Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

beje, dar toks klausimas..
Ar kombainas gali pjaustyti rūkytą dešrą? Tarkim filmukuose rodo visur agurkus..pomidorus..
O jei nori padaryti daug sumuštinių, ir reikia gražiai supjaustytų dešros riekelelių? Gal kas bandėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 12, 19:27)
O man vistik traukia Kenwood 972, nes galingesnis. Bet...deja minkymas tik su peiliais sad.gif Nors funkcijų tikrai daugiau. Tačiau vyras prieštarauja, nes mat nevertas savo kainos, ir jam tas modelis pasirodė tiesiog  kaip paprastas mikseris tik su antgaliais. Deja, bet niekur 972 pamatyti nepavyko sad.gif

Vis dar esu abejonėse... sad.gif

O tai kokias teslas dazniausiai darote? As pati turiu Kenwood FP972, tai tikrai geras thumbup.gif kiek dariau teslu tai tikrai suminko normaliai, nors manau gali netikti tesloms, kurias reikia ilgai minkyti 4u.gif 4u.gif pamacius ji tikrai turetu patikti, daiktas patikimas ir manau, kad vertas savo kainos mirksiukas.gif tiesa mesmales jis neturi (na tik peilis mesai kapoti yra), bet uztat turi prieskoniu malimo maluneli (philips tokio nera), tai galima susimalti pipirus, lauro lapus ar kavos pupeles bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 12, 19:44)
beje, dar toks klausimas..
Ar kombainas gali pjaustyti rūkytą dešrą? Tarkim filmukuose rodo visur agurkus..pomidorus..
O jei nori padaryti daug sumuštinių, ir reikia gražiai supjaustytų dešros riekelelių? Gal kas bandėt? smile.gif

Manau gali, kazkada bandziau, bet nebus tokios plonos kaip parduotuvese pjaustytos vakumuotos blush2.gif tik turbut reiktu ta desra truputi pries pjaustant saldiklio kameroje palaikyti, kad kietesne butu biggrin.gif na cia mano pamastymai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 12 gegužės 2012 - 19:12
QUOTE(DaivaVe @ 2012 05 12, 20:08)
O tai kokias teslas dazniausiai darote? As pati turiu Kenwood FP972, tai tikrai geras  thumbup.gif  kiek dariau teslu tai tikrai suminko normaliai, nors manau gali netikti tesloms, kurias reikia ilgai minkyti  4u.gif  4u.gif  pamacius ji tikrai turetu patikti, daiktas patikimas ir manau, kad vertas savo kainos  mirksiukas.gif tiesa mesmales jis neturi (na tik peilis mesai kapoti yra), bet uztat turi prieskoniu malimo maluneli (philips tokio nera), tai galima susimalti pipirus, lauro lapus ar kavos pupeles  bigsmile.gif
Papildyta:

Manau gali, kazkada bandziau, bet nebus tokios plonos kaip parduotuvese pjaustytos vakumuotos  blush2.gif tik turbut reiktu ta desra truputi pries pjaustant saldiklio kameroje palaikyti, kad kietesne butu  biggrin.gif na  cia mano pamastymai  4u.gif



nesu virtuvės virtuozė.. smile.gif Bet velniškai nemėgstu tešlos minkyt, prilenda kur nereikia, rankos aplimpa..
Reikėtų tešlos naminiam picos padui, bandelėms ar žagarėliams, koldūnams, pyragėliams visokiems su įdaru (na tarkim apvynioti dešreles, ar krabų lazdeles)... žemaičių blynams (nors nežinau, čia gal ne su tešlos antgaliu..).
Gal kokį keksą iškepčiau.. nežinau smile.gif

Dėl dešrų tai nereikia kaip vakume, bet kartais reikia pjaustyt daug dešros, tai su ranka vistiek nevienodai gaunasi...

Man tas 972 patinka, kad galingesnis.. smile.gif Tai irgi kažkaip atrodo, kad turėtų būt veiksmingesnis smile.gif
Atsakyti
Patarkit, mamytės - ar pavyksta su kombaino vaisių ir daržovių išspausti sultis iš serbentų. Net neįsivaizduoju, kaip tai padaryti. Kuri darėte, atsiliepkit.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 12, 16:05)
Ax tas išoriškas blizgesys  biggrin.gif kur kas svarbiau, kas po tuo korpusu  g.gif pavara, jungtys ir t.t. KM tipo prietaisai akcentuoti į sunkų darbą: tešlos minkymą.

