Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(DaivaVe @ 2012 05 18, 16:14)
Manau turetu buti neblogas, bet kaina 128,99 Lt tai tikrai ne tokia, kazkas su tinklapiu itariu blogai  g.gif
Išties ... apsidairiau daugiau po tinklapį, tokia pati kombaino foto yra prie kalną pinigų kainuojančio irenginio blink.gif ČIA doh.gif

-----
Jei ten tikrai klaida,
gal reiktų rinktis kažka tokio ... :
Bosch arba tokio Kenwood g.gif


Galžinot kuo įpatingas maišymas su "pulsavimu" ?
Ir kokį galingumą reikėtų rinktis?
Atsakyti
Ka tik isigijau si virtuvini kombaina http://pigu.lt/buiti...line?id=1135304
laukiu pristatymo.Gal turit atsiliepimo apie si kombaina?
Atsakyti
ar yra toks, kad butu viename minkymas, mesmale, pjaustymas kubeliais (ir kitokiais) ir kt.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 05 19, 23:18)
ar yra toks, kad butu viename minkymas, mesmale, pjaustymas kubeliais (ir kitokiais) ir kt.



kubeliais berods bosh kažkoks naujas modelis gali ... paskaitykite temą kiek atgal, jau buvo truputį diskutuota, o ir modelį ten rašo..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 05 20, 00:18)
ar yra toks, kad butu viename minkymas, mesmale, pjaustymas kubeliais (ir kitokiais) ir kt.

Kubeliais pjausto. Bet mėsmalę geriau turėti atskirą.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 20, 16:36)
Kubeliais pjausto. Bet mėsmalę geriau turėti atskirą.

O kur būtų galima ją LT nusipirkti, kiek žiūrėjau, nerandu niekur?
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 05 21, 13:22)
O kur būtų galima ją LT nusipirkti, kiek žiūrėjau, nerandu niekur?

pabandykite paieškoti pagal modelį Bosch MCM5529.
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 05 21, 12:22)
O kur būtų galima ją LT nusipirkti, kiek žiūrėjau, nerandu niekur?



kai aš ieškojau savo kombaino, tai visiems buitinės technikos platintojams rašiau emailus ir laukiau atsakymo.
Kadangi daugelis realiai prekių neturi, bet gali gauti iš savo tiekėjų/importuotojų.
Atsakyti
Sveikutes. Niekada nesu turejusi virtuves kombaino blink.gif , todel visiskai nieko apie juos nenutuokiu. Šiuo metu sugedusi mano kokteiline, todel pagalvojau, kad reikia pirkti kombaina. Mėsmale ir bulvių tarkavimo masineles as turiu labai neblogas...Sedziu prie interneto 3 diena ir kuo toliau tuo labaiu bijau savo apsisprendimo. Gal kas nors turit BOSCH NCM5530 KOMBAINA- GAL GALIT PATARTI ar jis geras??visikai pasimeciau- kazkaip norisi galingesnio aparato- sakau gal sis neblogas???Dekoju visiems patarusiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(5555col @ 2012 05 23, 11:41)
Sveikutes. Niekada nesu turejusi virtuves kombaino blink.gif , todel visiskai nieko apie juos nenutuokiu. Šiuo metu sugedusi mano kokteiline, todel pagalvojau, kad reikia pirkti kombaina. Mėsmale ir bulvių tarkavimo masineles as turiu labai neblogas...Sedziu prie interneto 3 diena ir kuo toliau tuo labaiu bijau savo apsisprendimo. Gal kas nors turit BOSCH NCM5530 KOMBAINA- GAL GALIT PATARTI ar jis geras??visikai pasimeciau- kazkaip norisi galingesnio aparato- sakau gal sis neblogas???Dekoju visiems patarusiems smile.gif



Jei jau atvirai, gerai apsispręskite, kokių funkcijų jums tikrai reikia ir pagal tai ieškokite kombaino. Galbūt pamatysite, kad jo jums visai nereikia...




o aš va galiu pasigirti, jog jau gavau saviškį kenwood F972. Vakar bandžiau, šiandien dar.
Vakar buvo bulviniai blynai - tarkavau bulves, pjausčiau svogūną, maišiau visą masę. SUPER.
Dar vakar spaudžiau morkų sultis. Super reikalas. Tik dažnokai reik išjungt ir išpurtyt, nes kai pasikaupia morkų išspaudų, labai purtytis pradeda.

