Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

QUOTE(geligeli @ 2012 02 27, 17:48)
Turim. Buvom labai patenkinti  thumbup.gif  Vistik vokiska kokybe jauciasi. Kompaktiskas ir patogus. Jau greit pardavinesim. Ir dar daug vaiku gales uzaugint smile.gif

Ir mes turime thumbup.gif .Is pradziu keistas pasirode, o kai pripratau thumbup.gif Kokybe tikrai gera , remas tvirtas , medziagos geros. Rimtas daiktas.
Atsakyti
Pagaliau atkeliavo ir musu vezimukas. Apie pravazuma dar nieko negaliu pasakyti, nes musu lialka dar pilvelyje, bet mane parduotuveje itikino Teutonios amortizavimo sistema. thumbup.gif

Kas sutrikde, t.y. i ka neatkreimiau demesio apziurinedama BeYou rema parduotuveje, tai yra tai, kad susilanksto jis ne is tradicines pozicijos, o reikia permesti rankena i mazuju ratuku puse ir tik tada jis susilanksto. g.gif

Nu bet čia smulkmena mirksiukas.gif
Atsakyti
turim mes teutonia spirit s3 : sportine dali, minkštą lopšiuką ir tario autokėdutę su padu, važinėjam ir džiaugiamės, turi trūkumų, bet važiuoklės minkštumas superinis, kaip per sviestą einą. Aišku susilanksto tai ne taip kaip norėtusi, reik nemažos bagažinės mašinoj, bet vistiek nieko geresnio dar neturėjau.
Atsakyti
nuostabus vezimelis,labai tvirtas,kokybiskas.mums tarnauja jau antrajam leliukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2006 10 18, 20:48)
Kur  TEUTONIA galima nusipirkti LT ir kokios kainos butu.Domintu kombi variantai ax.gif

www.perkuvaikui.lt
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Tam yra skyrelis Vėžimėliai.
Atsakyti
mamytes gal zinot kur butu galima isigyti teutonia sportinukui buomeli? savo sulauziau berods unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
MEs tris savaites jau naudojam Be You modeliuką. Tikrai liuks. LAbai manevringas, tvirtas, puikiai važiuoja ir per smėlį.
Labiausiai įvertinom daiktų krepšį. Nepaprastai talpus ir patogus. Tikrai puikus vežimėlis ir 100 proc džiauiamės savo sprendimu būtent jį įsigyti thumbup.gif:
Atsakyti
Sveikos, merginos,
mes palnuojame pirkti Teutonia vezimeli musu zieminukui. Mes su vyru esame tikrai nezemi, tai tikriausiai ir musu aukselis bus nemazas. Apziurejom lopsiuka, bet jis mums toks mazas pasirode (siauras ir trumpas). Labai bijom, kad leliukas net iki 6 men. neisbus lopsiuke. Ar telpa vaikai iki 6 men.??
Sedimoji dalis irgi siauroka pasirode. Ar komfortabilu mazyliui?
Atsakyti
QUOTE(siuper @ 2012 06 27, 13:56)
Sveikos, merginos,
mes palnuojame pirkti Teutonia vezimeli musu zieminukui. Mes su vyru esame tikrai nezemi, tai tikriausiai ir musu aukselis bus nemazas. Apziurejom lopsiuka, bet jis mums toks mazas pasirode (siauras ir trumpas). Labai bijom, kad leliukas net iki 6 men. neisbus lopsiuke. Ar telpa vaikai iki 6 men.??
Sedimoji dalis irgi siauroka pasirode. Ar komfortabilu mazyliui?


Na lopšiukas tikrai nėr trumpas, o jei jūsų vaikutis gims žiemą, tai kaip tik vasarai bus gerai, nes mažiau aprengti reiks, o gal vasaros vidury persėsit į sėdimą dalį, kuri pasidaro pilnai gulima.

Sėdima galis man tikrai neatrodo siaura lyginant su nemažai kitų vežimų... Kaip tik sakoma, kad siauresnė sėdima dalis ir patogesnė mažyliui, nes stabiliau sėdi joje.

Mes Teutonia rinkomės, nes pasirodė tarpinis variantas tarp klasikinių ir sportinių vežimėlių. Turime Be You, tai Comfort lopšys nėr labai platus, bet ilgio tikrai užtenka.

Pvz lopšys man atrodo didesnis nei MAxi cosi, Mutsi ar net X-Lander, net ir už Emmaljungos City corg lopšį. Sportinė dalis irgi nėr iš siauriausių... Gal audinio kiek mažiau ir mažiau išpūstas nei dalis kitų vežimų. Tiesiog matuokit ir lyginkit.

Dėl sportinės dalies, kažkuri mamytė skundėsi dėl Emmaljungos, kad ji net per plati vaikui, tabaluojasi ir pan.

DAr nežinau kiek argumentas, tačiau man patinka kaip atrodo autokėdutė ant Teutonios vežimėlio (Kalbu apie Tario kėdutę). Nes ant Emmaljungos tai man pobaisiai...
Atsakyti
Oi kaip aciu uz toki issamu atsakyma. Man pirmagimis, tai neisivaizduoju kaip greitai vaikutis auga. Mes pirma kuri apziurejom vezimeli, tai Emmaljunga Mondial Combi, tai dabar visi vezimai man toookie mazi atrodo. Lopsiuka pamatavom, tai 76-78 cm. O Emma gal 90 cm biggrin.gif
Man Teutonija-meile is pirmo zvilgsnio blush2.gif Tikiuosi sutilpsim iki kol sedesim.
Atsakyti
QUOTE(siuper @ 2012 06 27, 15:17)
Oi kaip aciu uz toki issamu atsakyma. Man pirmagimis, tai neisivaizduoju kaip greitai vaikutis auga. Mes pirma kuri apziurejom vezimeli, tai Emmaljunga Mondial Combi, tai dabar visi vezimai man toookie mazi atrodo. Lopsiuka pamatavom, tai 76-78 cm. O Emma gal 90 cm biggrin.gif
Man Teutonija-meile is pirmo zvilgsnio  blush2.gif  Tikiuosi sutilpsim iki kol sedesim.


Mes taip pat galvojom imti Emmą Edge duo combi, bet nepatiko kaip atrodo autokėdutė ir sportinukas griozdas atrodė. Tada bandžiau pamėgti Mutsy, bet rankena labai nepatogi doh.gif: Ir galiausiai pamatėm Teutonia. Va šitas vežimas turėjo viską ko žmogui reikia, tik gal kaina kiek didoka.

O po Mondial'io tai visi lopšiai maži atrodo biggrin.gif Greičiau Mondialio lopšys labai erdvus smile.gif

O jei ir dar nesėdėsit, bet vietos bus mažai - tai galėsit pusiau gulom gi sportinuke būt. Galų gale ir autokėdutė patogi Teutonios. Kažkaip prasisuksit tas kelias savaites...

DDar pasirinkimą tokį lėmė tai, kad lopšiukas trumpiau naudojamas nei sportinukas, tai dagiau dėmesio kreipėm į sportinuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadzkiene: 27 birželio 2012 - 15:50