Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Aš taip pat labai norčėiau įsigyti virtuvinį kombainą ir galvojau apie Kenwood KM 266, bet kai buvau senukuose konsultantas perspėjo jog labai garsiai dirba daržovių sulčiaspaudė unsure.gif Tai nežinau ką dabar daryti turbūt teks rinktis Philips g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarhita @ 2012 04 11, 14:40)
Aš  taip pat labai norčėiau įsigyti virtuvinį kombainą ir galvojau apie Kenwood KM 266, bet kai buvau senukuose konsultantas perspėjo jog labai garsiai dirba daržovių sulčiaspaudė unsure.gif Tai nežinau ką dabar daryti turbūt teks rinktis Philips g.gif

Jei prietaisas iš metalo, tai ir turi garsiai dirbti thumbup.gif Tyliai dirba (ir lūžta) plasmasiniai.
Atsakyti
O kas nors turit Bullet Express virtuvinį kombainą? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Ar koks nors kombainas pjausto rukytas desras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 04 13, 11:37)
Ar koks nors kombainas pjausto rukytas desras? g.gif

Tam reikalui geriau atskira pjaustyklė. kombainas - iš bėdos, ir tik padžiovintą rūkytą.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 04 13, 10:37)
Ar koks nors kombainas pjausto rukytas desras? g.gif

manau galima pabandyti, tik as palaikyciau tada desra saldymo kameroje, kad taptu tvirtesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2012 03 20, 20:54)
atejo laikas keisti savaji kombaina.
niekaip neapsisprendziu tarp Kenwood KM010 ir kenwood KMM760  blush2.gif gal kas turit, man reiktu ismatavimu, kiek suprantu antrojo puodas didesnis 6.7 l, bet galingumas mazesnis. prie pirmojo dar papildomai mesmale, darzoviu pjaustykle eina.
dar visa tema perskaiciau apie thermomix, laukiu gyvos prezentacijos, bet kaina labai kandziojasi  schmoll.gif
visai galva susisuko  doh.gif

Na, thermomix laaabai brangus. Už tokius pinigus jau išeina Kenwood KM070 monstriukas biggrin.gif si indukciniu kaitinimu. Ir galingesnis dvigubai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarhita @ 2012 04 11, 12:40)
Aš  taip pat labai norčėiau įsigyti virtuvinį kombainą ir galvojau apie Kenwood KM 266, bet kai buvau senukuose konsultantas perspėjo jog labai garsiai dirba daržovių sulčiaspaudė unsure.gif Tai nežinau ką dabar daryti turbūt teks rinktis Philips g.gif

Aha, sulčiaspaudė rėkia taip, kad visi kaimynai girdi... ax.gif
O visa kita liuks.
Atsakyti
QUOTE(Rami_Ledi @ 2012 04 11, 20:47)
O kas nors turit Bullet Express virtuvinį kombainą? Kokie atsiliepimai?



Ar tikrai nieks neturite? Labai 5domu, kokia ten sulčiaspaudė. g.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir mes nusipirkome kombainą Ronic rytmo tikiuosiu, kad iki savaitgalio jis atkeliaus pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarhita @ 2012 05 10, 14:49)
Na pagaliau ir mes nusipirkome kombainą Ronic rytmo tikiuosiu, kad iki savaitgalio jis atkeliaus pas mus smile.gif

biggrin.gif Įdomu. Nors perskaitęs apie jį lietuviškai - gyvenime nepirkčiau schmoll.gif prietaiso su "stebuklingu rutuliu" lotuliukas.gif
Turiu įtarimų, kad tai dar vienas "tinklinio marketingo" brandas su neadekvačiomis kainomis g.gif
Atsakyti
As maciau sio kombaina pristatyma tai man labai patiko, kad jis yra mazas ir neuzima daug vietos, nors labai abejojau, kad 400W man uzteks. Bet apsilankius sveciuose pas pazistamus, kurie ji naudoja jau 4 metus ir ji naudoja kiekviena diena ir tik geru zodziu atsiliepia tai neliko jokiu abejoniu 4u.gif tai labai tikiuosiu, kad ir jis taps tikru mano virtuves pagalbininku smile.gif
Atsakyti