Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

QUOTE(Kvepiu*Gelytem @ 2014 03 02, 17:48)
Labukas, matau nera labai aktyvus forumas  ax.gif  niu bet pabandysiu uzklausti, esam tureje Norvegijoje Teutonia Spirit, tikrai kokybe labai gera. Internete nusiziurejau sportinuka Teutonia fun, realiai Klaipedoje nera jo paciupinet. Labai nedaug eina suprasti is tu video ir aprasymu. Gal kas turite ir galite pasidalint? O gal klaipedieciu yra ir leistu pastumdyti ir vaika isodint? smile.gif as net neradau kaip jis susilanksto su sportine dalim. Na gal kas ka patars smile.gif nesinori vaziuoti i Vilniu parduotuve paziuret  unsure.gif Dar buvo idomus variantas Mutsy Igo, bet pavazinejus parduotuveje, jis kliba  ir turi vibracija, kurios negalejo paaiskint net kosultantai. Tai atkrito sis varianatas.



Taip , tiesa. Bet as vardan rankenos , svori palikau paskutinej vietoj ir uzsisakiau "Be you". Uz poros savaiciu turetume gauti. Kurioje parduotuveje ziuresite?
Atsakyti
QUOTE(Sauleja2 @ 2014 03 06, 23:50)
Taip , tiesa. Bet as vardan rankenos , svori palikau paskutinej vietoj ir uzsisakiau "Be you". Uz poros savaiciu turetume gauti. Kurioje parduotuveje ziuresite?


drinks_cheers.gif as irgi del rankenos ir patogumo svori palikau paskutineje vietoje wink.gif
O jau amortizacija kokia, superine thumbup.gif

Jau 8,5 men. vazinejame su Be You - super patenkinta ir mamyte, ir dukryte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2014 03 06, 23:23)
drinks_cheers.gif  as irgi del rankenos ir patogumo svori palikau paskutineje vietoje wink.gif
O jau amortizacija kokia, superine  thumbup.gif

Jau 8,5 men. vazinejame su Be You - super patenkinta ir mamyte, ir dukryte  thumbup.gif



Dar ziurejau, Lenkijij populiarus kazkokie Hartan vokiski. Turetu but lengvesni . www.dino.sklep.pl
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal kas galetu patarti is patirties kaip Teutonia Fun system vezimeliai?

http://www.babyone.l...ma-dalis-1.html

Kadangi esu dar busima "zalia" maymte, tai kuo skiriasi Teufonia Fun system ir Be you?

Aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indre_z @ 2014 03 24, 11:02)
Sveikos mamytes,

Gal kas galetu patarti is patirties kaip Teutonia Fun system vezimeliai?

http://www.babyone.l...ma-dalis-1.html

Kadangi esu dar busima "zalia" maymte, tai kuo skiriasi Teufonia Fun system ir  Be you?

Aciu uz pagalba smile.gif



Man atrodo, kad Fun siauresnis modelis ir jo rankena nepersimeta... g.gif
Atsakyti
Tai Be you turbut kur kas geresni? bigsmile.gif oi kaip sunku pradzioje su tais vezimeliais:)
dekui, kad padedate:)
Atsakyti
QUOTE(indre_z @ 2014 03 24, 13:20)
Tai Be you turbut kur kas geresni?  bigsmile.gif  oi kaip sunku pradzioje su tais vezimeliais:)
dekui, kad padedate:)



Žiūrint kas jums aktualiau... Man buvo labai svarbi rankena wink.gif
Atsakyti
O ranketa ta prasme svarbi? Tai permetama ar ne, ar kas ?smile.gif
dar tik pradėjau domėtis, todėl ne esu i juos isigilinusi:)
Atsakyti
QUOTE(indre_z @ 2014 03 24, 18:10)
O ranketa ta prasme svarbi? Tai permetama ar ne, ar kas ?smile.gif
dar tik pradėjau domėtis, todėl ne esu i juos isigilinusi:)



Aš labai norėjau, kad rankena būtų permetama - man tai buvo svarbu wink.gif
O jus turite sau nustatyti savo prioritetus...
Atsakyti
QUOTE(indre_z @ 2014 03 24, 17:10)
O ranketa ta prasme svarbi? Tai permetama ar ne, ar kas ?smile.gif
dar tik pradėjau domėtis, todėl ne esu i juos isigilinusi:)


PErmetama rankena patogu, kai labai spigina saulė arba vėjas pučia. Arba kai reikia važiuoti per žolč ar pan. ir norisi dideliais ratais priekyje stumti.

