Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

doh.gif
QUOTE(Margarhita @ 2012 05 11, 20:46)
As maciau sio kombaina pristatyma tai man labai patiko, kad jis yra mazas ir neuzima daug vietos,  nors labai abejojau, kad 400W man uzteks. Bet apsilankius sveciuose pas pazistamus, kurie ji naudoja jau 4 metus ir ji naudoja kiekviena diena ir tik geru zodziu atsiliepia tai neliko jokiu abejoniu 4u.gif  tai labai tikiuosiu, kad ir jis taps tikru mano virtuves pagalbininku  smile.gif

Tikiu, kad jis Jums patiko, bet ar jis vertas savo kainos g.gif Dažniausiai tie visi pristatymai ir kiti tinklinės rinkodaros "privalumai" galų gale atsiranda nusipirkto prietaiso kainoje doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ieškau savo pirmojo kombaino.
Funkcijos pagal svarbumą ir naudojimo dažnumą (svarbiausios pirmiausiai):
1 - pjaustymas šiaudeliais
2 - pjaustymas riekelėm
3 - sūrio sutarkavimas (o gal supjaustymas)
4 - kokteilinė
5 - citrusinių sulčiaspaudė
6 - daržovių, pvz morkų sulčiaspaudė
7 - tešlos minkymas
8 - grietinėlės plakimas
9 - bulvių tarkavimas
10 - mėsmalė

Norisi galingumo apie 1000... Na kad nekiltų problemų dėl per mažos galios.

Galvoju apie Phillips HR 7768. Mačiau viena iš Jūsų turi, labai išgyrė.. smile.gif
Arba... phillips HR 7766...

Biudžetas - apie 1000 Lt.

Gal turite pasiūlyti geresnį variantą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima2007: 11 gegužės 2012 - 21:14
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 11, 23:14)
Sveikos,

Ieškau savo pirmojo kombaino.
Funkcijos pagal svarbumą ir naudojimo dažnumą (svarbiausios pirmiausiai):
1 - pjaustymas šiaudeliais
2 - pjaustymas riekelėm
3 - sūrio sutarkavimas (o gal supjaustymas)
4 - kokteilinė
5 - citrusinių sulčiaspaudė
6 - daržovių, pvz morkų sulčiaspaudė
7 - tešlos minkymas
8 - grietinėlės plakimas
9 - bulvių tarkavimas
10 - mėsmalė

Norisi galingumo apie 1000... Na kad nekiltų problemų dėl per mažos galios.

Galvoju apie Phillips HR 7768. Mačiau viena iš Jūsų turi, labai išgyrė.. smile.gif
Arba... phillips HR 7766...

Biudžetas - apie 1000 Lt.

Gal turite pasiūlyti geresnį variantą?

Kenwood KM266 arba Kenwood KM262. Nors mėsmalę geriau turėti kaip atskirą prietaisą g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 12, 10:31)
Kenwood KM266 arba Kenwood KM262. Nors mėsmalę geriau turėti kaip atskirą prietaisą  g.gif



mėsmalė gerai kad būtų tam kombaine.. nors aš pati tai labai retai ką malu. Jei reikia mėsą sumalt, tai parduotuvėj kai perku sumalu. Dar turiu iš senų laikų rankinę mėsmalę.. Bet vat sugalvojau, kad jei jau kombainas, tai tegul būna ir mėsmalės funkcija, nors ja ir naudosiuosi itin mažai.

Beje, kainų ir kokybės lygyje - kenwood ir phillips - kas geriau, o gal lygiaverčiai?


Tarkim TV rinkoje, LG būna pigiau negu kiti.. bet ir kokybė ne ta.. Samsung būna gražesni, su dizainu... tai gal ir su kombainams yra kokia tendencija?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 12, 11:07)
mėsmalė gerai kad būtų tam kombaine.. nors aš pati tai labai retai ką malu. Jei reikia mėsą sumalt, tai parduotuvėj kai perku sumalu. Dar turiu iš senų laikų rankinę mėsmalę.. Bet vat sugalvojau, kad jei jau kombainas, tai tegul būna ir mėsmalės funkcija, nors ja ir naudosiuosi itin mažai.

