Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Sweetmember @ 2012 09 23, 22:07)
Labai džiaugiuosi, kad atsiliepėte  smile.gif
Gal galite pasidalinti savo įspūdžiais? Ar su juo galima tarkuoti bulves? Mano šeimyna labai mėgsta tradicinius lietuviškus patiekalus smile.gif Teko skaityti, kad tas MyCook minko tešlas? Ar Jūs bandėte? Jei taip, ar tešlos išties būna tokios, kaip minkytos rankomis? Nes man tai kažkas nerealaus..Dar nesu girdėjusi apie kombainą, kuris tai darytų smile.gif

Puikia tarkuoja bulves.
O del teslu... tai nesu didele kepiniu megeja. Bet dabat vis dazniau kazke kepu. Nes nereikia teslu minkyti. Taurus MyCook puikiai isminko visas teslas nuo keliu sekundziu iki 2 min. Ziurint kokia.
Labiausiai patiko plikyta tesla.... super thumbup.gif dabar plikytus sausainiukus kepu ir kepu. Prie vyno.... mmm thumbup.gif

Picos tesla puikia isminko ir kibinu tesla.... Na tikrai gerai smile.gif Del to galite buti rami.
Atsakyti
QUOTE(Alien @ 2012 09 23, 19:02)
Sveika,

As turiu Taurus MyCook.
SUPER daiktas  thumbup.gif  Be jo nebeisivaizduoju savo kasdienybes. Kasdien visa didesne priklausomybe jam  lotuliukas.gif
Aisku kaina nemaza, bet negaila nei vieno lito  bigsmile.gif


Jei ne paslaptis kokia būtų kaina? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, aš jau irgi kombainuota, tad pasidalinsiu savo įspūdžiais, nes mažoka čia info iš tų, kurios turi kombainiukus smile.gif

Turiu Kenwood Prosperko KM280 (taip ant dėžės parašyta), pirkau šiaip KM 266, bet sakė, kad juos keičia KM 286, tad suprask, kaip nori smile.gif
Daro:
Mėsmalė, sulčiaspaudė, sulčiaspaudė citrusinė, kokteilinė, maišymo indas, pjaustymo indas.

Dabar ką išbandžiau ir pastebėjimai:
Sulčiaspaudė - spaudžia gerai, tik skylė vaisių įdėjimo mažoka, reikia pjaustyti pvz obuolius specialiai. Tirščiai beveik sausi, tikrai neišspausi rankom daugiau smile.gif Tik lieka stambių gabaliukų, nes yra tarpas tarp pjausytmo įrenginio ir indelio.
Gal šiek tiek sunkoka išplauti tirščių indą ir jis mažokas.
Bendrai vertinu pagal savo poreikius - 8 iš 10. Bet man užtenka šiam gyvenimo etapui smile.gif
Maišymas ir minkymas - prikibti neturiu prie ko, gal tik kad prie to K raidės maišiklio lieka tešlos, pvz. kai pirmiausia sviestą su cukrum išsuku ir įmušu kiaušus, tada miltus - tai jaučiasi tas sviestas. Šiek tiek ir ant šonų indo lieka.
Bendrai vertinu pagal savo poreikius - 10 iš 10.

Pjausytmo indas: atlieka smulkų stambų burokinį tarkavimą, smulkų stambų pjaustymą griežinėliais, bulvių tarka.
Visi tarkavimai visai neblogi, tik kaip ir su sulčiaspaude, lieka nemaži gabaliukai nesupjaustyti.
Bulvių tarka - mažokas šiaip indas pvz. didesniam kiekiui kugelio biggrin.gif Ir... labai didelius ir daug palieka nesutarkuotų bulvių gabalus... Kadangi turiu tarkavimo mašiną - tikrai naudosiu ją, o kombainą tik kokiems blynams, t.y. kai ne daug reik tarkio.
Bet pliusas - nuo sukimosi skystis subėga į vidurį, tai lengvai galima su šaukštu surinkti smile.gif
Bendrai vertinu pagal savo poreikius - 7 iš 10. Didelį pliusą dedu kopūsto pjaustymui - žiauriai tingiu jį rankom pjaustyti biggrin.gif

Kol kas tiek. Bendrai esu labai patenkinta, nes viską labai greitai galima padaryti...
Atsakyti
Labai ačiū, kad dalinatės patirtimi. Lauksim daugiau atsiliepimų apie kombainus ir tikiuosi, kad greitai ir aš vieną išsirinksiu.. Kai toks pasirinkimas, sunku. Norisi neprašauti smile.gif
Tikiuosi sulaukti daugiau atsiliepimų apie MyCook, kad būtų lengviau apsispręsti.. Ką manote apie prezentacijas? Ar verta ją užsisakyti? Gal padės man apsispręsti? Bijau, kad neužburtų manęs ir nepajausdama nusipirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweetmember @ 2012 09 24, 20:36)
Labai ačiū, kad dalinatės patirtimi. Lauksim daugiau atsiliepimų apie kombainus ir tikiuosi, kad greitai ir aš vieną išsirinksiu.. Kai toks pasirinkimas, sunku. Norisi neprašauti smile.gif
Tikiuosi sulaukti daugiau atsiliepimų apie MyCook, kad būtų lengviau apsispręsti.. Ką manote apie prezentacijas? Ar verta ją užsisakyti? Gal padės man apsispręsti? Bijau, kad neužburtų manęs ir nepajausdama nusipirksiu biggrin.gif


