Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 10 03, 00:53)
berodz jau nebe

Manau, kad prekiauja, jeigu jų tinklapyje yra tie vežimėliai:
http://www.new.karol...ufacturer_id=16

Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2010 10 02, 23:56)
O jų ratai jeigu ir nepripučiami, tai nėra barškaliukai  ax.gif ? Nes kažkaip įsivaizdavau, kad rinksiuosi vežimą dideliais ratais dėl minkštumo... Bet dabar žiūriu, kad būna pripučiami ir nepripčiami... Pirmas kartas, tai labai mėtausi...  ax.gif Tiek dėl ratų dydžio, tiek dėl klasikinės ar manevringos važiuoklės... Norisi rasti aukso viduriuką smile.gif. Labiausiai nenoriu mažaračio barškaliuko.. smile.gif. Skaitau apie daugybę firmų, ir Teutonia mane užkabino  bigsmile.gif

Pas mus būtent nepripučiami ratai smile.gif Čia dar vienas dalykas, ko sakiau nesirinksiu smile.gif bet... ax.gif išsirinkau smile.gif Tiesiog tokio varianto su mažais ratais priekyje ir pripučiamais man atrodo ir nebuvo smile.gif bet tikrai ratai nebarškaliukai, stebėtinai minkštai važiuoja, iš tikro mane įtikino tuo dar Karolyje, ten tie ratai su oro tarpu, šiek tiek aišku standesni už pripučiamus, bet šiaip esu jais labai patenkinta, tuo labiau, kad senesniame vežimėlyje vis reikėjo pasirūpint, kad nebūtų oro per mažai ar per daug wink.gif
Tiesa, dėl amortizacijos, kai pirmą kartą įdėjau savo mažylę ir išvažiavom, išsigandau, toks kažkoks kietas vežimėlis pasirodė ax.gif bet tiesiog jis turėjo "prasimankštinti" smile.gif ir dabar esu labai patenkinta jo amortizacija, tuo labiau čiupinėjau panašų vežimėlį (toks pat manevringas, su mažais ratais) šiuo metu nepamenu pavadinimo, tik žinau, kad draugė tiek pat mokėjo už jį kiek mes už Teutoniją, tai man po Teutonijos, jis pasirodė kietas nejudrus smile.gif

Tiesa, vieną minusą turi Teutonija, bent jau Mistral S, kurį turime,, mano nuomone sportinuke šiek tiek mažoka vietos, ypač žiemą, jau vyresniam vaikučiui smile.gif Na... aišku aš lyginu su kitu vežimėliu, kurį norėjom pasirinkt - Emmaljunga smile.gif bet yra ir kita pusė, Emmaljungos sportinukas atrodė labai gremėzdiškas, lyginant su Teutonija:)
Atsakyti
Ačiū, Ievka, tikrai labai naudinga informacija. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2010 10 03, 08:35)
Manau, kad prekiauja, jeigu jų tinklapyje yra tie vežimėliai:
http://www.new.karol...ufacturer_id=16

nu gal
bet parduotuveje tikrai nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ievka* @ 2010 10 03, 12:29)
Tiesa, vieną minusą turi Teutonija, bent jau Mistral S, kurį turime,, mano nuomone sportinuke šiek tiek mažoka vietos, ypač žiemą, jau vyresniam vaikučiui smile.gif Na... aišku aš lyginu su kitu vežimėliu, kurį norėjom pasirinkt - Emmaljunga smile.gif bet yra ir kita pusė, Emmaljungos sportinukas atrodė labai gremėzdiškas, lyginant su Teutonija:)


Nemažai nemažai tos vietos mirksiukas.gif o palyginus su Emaljanga tai Teutonija tikrai gražuoliukas ir negremėzdas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif Ar vis dar neatsirado kur siu vezimeliu apziureti Kaune? Karolio pulspyje ju irgi nerandu, tai ir ten nebeliko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julala @ 2010 11 18, 12:32)
Sveikos, mamos  4u.gif Ar vis dar neatsirado kur siu vezimeliu apziureti Kaune? Karolio pulspyje ju irgi nerandu, tai ir ten nebeliko? g.gif



Karolis jau nebeprekiauja, o as taip pat ieskau is kur parsisiust nes LT niekur nerandu. Gal kas galit patart patikima uzsienio prekeivi is kur galima uzsakyt ir parsiust? domina TEUTONIA MISTRAL
Atsakyti
Sveikos,
Kazkaip netycia pamaciau, kad Teutonia vezimelius prekiaus www.perkuvaikui.lt
http://www.perkuvaik...prekes.html#top
Si savaitgali vyks paroda Litexpo, tai kaip suprantu, jie net kazkokias akcijas taikys siems vezimeliams parodos metu.
Mes turime Mistral S, dukrytei jau 10men ir iki siol esam laibai patenkinti siuo vezimuku smile.gif
Atsakyti
Skambinau siandien i perkuvaikui.lt - sake, kad bus parodoje ir darys akcija - uzsisakant vezimeli dovanos auto kedute.. Na, ir jei neisparduos parodos metu-veliau bus galima paziureti ju ofise
Atsakyti
Dekui wink.gif reiks vaziuot is pat ryto i paroda pasidairyt smile.gif bet gal kas netycia uzsakinejo internetu ir pasidalins is kur tai dare.
Atsakyti
Super pagaliau LT atsirado oficialus TEUTONIA atstovas www.perkuvaikui.lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MGP @ 2010 11 21, 18:50)
Super pagaliau LT atsirado oficialus TEUTONIA atstovas www.perkuvaikui.lt  thumbup.gif

MGP, gal buvai parodoje? Pastumdei ir uzsisakei vezimeli? Papasakok placiau bigsmile.gif
Maciau dar internetu Teutonia parduoda parduotuvevaikams.lt, pas juos siek tiek pigiau, nei perkuvaikui.lt
Atsakyti