Beje, kainų ir kokybės lygyje - kenwood ir phillips - kas geriau, o gal lygiaverčiai?
Tarkim TV rinkoje, LG būna pigiau negu kiti.. bet ir kokybė ne ta..  Samsung būna gražesni, su dizainu... tai gal ir su kombainams yra kokia tendencija?

O ziurejote Kenwood FP972? smile.gif
Nupirkau vienoje internetineje imoneje (pries tai apzurejusi Senukuose) uz 1150.
Neturi mesmales, bet nerealus kombainas. Paziurekite youtube yra video apie ji. Mesmale pas kitos mamytes siulomus yra, tas tiesa. Bet ar matete gyvai ju darzoviu sulciaspaudes? smile.gif Miniatiurines...
Manojo kenwoodo metaline ir abejoniu nekeliancios kokybes.
Siaip 972 kainuoja 1300-1400, bet per intern.parduotuves gauni ta pati daikta, taipogi su 2m.garantija, bet pora simtu pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -chile-: 12 gegužės 2012 - 10:19
QUOTE(-chile- @ 2012 05 12, 11:14)
O ziurejote Kenwood FP972? smile.gif
Nupirkau vienoje internetineje imoneje (pries tai apzurejusi Senukuose) uz 1150.
Neturi mesmales, bet nerealus kombainas. Paziurekite youtube yra video apie ji. Mesmale pas kitos mamytes siulomus yra, tas tiesa. Bet ar matete gyvai ju darzoviu sulciaspaudes? smile.gif Miniatiurines...
Manojo kenwoodo metaline ir abejoniu nekeliancios kokybes.
Siaip 972 kainuoja 1300-1400, bet per intern.parduotuves gauni ta pati daikta, taipogi su 2m.garantija, bet pora simtu pigiau.


Pažiūrėjau pristatymą, super atrodo. Tik kaip su tešlos minkymu? Kažkaip baisokai pasirodė.. purtosi..Pvz http://www.youtube.c...h?v=2vEya3lAETA tešlos minkymas fainiau atrodo..
Atsakyti
QUOTE(-chile- @ 2012 05 12, 12:14)
O ziurejote Kenwood FP972? smile.gif

Čia ne ta prietaiso kategorija apskritai. Ne tie akcentai.
Atsakyti
taigi.. man visai patinka, kad to kenwood FP972 galingumas didesnis. Čia didelis pliusas.

Bet pagrindinis įdomumas apskritai - koks skirtumas tešlos minkyme su :
- kabliu
- peiliais (mentelėm).

Kiek video žiūrėjau, kai maišo su kabliu, kažkaip atrodo arčiau tikrovės.. O su peiliais/mentelėm (kaip tai daro kenwood FP 972 http://www.youtube.c...AF0517CC1866F54 maždaug 3:24 min ) atrodo lyg tuoj nuvirs tas kombainas nuo centrifūgavimo ..

Patarkit kas iš praktikos?


Primenu, man tešlos minkymas viena iš pagrindinių svarbiausių funkcijų.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 12, 12:59)
taigi.. man visai patinka, kad to kenwood FP972  galingumas didesnis. Čia didelis pliusas.

Bet pagrindinis įdomumas apskritai - koks skirtumas tešlos minkyme su :
- kabliu
- peiliais (mentelėm).

Kiek video žiūrėjau, kai maišo su kabliu, kažkaip atrodo arčiau tikrovės.. O su peiliais/mentelėm (kaip tai daro kenwood FP 972 http://www.youtube.c...AF0517CC1866F54 maždaug 3:24 min ) atrodo lyg tuoj nuvirs tas kombainas nuo centrifūgavimo ..

Patarkit kas iš praktikos?
Primenu, man tešlos minkymas viena iš pagrindinių svarbiausių funkcijų.