Šiandien kepiau picą. Minkiau tešlą, pjausčiau DEŠRĄ, pomidorą (negalvojau, kad įmanoma taip puikiai riekelėm supjaustyti pomidorą), tarkavau sūrį, su malūnėliu dariau tepamą padažą ir aštrumėlių.
Nu žinokit neturėjau suvokimo, kad gali būti TAIP PUIKIAI IŠMINKYTA TEŠLA absoliučiai.. ištraukiau iš bliūdo, ir kaip puikiai kočiojosi.. nu pasaka.

Tik nežinau ar kombainas, ar čia aš .. bet šiandien tris kartus gavau per nagus. Vieną kart ištraukus iš rozetės čiuptelėjau už kištuko, kurie lenda į rozetę, o kitus du kartus gavau per nagus kai spaudžiau įjungimo mygtuką. Gal aš labai įsielektrinus.

Taigi, dar liko kokteilinė, ir kai kurie peiliai dar nebandyti. Bet kolkas nesigailiu nei vieno lito, kurį išleidau tam daiktui.


Taip, yra vienas minusas - plovimas. Tų bliūdų tiek daug, kol išplauni, kol prašluostai.. visą virtuvę nudėlioju kombaino dalim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 24, 22:22)
Jei jau atvirai, gerai apsispręskite, kokių funkcijų jums tikrai reikia ir pagal tai ieškokite kombaino. Galbūt pamatysite, kad jo jums visai nereikia...
o aš va galiu pasigirti, jog jau gavau saviškį kenwood F972. Vakar bandžiau, šiandien dar.
Vakar buvo bulviniai blynai - tarkavau bulves, pjausčiau svogūną, maišiau visą masę. SUPER.
Dar vakar spaudžiau morkų sultis. Super reikalas. Tik dažnokai reik išjungt ir išpurtyt, nes kai pasikaupia morkų išspaudų, labai purtytis pradeda.

Šiandien kepiau picą. Minkiau tešlą, pjausčiau DEŠRĄ, pomidorą (negalvojau, kad įmanoma taip puikiai riekelėm supjaustyti pomidorą), tarkavau sūrį, su malūnėliu dariau tepamą padažą ir aštrumėlių.
Nu žinokit neturėjau suvokimo, kad gali būti TAIP PUIKIAI IŠMINKYTA TEŠLA absoliučiai.. ištraukiau iš bliūdo, ir kaip puikiai kočiojosi.. nu pasaka.

Tik nežinau ar kombainas, ar čia aš .. bet šiandien tris kartus gavau per nagus. Vieną kart ištraukus iš rozetės čiuptelėjau už kištuko, kurie lenda į rozetę, o kitus du kartus gavau per nagus kai spaudžiau įjungimo mygtuką. Gal aš labai įsielektrinus.

Taigi, dar liko kokteilinė, ir kai kurie peiliai dar nebandyti. Bet kolkas nesigailiu nei vieno lito, kurį išleidau tam daiktui.
Taip, yra vienas minusas - plovimas. Tų bliūdų tiek daug, kol išplauni, kol prašluostai.. visą virtuvę nudėlioju kombaino dalim smile.gif

bigsmile.gif tai visgi si nusprendete isigyti? Smaguva thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(-chile- @ 2012 05 24, 22:47)
bigsmile.gif tai visgi si nusprendete isigyti? Smaguva thumbup.gif:


aha, rinkausi rinkausi ir visgi pasiėmiau šitą modelį ir tikrai nesigailiu.
Patinka ir kaip dirba, ir dizainas ir funkcijos. smile.gif
Kai pagalvoji, tai su kombainu tenka kiek daugiau pasiteršt - na užsidėt antgalius, išpauti.. aišku kai bus įgūdžiai, tai ir veiksmas pagreitės.
Bet viską atperka maisto kokybė. Tarkim aš rankomis nesu niekada taip puikiai išminkiusi tešlos, taip smulkiai supjausčius svogūną, ar sukapojus česnaką.. Ir taip lygiai supjausčius pomidorą.
Atsakyti