O kur galima pamatyti, ką tas MyCook daro? smile.gif Nes ateity žadu kažką rimtesnio pirkti smile.gif
Atsakyti
Aš tikiuosi, kad artimausiu metu įsigysiu šį pagalbininką virtuvėje biggrin.gif po visų paeiškų ir lyginimų aš bent apsistojau ties philips 7775, tačiau mano MB (taip pat, bet dar labiau palyginęs negu aš kobainus ) siūlo įsigyti kenwood pf 925...
Man abu modeliai yra patrauklūs, tačiau jų funkcijos ir priedai galėtų būti sujungti į vieną kombainą smile.gif
Kiek žinau philips sulčiaspaudė geresnė, tačiau kenwood turi kavamalę. Trumpa laiką turėjau galimybę naudotis kenwood pf 270, tai buvau labai patenkinta, tačiau tik sulčiaspaudės neišbandžiau...
Tai dabar esu apsisprendimo kelyje
Atsakyti
Beje pamiršau paminėti, kad philipso indo uždėjimo rankinėlės labai jau nepatvariai man atrodo g.gif nes ten plasmasės, jei netyčia dedant nuluš ir nebegalėsi naudotis.
Atsakyti
Ką manot apie tokį Siemens'ą http://pigu.lt/buiti...55300?id=253928 ?
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 09 24, 21:10)
O kur galima pamatyti, ką tas MyCook daro? smile.gif Nes ateity žadu kažką rimtesnio pirkti smile.gif

paskambinti ir pasiprasyti prezentacijos smile.gif manau tikrai neatsisakys, net per daug nesispardys del miesto

O man va dabar galva susisuko, apziurejau tris mane dominancius aparatus ir turiu rimta galvosuki, ko noret. Greiciausiai KM070 atsisakysiu del kainos, bet kuriuo dabar labiau pasitiket, Termomixu ar MyCook. Is esmes jie lyg ir ziauriai panasus, tik kaina skiriasi ir receptu dalinimusi. Pinigeliai nesimeto, bet ar tikrai geriau pasirinkt pigesni var g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 09 24, 22:10)
O kur galima pamatyti, ką tas MyCook daro? smile.gif Nes ateity žadu kažką rimtesnio pirkti smile.gif

Funkcijos yra aprasytos www.manovirejas.lt
Pati turiu ir galiu pakomentuoti kaip istikruju veikia.
Tad klauskite.

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(norkele @ 2012 09 26, 00:12)
paskambinti ir pasiprasyti prezentacijos smile.gif manau tikrai neatsisakys, net per daug nesispardys del miesto

O man va dabar galva susisuko, apziurejau tris mane dominancius aparatus ir turiu rimta galvosuki, ko noret. Greiciausiai KM070 atsisakysiu del kainos, bet kuriuo dabar labiau pasitiket, Termomixu ar MyCook. Is esmes jie lyg ir ziauriai panasus, tik kaina skiriasi ir receptu dalinimusi. Pinigeliai nesimeto, bet ar tikrai geriau pasirinkt pigesni var g.gif

Sveiki,
O kokia kaina KM070?
Papildyta:
QUOTE(braskina @ 2012 09 24, 15:32)
Jei ne paslaptis kokia būtų kaina?  mirksiukas.gif

Uz Thermomix pigiau.
Net nezinau kiek dabar kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2012 09 26, 00:12)
paskambinti ir pasiprasyti prezentacijos smile.gif manau tikrai neatsisakys, net per daug nesispardys del miesto

O man va dabar galva susisuko, apziurejau tris mane dominancius aparatus ir turiu rimta galvosuki, ko noret. Greiciausiai KM070 atsisakysiu del kainos, bet kuriuo dabar labiau pasitiket, Termomixu ar MyCook. Is esmes jie lyg ir ziauriai panasus, tik kaina skiriasi ir receptu dalinimusi. Pinigeliai nesimeto, bet ar tikrai geriau pasirinkt pigesni var g.gif



Tai gal matete abu aparatus ar bandete jais naudotis? Turiu omeny Termomix ir MyCook.
Atsakyti
QUOTE(Sweetmember @ 2012 09 26, 10:15)
Tai gal matete abu aparatus ar bandete jais naudotis? Turiu omeny Termomix ir MyCook.

taip, maciau, bet negaliu pasakyt, kad apsisprendimas nuo to lengvesnis. Va jei gauciau ir viena ir kita dienai pasinaudoti gal is syk nuspresciau kuris patogesnis (nes pvz uzsinietiskuose tinklapiuose yra palyginimai apie tokius nuansus, kuri sunkiau valyti, uztvirtinti ar pan.), bet tokios galimybes neturiu
Papildyta:
QUOTE(Alien @ 2012 09 26, 09:33)
O kokia kaina KM070?

Jie tik internetinese parduotuvese ir kaina nuo 3300lt (ka realiai buvo pavyke nusidereti) iki 4200lt, bet bent jau man nepavyko suderint pirkimo (pigesniam var), staiga ima ir tiekejai neturi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(braskina @ 2012 09 24, 14:32)
Jei ne paslaptis kokia būtų kaina?  mirksiukas.gif

Rasote laiska ar skambinate ir maloniai atsakys mirksiukas.gif tikiuosi ne uz ilgo SM bus daugiau sio aparato gerbeju ir bus galima suzinoti daugiau + ir -
Atsakyti