Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Kita mama @ 2011 10 19, 12:42)
Na va, nusipirkome Bosch MUM 56340.
Štai tokį http://www.avitela.l...osch-mum-56340/
Pirkom Lenkijoje, maždaug perpus pigiau (880 zl x 0,8= 704 Lt plius kelionė iki Bialytsoko). Bialytsoke Havo parduotuvėje.

Esu laaaaaabai patenkinta juo. Duonos kepimas trigubai palengvėjo, man belieka tik sukrauti produktus ir paskui gatavą tešlą į formas suverst. Sumaišo maišinį juodai duonai, palieku tame pačiame dubenyje pakiltų Kitą dieną po darbo kol papietavau, persirengiau anas išmaišė duonos tešlą (na, produktus teko pačiai sudėti į maišinį  lotuliukas.gif ), ir man beliko tik išimt tešlą, į formas sudėt. Mėsmalė liuksusinė, galinga, greitai sumala. Daržovių pjaustyklė ir pakankamai nebloga, patogu, kad tarkuoja tiesiai į bliūdą. Turėjom senam Boschui pirkę bulvių tarką ir julien diską. Tiko viskas ir šiam Boschiukui, taigi tarkų prisipirkt nereikia, užtenka to, ką jau turim. Labai patogi sulčiaspaudė citrusiniams. Tiesiog ant viršaus ją uždedi ir spaudi, sultys bėga tiesiai į ją pačią. Jokių žaidimų su puodeliais, stiklinėm. mažai dalių plauti. Kokteilinė irgi gera, plakam lassi, vaisių kokteilius, gaminom majonezą.

Dabar ketinu pirkti priedus makaronams (lazanjai, labai mėgstam, dažnai darau, be to tikiu, kad iškočios man ir koldūnų rešlą ir kt. kietesnes tešlas), gal antgalį dešroms. Svarstau dėl to vaisių ir daržovių preso. Gal kas turit, naudojot? Ar atstotų sulčiaspaudę kelioms stiklinės sulčių išspausti? Ar neverta? Nes kaina tokia ne itin maža


Na, vis dar esu nerealiai patenkinta Boschiuku ir galiu kiekveinam jį rekomenduoti.
Bet va, išsidūriau, kaip merga su penktu vaiku. Nusipirkau internetu priedus lazanjai ir... paaiškėjo, kad netinka, nes jie skirti MUM8 Boschui. O mūsiškis MUM5...

Tai vat, gal kas nors naudojate Bosch MUM8? Gal jums reikia štai tokių priedų?
http://ciapigiau.lt/...-kombainui-mum8
http://ciapigiau.lt/...-kombainui-mum8
Atsakyti
QUOTE(mama6 @ 2012 06 26, 15:41)
Gal kas galėtų pakomentuoti šį kombainą?

http://www.imperija....as-8/?item=1497

Mano svajone 4u.gif
Is tiesu komentuoti nelabai ka galiu, as vis pasiskaitineju, pasvajoju ir tiek, labiausiai kas mane zavi siame kombaine, tai teslos minkymas, mesmale, makaronu gaminimo priedas, kavos malimo funkcija. Visu priedu nesusipirksi, bet pradziai manau uztektu ir bazinio paketo, o visa kita jau palaipsniui galima susipirkti ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Niekaip negaliu apsispręsti ar pirkti sulčiaspaudės priedą kombainui (Kemwood Major premier 1200W) ar geriau atskirą sulčiaspaudę g.gif
Aišku norėčiau Kenwood JE880 nes jos 2000W galingumas, bet jos kaina 1000lt kai kur daugiau. Dar yra 1500W apie 800lt. Bet turbūt 1000W, turbūt užtektų g.gif
Gal kas turite kombainą kenwood ir esate išbandę sulčiaspaudės priedą, įdomu išgirsti atsiliepimus 4u.gif



QUOTE(speedy @ 2012 02 10, 09:37)
Čia su kuo  g.gif  Ir kokią tešlą  blink.gif
Namie "Major premier" kenwooda'as net šokinėja, kai gauna duonos tešlą minkyti  doh.gif bet jis monstras!!! O Jums taip sekasi - 13 metų  thumbup.gif


Keista, nes man jis puikiai juodai duonai tešlą užmaišo ir tikrai nešokinėja g.gif (1200W galingumo juk jis).

