Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

QUOTE(zaliaveide @ 2010 08 06, 21:31)
Karolis nebeprekiauja Teutonia vezimais? unsure.gif  blink.gif

Iš kur taip sugalvojote, kad jų internetiniame puslapyje yra Teutonia.
Atsakyti
QUOTE(Miriam @ 2010 08 07, 00:42)
Iš kur taip sugalvojote, kad jų internetiniame puslapyje yra Teutonia.


Karolis tikrai prekiauja Teutonia, ir jų puslapyje Teutonia vežimai parodyti. Draugai prieš mėnesį iš ten rinkosi vežimą. Mes Teutonia Fun System vežimą naudojame jau 1,5 metų ir labai patenkinti. Šis modelis ypatingai tinka namams su siaurais liftais, nes rėmas pasiaurintas. Mes dėl lifto ir apsisprendėme pirkti šį modelį, be to labai kokybiškas vežimas, geros medžiagos, saugumas. Super!
Deja mūsų mažoji visai nebenori vežime sedėti, todėl galvojame apie pardavimą, jei ką domintų, rašykite į AŽ.
Atsakyti
Noriu pasiteirautijau mamu, kurios jau naudoja sportine dali: ar jums kapisonas nera per zemas? Pabandysiu paaiskinti, sedimoje padedytje su kapisonu viskas gerai. Bet padarius 180 gulima padeti, kaip ir nebelieka vietos vaiko galvytei (kapisonas gulinciam vaikui per daug remiasi i galvyte). Vaika patraukus zemiau, visiskai neatitinka dirzu padetis.
Pasidalinkite, tos kurios naudojates sportine dalimi, ar jums neuzkliuvo toks dalykas? Gal manoji panele (6,5men) dar per maza, del to kazkas cia man ne taip..

Siaip vezimu buvau ypatingai patenkinta (ypatingai minksta vaziuokle, lengvumu, manevringumu, ir t.t) bet dabar uzdejus sportine dali, kazkas man cia nelabai patogiai atrodo.

Aciu uz nuomone
Atsakyti
QUOTE(Laura_Vilnius @ 2010 08 21, 16:49)
Noriu pasiteirautijau mamu, kurios jau naudoja sportine dali: ar jums kapisonas nera per zemas? Pabandysiu paaiskinti, sedimoje padedytje su kapisonu viskas gerai. Bet padarius 180 gulima padeti, kaip ir nebelieka vietos vaiko galvytei (kapisonas gulinciam vaikui per daug remiasi i galvyte). Vaika patraukus zemiau, visiskai neatitinka dirzu padetis.
Pasidalinkite, tos kurios naudojates sportine dalimi, ar jums neuzkliuvo toks dalykas? Gal manoji panele (6,5men) dar per maza, del to kazkas cia man ne taip..

Siaip vezimu buvau ypatingai patenkinta (ypatingai minksta vaziuokle, lengvumu, manevringumu, ir t.t) bet dabar uzdejus sportine dali, kazkas man cia nelabai patogiai atrodo.

Aciu uz nuomone


Mums po lopsio uzdejus sportine dali, kazkaip irgi keistai atrode tie dirzai, bet mes vaika segdavome tik su apatiniais, virsutinius patraukeme i sona, ir tada viskas puikiai. Vietos vaikui uztenka, tiesiog pradzioje nereikalingi virsutiniai dirzai. Veliau, kai jau vaikas vien sededavo, segdavome ir per pecius, jie gerai tinka vaikui, tikrai ne per aukstai, tiesiog 6 -7 men vaikui ju dar nereikia:) As kaip tik labai patenkinta dideliu kapisonu, nes jei stiprus vejas, ji galima visaip paversti, kad vaikui nepustu.
Atsakyti
QUOTE(Laura_Vilnius @ 2010 08 21, 16:49)
Noriu pasiteirautijau mamu, kurios jau naudoja sportine dali: ar jums kapisonas nera per zemas? Pabandysiu paaiskinti, sedimoje padedytje su kapisonu viskas gerai. Bet padarius 180 gulima padeti, kaip ir nebelieka vietos vaiko galvytei (kapisonas gulinciam vaikui per daug remiasi i galvyte). Vaika patraukus zemiau, visiskai neatitinka dirzu padetis.


