinga, bet yra isties ko is rakandu gali atsisakyt turint toki aparata  mirksiukas.gif

Na turbut jis tada tinkamas tik toms, kurios jau ziauriai neturi laiko ir labai nemegsta sukiotis virtuveje 4u.gif o man patinka sukiotis virtuveje (jei niekas netrukdo), stebeti maisto gaminimosi procesa, ragauti ar ko netuksta biggrin.gif galu gale jam turbut reikalingi specialus receptai, kurie irgi matyt kainuoja 4u.gif sudejus mano visus prietaisus, kuriuos turiu virtuveje (mesmale, kombainas, duonkepe, stacionarus galingas mikseris, greitpuodis) itariu irgi susidarytu sumele ir ne mazesne nei kainuoja MyCook, bet piusas tame, kad as galiu vienu metu kelis darbus daryti, o ne viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 27 rugsėjo 2012 - 08:09
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 27, 08:06)
sudejus mano visus  prietaisus, kuriuos turiu virtuveje (mesmale, kombainas, duonkepe, stacionarus galingas mikseris, greitpuodis) itariu irgi susidarytu sumele ir ne mazesne nei kainuoja MyCook, bet piusas tame, kad as galiu vienu metu kelis darbus daryti, o ne viena  mirksiukas.gif

vat butent, kad kainuoja smile.gif na kas turi jau apkrauta virtuve, o kai kas dar tik paieskose ar technika jau atgyvenus ir sprendi, kas geriausia. Pati irgi gal kiek skeptiskai ziurejau i viena daikta. Kaip sakai del vienu metu atlieki kelis darbus, tai kai tai trunka labai trumpai nematau problemos ir su vienu prietaisu (nes labiausiai nemegstu plauti smile.gif tik matau, kad jei kazka panasaus isigysiu pirmiausia reiks pasimokyti gaminti is naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 27, 10:06)
.... sudejus mano visus  prietaisus, kuriuos turiu virtuveje (mesmale, kombainas, duonkepe, stacionarus galingas mikseris, greitpuodis) itariu irgi susidarytu sumele ir ne mazesne nei kainuoja MyCook, bet piusas tame, kad as galiu vienu metu kelis darbus daryti, o ne viena  mirksiukas.gif

Na su greitpuožio galimybėmis joks kombainas nepasigalynės biggrin.gif
Ir apskritai, susidaro įspūdis, kad tai universalus ir gana nepigus žaisliukas. Indo talpa ar ne 2 lirai doh.gif Tai koks ten mechanizmas to prietaiso g.gif kaip daryti tešlas iš kilogramo miltų (pvz. duonai) blink.gif
Plyginkite su rimtu prietaisu. Talpa 6,7 litro, visur metalinės jungtys ir priedai thumbup.gif Naudojame gal penktus metus panašų, tik be kaitinimo. Pagal specifikacijas duonai tešlą reikia gaminti iš max. 1 kg. miltų. Tokiam aparatui! Bet užtai per 4+ metus jokių nusidėvėjimo ženklų.
Palyginus MyCook - žaisliukas.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 28, 09:55)
Na su greitpuožio galimybėmis joks kombainas nepasigalynės  biggrin.gif
Ir apskritai, susidaro įspūdis, kad tai universalus ir gana nepigus žaisliukas. Indo talpa ar ne 2 lirai  doh.gif  Tai koks ten mechanizmas to prietaiso  g.gif  kaip daryti tešlas iš kilogramo miltų (pvz. duonai)  blink.gif
Plyginkite su rimtu prietaisu. Talpa 6,7 litro, visur metalinės jungtys ir priedai  thumbup.gif  Naudojame gal penktus metus panašų, tik be kaitinimo. Pagal specifikacijas duonai tešlą reikia gaminti iš max. 1 kg. miltų. Tokiam aparatui! Bet užtai per 4+ metus jokių nusidėvėjimo ženklų.
Palyginus MyCook - žaisliukas.

o ka, greitpuodis yra jega, dziaugiuos isigijus biggrin.gif

tai vat, kad teko lyginti ir patirti, kaip sunkiai jis vezamas i Lietuva. O kalbant is finansines puses, tai sumele kur kas didesne susidaro, jei isigyti visus norimus priedus, tad siam gyvenimo etape gal geriau susimaisyti du kartus po puse kilogramo miltu, nei gauti tik puse norimos naudos g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal kas turit Kitchenaid, norejau palausti - ar sluotele bruzinasi i inda, kai dirba? Mano vyras sako, kad lygtais neturetu taip buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2012 09 30, 15:12)
Sveikutes,

gal kas turit Kitchenaid, norejau palausti - ar sluotele bruzinasi i inda, kai dirba? Mano vyras sako, kad lygtais neturetu taip buti g.gif

nesibruzina 4u.gif jei pas Jus bruzinasi, tai paziurekit i instrukcija, kiek atsimenu ten galima kazkaip pareguliuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 01 spalio 2012 - 10:04
QUOTE(DaivaVe @ 2012 10 01, 08:00)
nesibruzina  4u.gif jei pas Jus bruzinasi, tai paziurekit i instrukcija, kiek atsimenu ten galima kazkaip pareguliuoti  4u.gif



Aciu labai uz atsakyma, paziuresiu 4u.gif
Atsakyti