QUOTE(Florexile @ 2012 03 20, 19:54)
atejo laikas keisti savaji kombaina.
niekaip neapsisprendziu tarp Kenwood KM010 ir kenwood KMM760  blush2.gif gal kas turit, man reiktu ismatavimu, kiek suprantu antrojo puodas didesnis 6.7 l, bet galingumas mazesnis. prie pirmojo dar papildomai mesmale, darzoviu pjaustykle eina.
dar visa tema perskaiciau apie thermomix, laukiu gyvos prezentacijos, bet kaina labai kandziojasi  schmoll.gif
visai galva susisuko  doh.gif


Kenwood KM010 ne tik galingumu pranašesnis už KMM760, bet turi skyrių kur dedasi smulkintuvas ŠTAI TOKS su keliais diskais. Ta prasme, jeigu labai reikalingi peiliai, tai KMM760 tokio priedo neįsigysite, nes nera jame kur jo įstatyti, o visi kiti priedai analogiški.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 17 liepos 2012 - 13:38
QUOTE(juratela @ 2012 07 17, 14:31)

Gal kas turite kombainą kenwood ir esate išbandę sulčiaspaudės priedą, įdomu išgirsti atsiliepimus  4u.gif


Turiu Knewood FP972. Pirkau ji, nes daugiau metalo korpuse, nei kituose plastmasiukuose. IR, kadangi sulciaspaude metaline, nei kad KM262 ar 266. (nesu tikra del skaiciuku, uzsimirso jau tie modeliai blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2012 07 17, 15:31)
Sveiki,

Niekaip negaliu apsispręsti ar pirkti sulčiaspaudės priedą kombainui (Kemwood Major premier 1200W) ar geriau atskirą sulčiaspaudę g.gif 

Jei jau priedą-sulčiaspaudę, tai tik lėtaeigę! Ir bus namie ne tik kombainas, bet ir "huromas su kuvingsu" lotuliukas.gif
Jei reikia paprastos, bet tos, kur geresnė galiu pasiūlyti už pusė kainos: buvau du kartus įjungęs. Nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 17, 16:15)
Jei jau priedą-sulčiaspaudę, tai tik lėtaeigę! Ir bus namie ne tik kombainas, bet ir "huromas su kuvingsu"  lotuliukas.gif
Jei reikia paprastos, bet tos, kur geresnė galiu pasiūlyti už pusė kainos: buvau du kartus įjungęs. Nepatiko.


O kas nepatiko priede, jeigu rašote kad geresnė?
O priedas uogų sultims spausti Šitas turbūt tik uogom ir spausti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(-chile- @ 2012 07 17, 15:45)
Turiu Knewood FP972. Pirkau ji, nes daugiau metalo korpuse, nei kituose plastmasiukuose. IR, kadangi sulciaspaude metaline, nei kad KM262 ar 266. (nesu tikra del skaiciuku, uzsimirso jau tie modeliai  blush2.gif )


Tai taip, aš ir kombainą įsimylėjau ne tik kad metalas į metalą, bet ir šiaip puikiai viską daro thumbup.gif
Vat tik apsisprendus dėl sulčiaspaudės, nes norisi ne tik šiaip atsigerti sulčių išsispausti, bet ir vekuoti žiemai, bei kitkam.
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2012 06 22, 13:42)
Kazi ar lietuvoj yra atskirai tokia dalis pirkt bosch mum 5 kombainams g.gif

http://www.youtube.c...feature=related

Jei sužinosit , tai pasakykit, ir man tokio reikia, kiek rašiau parduotuvėms , tai neprekiauja kol kas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 07 17, 23:57)
Jei sužinosit , tai pasakykit, ir man tokio reikia, kiek rašiau parduotuvėms , tai neprekiauja kol kas blink.gif

Čia yra pirkti
http://www.amazon.de...;pf_rd_i=301128
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2012 07 17, 20:41)
O kas nepatiko priede, jeigu rašote kad geresnė?
O priedas uogų sultims spausti

Geresnis dėl to, kad tai buvo brangiausias priedas-sulčiaspaudė, taip vadinamas "nepjaustytam obuoliui" su didele anga.
O tas kitas priedas, kur rašiau AT644 dirba lėtaeigės sulčiaspaudės principu.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 18, 18:17)
Geresnis dėl to, kad tai buvo brangiausias priedas-sulčiaspaudė, taip vadinamas "nepjaustytam obuoliui" su didele anga.
O tas kitas priedas, kur rašiau AT644 dirba lėtaeigės sulčiaspaudės principu.


Aišku.
O tai tuo lėtaeigės priedu AT644 obuolius irgi galima bus dėti, kažkaip maniau kad ten tik uogoms g.gif
Tai šis priedas AT644 geriau pirkti ar geriau atskirą lėtaeigę Kulvings g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 18 liepos 2012 - 17:31
QUOTE(juratela @ 2012 07 18, 19:26)
Aišku.
O tai tuo lėtaeigės priedu AT644 obuolius irgi galima bus dėti, kažkaip maniau kad ten tik uogoms  g.gif
Tai šis priedas AT644 geriau pirkti ar geriau atskirą lėtaeigę Kulvings  g.gif

Jei neturite kur dėti pinigų bus gerai ir Kuvings biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 18, 18:59)
Jei neturite kur dėti pinigų bus gerai ir Kuvings  biggrin.gif


Aišku, suprantu kad priedas tą patį atliks 4u.gif
Atsakyti