As lyginau 972 su 262 ir 266.
ax.gif
Zinau, nes rinkausi taipogi is siu modeliu.
Gal atsiras kuri Jus pakonsultuos apie Philips modeliukus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-chile- @ 2012 05 12, 21:37)
As lyginau 972 su 262 ir 266.
ax.gif
Zinau, nes rinkausi taipogi is siu modeliu.
Gal atsiras kuri Jus pakonsultuos apie Philips modeliukus.  rolleyes.gif



Kiek aš rinkaus info, tai 7768 jau labai senas daug parduotuvių nebeturi. 7775 kaip anksčiau forume rašė turi vieną gamyklinį broką - skyla dubuo. taigi kaip ir visai nieko 7766. Kaip supratau ir man pasirodė, tai jis labiausiai skirtas mėsos malimui. Na jo kaip ir arkliukas. Bet tarkim kenwood man labiau patiko, negu philips.
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 05 12, 20:08)
O tai kokias teslas dazniausiai darote? As pati turiu Kenwood FP972, tai tikrai geras  thumbup.gif  kiek dariau teslu tai tikrai suminko normaliai, nors manau gali netikti tesloms, kurias reikia ilgai minkyti  4u.gif  4u.gif  pamacius ji tikrai turetu patikti, daiktas patikimas ir manau, kad vertas savo kainos  mirksiukas.gif tiesa mesmales jis neturi (na tik peilis mesai kapoti yra), bet uztat turi prieskoniu malimo maluneli (philips tokio nera), tai galima susimalti pipirus, lauro lapus ar kavos pupeles  bigsmile.gif
Papildyta:

Manau gali, kazkada bandziau, bet nebus tokios plonos kaip parduotuvese pjaustytos vakumuotos  blush2.gif tik turbut reiktu ta desra truputi pries pjaustant saldiklio kameroje palaikyti, kad kietesne butu  biggrin.gif na  cia mano pamastymai  4u.gif



Beje, jei ne paslaptis, už kiek pirkote šį kombainą? Aš bandau per visur ieškoti kur pigiau, tai kainų lygis nuo 1200 iki 1600Lt.
Atsakyti
Na pagaliau atkeliavo mano kombainiukas, tik va dabar per mokslus nesuspėju jo pilnai viso išbandyti. Kadangi anksčiau nesu turėjusi jokio kombaino tai neturiu su kuo lyginti, bet atrodo patikimas. Tik va labai garsiai jau rėkia kai dirba. Daugiausia šiuo metu naudoju sulčiaspaudę rytais, viskais labai patinka tik va išskyrus didžiulį garsą. Tikiuosiu, kad kaimynai nepradės skųstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 14, 11:30)
Beje, jei ne paslaptis, už kiek pirkote šį kombainą? Aš bandau per visur ieškoti kur pigiau, tai kainų lygis nuo 1200 iki 1600Lt.

As pati pirkau Buiteneje. Baldu rojuje esancioje intern.parduotuveje. (berods taip vadinasi)
Atsakyti
Štai pagaliau įsigijau savo pirmąjį kombainą wub.gif
Kenwood KM262 . Ilgai ieškojau, domėjausi, lyginau kainas, kokybę, priedus ir funkcijas, kol supratau, kad užteks man ir paprastesnio, vidutinio galingumo, o kadangi Topo centre dar ir nuolaida pasitaikė, tai dabar esu išvis laiminga biggrin.gif
Jis daro viską, ko man reikia: smulkina, maišo, minko, plaka,spaudžia sultis ir t.t.
Vos išpakavus jau gera pasidarė. Bėgsiu viską išbandyt, o įspūdžiais galėsiu pasidalinti vėliau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ieškau kombaino, patikimam tešlų maišymui, minkymui.
Akį patraukė šis http://www.varle.lt/#!/smulki-virtuves...t338-79926.html bet kažkaip tinklapyje apie jį mažai kas parašyta g.gif
Žodžiu man nereikia, kad maltų ar tarkuotų.... Svarbu tik minkymas.
Gal Jūs ka nors apie šį Kenwoodą žinote? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 18 gegužės 2012 - 14:46
QUOTE(Jolleee @ 2012 05 18, 15:46)
Sveikos smile.gif
Ieškau kombaino, patikimam tešlų maišymui, minkymui.
Akį patraukė šis http://www.varle.lt/#!/smulki-virtuves...t338-79926.html bet kažkaip  tinklapyje apie jį mažai kas parašyta  g.gif
Žodžiu man nereikia, kad maltų ar tarkuotų.... Svarbu tik minkymas.
Gal Jūs ka nors apie šį Kenwoodą žinote? smile.gif

Tai kad cia ne kombainas parduodamas, o kokteiline tinkanti ant Kenwood kombaino, Jus turbut paveiksliukas suklaidino doh.gif pati pradzioj pagalvojau, kad kombainas, bet pagal kaina aisku, kad negali buti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 18 gegužės 2012 - 15:18