Pasiuliau, nes supratau, kad norite galingo ir kokybisko.
262 ir 266 turi "butaforines" darzoviu sulciaspaudes. Bet su maisymo indais, kas labiau skirta teslos maisymui.
Del nuvirtimo, greiciau nuvirs pastarieji nei 972 biggrin.gif
Korpusai skiriasi-kur plastmase, o kur metalas ax.gif
O geriausia, nuvaziuokite apziureti gyvai. Kol rankiojausi internete, atrode vienaip.
Kai nuvaziavau apziureti i parduotuves, visai kitaip daugelis modeliu pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-chile- @ 2012 05 12, 14:11)
Pasiuliau, nes supratau, kad norite galingo ir kokybisko.
262 ir 266 turi "butaforines" darzoviu sulciaspaudes. Bet su maisymo indais, kas labiau skirta teslos maisymui.
Del nuvirtimo, greiciau nuvirs pastarieji nei 972 biggrin.gif
Korpusai skiriasi-kur plastmase, o kur metalas  ax.gif
O geriausia, nuvaziuokite apziureti gyvai. Kol rankiojausi internete, atrode vienaip.
Kai nuvaziavau apziureti i parduotuves, visai kitaip daugelis modeliu pasirode  mirksiukas.gif

Ax tas išoriškas blizgesys biggrin.gif kur kas svarbiau, kas po tuo korpusu g.gif pavara, jungtys ir t.t. KM tipo prietaisai akcentuoti į sunkų darbą: tešlos minkymą.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 05 12, 12:59)
taigi.. man visai patinka, kad to kenwood FP972  galingumas didesnis. Čia didelis pliusas.

Bet pagrindinis įdomumas apskritai - koks skirtumas tešlos minkyme su :
- kabliu
- peiliais (mentelėm).

Kiek video žiūrėjau, kai maišo su kabliu, kažkaip atrodo arčiau tikrovės.. O su peiliais/mentelėm (kaip tai daro kenwood FP 972 http://www.youtube.c...AF0517CC1866F54 maždaug 3:24 min ) atrodo lyg tuoj nuvirs tas kombainas nuo centrifūgavimo ..

Patarkit kas iš praktikos?
Primenu, man tešlos minkymas viena iš pagrindinių svarbiausių funkcijų.

Lyginant tešlos minkymą procesoriuje (su peiliais) ir su mikseriu (kabliu):
1. Procesoriuje greičiau išsiminko;
2. Į procesorių neįpilsit daugiau nei 0,5 kg miltų (kietai tešlai).
Jei gaminat didesniais kiekiais, procesorius netiks, nebent gaminsit per kelis kartus, bet tai vargina.
Atsakyti
na va, grįžau iš parduotuvių.
Galiu pasakyti, kad gyvai pamatyti pavyko nekažką.. Brangiausias matytas kombainas 999Lt - Kenwood KM262.
Parduotuvių konsultantai.. kaip čia pasakius..., aš jaučiausi daugiau nusimananti apie juos. Tarkim..klausimas - kuo skiriasi šis ir šis modelis. Atsakymas - antgaliais. O kokiais? Naa....reiktų išpakuoti ar internete žiūrėt....
Elektromarkte tik faina mergina buvo, kuri bent jau nutuokė apie ką kalba eina...


Pamačiusi kelis modelius philipso kažkaip nebenoriu. Man jis atrodo orientuotas į mėsmalę (t.y. čia jo arkliukas), bet man ta mėsmalė nėra itin aktualu. Čia aš apie 7766

Vyras rinktųsi Kenwood KM 266. Jam tai pasirodė optimaliausias kainos ir kokybės santykis. Plius orientuotas į minkymą, ko man tikrai reikia. Turi net tris skirtingus antgalius tešlos minkymui. ( K formos, kablys ir dar kažkoks). Ir dar jam itin patiko, kad dubuo metalinis. O man KM 266 nepatinka, nes galia tik 900W.

O man vistik traukia Kenwood 972, nes galingesnis. Bet...deja minkymas tik su peiliais sad.gif Nors funkcijų tikrai daugiau. Tačiau vyras prieštarauja, nes mat nevertas savo kainos, ir jam tas modelis pasirodė tiesiog kaip paprastas mikseris tik su antgaliais. Deja, bet niekur 972 pamatyti nepavyko sad.gif

Vis dar esu abejonėse... sad.gif
Atsakyti