Sita ir as pastebejau, kad paguldzius prisegta dukryte galva remiasi i kapisona doh.gif mums dar tik 9 menesiai, tad truputeli su baime laukiu, kas bus, kai mes dar paugesim g.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2010 08 22, 21:41)
Sita ir as pastebejau, kad paguldzius prisegta dukryte galva remiasi i kapisona  doh.gif mums dar tik 9 menesiai, tad truputeli su baime laukiu, kas bus, kai mes dar paugesim  g.gif

g.gif o kaži neužlenktas pats viršus sedimos dalies????? (bent Elegancijoj dar viršus lankstosi) nes ten gi dar yra pačiam viršuj užsilenkia/atsilenkia......žodžiu tikrai neturėtu būt per mažas biggrin.gif o dėl diržų nžn jei geri būtų 6 mėnėsių tai metukų būt blogi, aš kažkaip nesureikšminau tų diržų, bele prisegtas vistiek iškristi nėra galimybės smile.gif
Ir kapišonas, kad didelis tai tikrai privalumas......ejom kartą prie jūros prieš saulę.vaikui į akis saulė šviečia, 1) apsukam lengvai sėdimą dalį žiūri į mus saulė nešviečia....bet pučia vejas 2) uzleidžiam kapišoną...... vaikas sėdi šiltai ir laimingai biggrin.gif
Atsakyti
Pabandziau segti tik su apatiniais dirzais, tai viskas lyg ir gerai. Sedinciam vaikui ir su kapisonu viskas labai gerai. Tik kaip jau anskiciau minejau, nesu isitikinusi ar gulimoje padetyje galvyte per daug nesirems i kapisona. Paaugsim pamatysim.. Na, bet tikriausiai reiketu pasitiketi vokiska kokybe. Gal viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2009 11 18, 23:42)

Pirmiausia mane jis sužavėjo savo senobine išvaizda, paskui radau jame daug + todel jį ir pirkom  wub.gif



O kokie būtent + lėmė jūsų simpatijas šiam vežimukui smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(joljo @ 2009 03 04, 19:59)
Prastiems keliams-sis vezimukas super thumbup.gif
juk jis turi dviguba amortizacija-pravaziuoja per visur: miskus, zvyrkelius:-o svarbiausia, kad nedarda bigsmile.gif
O del rankenos:-tai modelyje mistral s-tai labai gerai sugalvota, nes vieni ratai didesni, kiti mazesni:
kai vaziuoja normaliais keliukais-stumi mazais ratais i prieki, na, o jei reikia ivekti koki kaimo zvyrkeli su duobem-permeti rankena-ir vaziuoji dideliais ratais i prieki,,, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Gal aš žiopla ax.gif , bet nesuprantu vieno dalyko.... Kokiais atvejais mažesni priekiniai ratai yra privalumas? Jeigu blogu keliu į priekį reikia "permesti" didelius, tai geru keliu jie taip pat netrukdytų blush2.gif ? kam tada tie maži..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2010 10 02, 22:47)
Gal aš žiopla  ax.gif , bet nesuprantu vieno dalyko.... Kokiais atvejais mažesni priekiniai ratai yra privalumas? Jeigu blogu keliu į priekį reikia "permesti" didelius, tai geru keliu jie taip pat netrukdytų  blush2.gif ? kam tada tie maži.....  unsure.gif



Labai paprasta, jie garantuoja vežimėlio manevringumą gerais keliais smile.gif laisvai galima vairuoti viena ranka smile.gif tai yra didelis privalumas smile.gif nes su pirmu turėjau su keturiais dideliais ratais smile.gif ir antrą kartą būtent tokio norėjau, bet... pasirinkau galų gale tu mažais priekiniais wink.gif nes pabandžiau Karolio parduotuvėje su dideliu vežimėliu pasivažinėt ir taip patiko,kad taip lengva pravažiuot... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ievka* @ 2010 10 02, 22:53)
Labai paprasta, jie garantuoja vežimėlio manevringumą gerais keliais smile.gif laisvai galima vairuoti viena ranka smile.gif tai yra didelis privalumas smile.gif nes su pirmu turėjau su keturiais dideliais ratais smile.gif ir antrą kartą būtent tokio norėjau, bet... pasirinkau galų gale tu mažais priekiniais wink.gif nes pabandžiau Karolio parduotuvėje su dideliu vežimėliu pasivažinėt ir taip patiko,kad taip lengva pravažiuot... smile.gif

O jų ratai jeigu ir nepripučiami, tai nėra barškaliukai ax.gif ? Nes kažkaip įsivaizdavau, kad rinksiuosi vežimą dideliais ratais dėl minkštumo... Bet dabar žiūriu, kad būna pripučiami ir nepripčiami... Pirmas kartas, tai labai mėtausi... ax.gif Tiek dėl ratų dydžio, tiek dėl klasikinės ar manevringos važiuoklės... Norisi rasti aukso viduriuką smile.gif. Labiausiai nenoriu mažaračio barškaliuko.. smile.gif. Skaitau apie daugybę firmų, ir Teutonia mane užkabino bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė Orchidėja: 02 spalio 2010 - 22:58
QUOTE(zaliaveide @ 2010 08 06, 21:31)
Karolis nebeprekiauja Teutonia vezimais? unsure.gif  blink.gif

berodz jau nebe
Atsakyti