Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

Gal kuri pasakytu ar prie Mistral S remuo kitoks ne Teutonia lopsys tvirtinasi ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2011 02 06, 10:39)
drinks_cheers.gif visiškai sutinku, mes išbandėm ne vienus ratus ir fun sistem 100% pasiteisimo.
hexa , kadangi mūsų mažoji pavasarinukė tai lopšys vasarą irgi buvo laaabai liux thumbup.gif
Kas dėl kietumo, tai lygoai taip pta kaip ir Hexa migdom ant trinkelių, nes mažoji mėgsta būti kratoma lotuliukas.gif  doh.gif O štai per pusnis irgi išbandėm-ką galiu pasakyt, nors ratai priekiniai ir maži bet pravažumas kaip džipo thumbup.gif

Mūsų Fun System taip pat jau dėžėje stovi ir laukia, kada išdardėsim išbandyti ratus smile.gif. Tikiuosi, kad jis pateisins mūsų lūkesčius smile.gif.
Atsakyti
Na mes jau ir dvi savaites kaip vazinejames savo Mistral S super daigtas thumbup.gif labai tyliai vaziuoja, lengvai stumiasi. puiku
Atsakyti
Atvežė mums Teutonia Cosmo, vežimėlis tiesiog wub.gif Bet kol kas išbandytas tik namų sąlygomis. Būtinai parašysiu daugiau kai išbandysime lauke smile.gif
p.s. puikiausiai telpa į senos statybos namo liftą (kas mums buvo labai aktualu) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julala: 12 kovo 2011 - 11:53
Savąjį Cosmo išbandėmė ir lauko sąlygomis - tikrai labai manevringas ir patogus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julala @ 2011 04 22, 18:07)
Savąjį Cosmo išbandėmė ir lauko sąlygomis - tikrai labai manevringas ir patogus  thumbup.gif


super, smagu kad teutonijos mylėtojų gretos auga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif

Labai noreciau isgirsti apie Teutonia vezimukus atsiliepimu is jau juos turinciu... Laukiam savo stebukliuko velyva rudeni, ant ziemuzes, todel renkames tarp Emmaljungos ir Teutonios...
Teutonia turi du favoritus Mistral S ir BeYou, abu zinoma traukia savo dailiu dizainu ir manevringumu... Tik mane truputi gazdina pravazumas ir to vezimo minsktumas/amortizacija vaziuojant per duobes, zvirkeli ar pan. smile.gif
Iki keliu menesiuku telpat i fashion lopsiuka? Jis man kiek siaurokas pasirode? ax.gif
Buciau dekinga uz pasisakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrutele: 16 birželio 2011 - 15:15
Mes turime Mistral S. Si vezima pirkome ziema gimusiam vaikui, beto dar gyvename ne mieste. Galiu pasakyti, kad nei vieno karto nepasigailejau pirkusi si vezima. Vaziuokle 'superine' - labai manevringas (viena ranka galima valdyti), minkstas (ne tik po namus, asfalta ar saligatvius, bet ir zvyrkeli, pievele), patvarus (nei karto nereikejo ratu sutepti, negirgzdejo ar pan). Si vezima pirkome antram vaikui, tai jau turejau patirties su kitu firmu vezimais ir Teutonia Mistral S tikrai esu labai patenkinta. As rinkausi tarp Emaljunga ir Teutonia Mistral S, kuris yra siek tiek pigesnis nei Emaljunga, bet modeliai tikrai labai panasus, man gal Mistral S net grazesnis. Beto Teutonia Mistral S galima permesti rankena i kita puse, o Emaljungos nauju modeliu - ne. Jau nekalbu apie tai, kad tiek lopsys, tiek sprotine dalis labai lengvai tvirtinasi ir galima apsukti puses (pvz vaikas ziuri i mama ar i kelia). Man taip pat patinka, kad ne pripuciami ratai (pirmam vaikui turejau pripuciamais ratais), nereikia priputineti, lengviau isplaunami nes nera giliu 'karpiuku' ant ratu ir pats vezimas daug lengvesnis, o pravaziavimo ir minkstumo atzvilgiu nei kiek nenusileidzia pripuciamiems ratams.

Del lopsiuko - mes rinkomes Frame carrycot, kuris man atrodo siek tiek erdvesnis. Mums pilnai uzteko iki 6 men. Del dydzio - butumem galeje ir ilgiau naudoti, bet 6 men vaikai pradeda sedeti ir palieka tiesiog nebesaugu juos migdyti lopsyje, nes nubude gali atsiseti ir iskristi. Taigi, to dydzio tikrai uztenka.

Si vezima mielai naudociau ir treciam, penktam ir tt vaikams, jeigu tik planuociau ju tureti. Manau, kad tai daug ka pasako apie vezima smile.gif
Atsakyti
Sveikutes..

Mes irgi vis dar blaskomes, tarp Emmaljungos ir Teutonia ax.gif
Man labiau prie sirdies Emukai.. Bet va siandiena apziurinejau vel Teutonia Elegance.. wub.gif
Nu grazus nieko nepasakysi wub.gif
Gal kas turite sita grozi.. kokie butu atsiliepimai? wub.gif
Atsakyti
Mes turejom savo dvynukam, labai smagus, patogus, manevringas vezimas, jei vel bus dvyniai biggrin.gif -pirkciau toki pati
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Norejau paklausti kur perkate Teutonia vezimukus? Gal siunciates is UK ar JAV?
LT juos maciau tik cia - http://www.perkuvaikui.lt/ g.gif
Patogesnio ir praktiskesnio vezimuko uz Teutonia nemaciau mirksiukas.gif Zadame ir mes isigyti sportinuka BE YOU savo mazylei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 23 spalio 2011 - 20:49
QUOTE(rrutele @ 2011 06 16, 16:14)
Iki keliu menesiuku telpat i fashion lopsiuka? Jis man kiek siaurokas pasirode?  ax.gif
Buciau dekinga uz pasisakymus smile.gif

Mums jau beveik 8 mėn. ir dar lopšyje puikiausiai miegame su storu kombinezonu. Pajudėti jau ten aišku nėra kur - lopšys pilnai užpildytas biggrin.gif . Jau kaip sakant - paskutinės dienelės mūsų tenai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura_Vilnius @ 2011 06 17, 15:35)
Mes turime Mistral S. Si vezima pirkome ziema gimusiam vaikui, beto dar gyvename ne mieste. Galiu pasakyti, kad nei vieno karto nepasigailejau pirkusi si vezima. Vaziuokle 'superine' - labai manevringas (viena ranka galima valdyti), minkstas (ne tik po namus, asfalta ar saligatvius, bet ir zvyrkeli, pievele), patvarus (nei karto nereikejo ratu sutepti, negirgzdejo ar pan).
...
Jau nekalbu apie tai, kad tiek lopsys, tiek sprotine dalis labai lengvai tvirtinasi. Man taip pat patinka, kad ne pripuciami ratai (pirmam vaikui turejau pripuciamais ratais), nereikia priputineti, lengviau isplaunami nes nera giliu 'karpiuku' ant ratu ir pats vezimas daug lengvesnis, o pravaziavimo ir minkstumo atzvilgiu nei kiek nenusileidzia pripuciamiems ratams.

Sutinku su kiekvienu žodžiu smile.gif. Mūsų vežimas Fun SC
Atsakyti