Aš bent kartą per savaitę permetinėju rankeną.
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 03 24, 17:24)
PErmetama rankena patogu, kai labai spigina saulė arba vėjas pučia. Arba kai reikia važiuoti per žolč ar pan. ir norisi dideliais ratais priekyje stumti.

Aš bent kartą per savaitę permetinėju rankeną.



Mes jau turime savo Teutonia! Turiu pasakyti - superinis vezimas. Kas del vaziavimo - nerealiai minkstai vaziuoja, manevruoja. Man po Mamas and papas "barskaliuko" - tikras malonumas, nes nervuodavausi kiekviena karta kai vaikas uzmigdavo. Is parko gatava budavau parsinest miegamti vaika su visu vezimu, kad tik nedardetu. Nei barska, nei darda, saligatviu ir gatviu duobeles - vienas juokas, super sugeria smugius. Nezinau kaip sugertu smugius lopsiui, bet sportinukui - super! Rankena permetu kone kone kiekviena karta kai isvaziuojam. Tik va, gaila, kad nezinia kiek dar mums jo reikes, merginai jau 10 menesiu, neuzilgo vaikscios. Investicija nemaza. Vienintelis minusas - didelis gargaras, jei nedidele bagazine - nelabai patogu neisardzius graziai sutalpinti. Bet kai matai kaip smagiai vaziuoja - tas susilankstymas lieka paskutinej vietoj. smile.gif Manau , jei ieskote neklasikines vaziuokles vezimo, teutonia - superinis variantas. Bet, kaip sake , kazkuri mama pries tai, svarbu ko jums reikia. As jau is tolo pazistu visus vezimus, ir, manau, kad issirinkau viena geriausiu .

Papildyta:
QUOTE(Sauleja2 @ 2014 04 01, 17:38)
Mes jau turime savo Teutonia! Turiu pasakyti - superinis vezimas. Kas del vaziavimo - nerealiai minkstai vaziuoja, manevruoja. Man po Mamas and papas "barskaliuko" - tikras malonumas, nes nervuodavausi kiekviena karta kai vaikas uzmigdavo. Is parko gatava budavau parsinest miegamti vaika su visu vezimu, kad tik nedardetu. Nei barska, nei darda, saligatviu ir gatviu duobeles - vienas juokas, super sugeria smugius. Nezinau kaip sugertu smugius lopsiui, bet sportinukui - super!  Rankena permetu kone kone kiekviena karta kai isvaziuojam. Tik va, gaila, kad nezinia kiek dar mums jo reikes, merginai jau 10 menesiu, neuzilgo vaikscios. Investicija nemaza. Vienintelis minusas - didelis gargaras, jei nedidele bagazine - nelabai patogu neisardzius graziai sutalpinti. Bet kai matai kaip smagiai vaziuoja - tas susilankstymas lieka paskutinej vietoj. smile.gif Manau , jei ieskote neklasikines vaziuokles vezimo, teutonia - superinis variantas. Bet, kaip sake , kazkuri mama pries tai, svarbu ko jums reikia. As jau is tolo pazistu visus vezimus, ir, manau, kad issirinkau viena geriausiu .



Kaune galiu duot pastumdyt smile.gif (
Atsakyti
Super vežimas tikrai smile.gif

Jei žiūrėt alternatyvas - tai nebet BRIO GO man variantas būtų. DAugiau nieks nekrito į akį.
Atsakyti