Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

tos granulės gali alergizuot paukščius, visgi popierius papraščiausiai ir higieniškiausia. tose granulėse gali ir imt veistis kas nors
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 24, 23:07)
tos granulės gali alergizuot paukščius, visgi popierius papraščiausiai ir higieniškiausia. tose granulėse gali ir imt veistis kas nors

Kiekvienam savo wink.gif nelaikom tiek tų granulių, kad pradėtų kas veistis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 10 24, 16:10)
man kažkaip tokios idelės granulės atrodo,kaip nieko nesugeriančios,bet gal tik taip  atrodo 4u.gif
o jas pilate po grotelėmis ar  ne?


labai patogu mes irgi tokias naudojam, keičiu kartą per savaitę, ir nietikiu, kad veisis ten "kasnors" lotuliukas.gif
Beje, kaip tavo elergija?
Padėjo mano Dorė kiaušinuką ant kraiko, na gaila, bet išmečiau... lauksim pavadario unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2011 10 25, 11:07)
labai patogu mes irgi tokias naudojam, keičiu kartą per savaitę, ir nietikiu, kad veisis ten "kasnors"  lotuliukas.gif
Beje, kaip tavo elergija?
Padėjo mano Dorė kiaušinuką ant kraiko, na gaila, bet išmečiau... lauksim pavadario unsure.gif

paukščiai čirškauja,o man toliau akys peršti,žiūrėsim,per šį savaitgalį išvykę 4 dienom būsim ar kiek akims pagerės ar ne,aš labai viliuosi,kad tai visgi ne nuo paukščių.
Atsakyti
Mergaitės, reikia skubios konsultacijos unsure.gif
Pirkome brolį ir sesę, nes pardavėjas sakė, kad jie patys susiporuoja, o kai bando apkeisti su kitos vados-cypia ir pergyvena. Iš pradžių kaip ir viskas gerai atrodė. Bet db žiūriu - ogi mergaitė berniuką apipešiojo. Vieną kojytę. Su vyru nusprendėm, kad kažkurį vieną reikia parduoti ar apsikeisti su kažkuo. Ką manote? Ar gali būti dar daugiau problemų, jei naujasis partneris netiks? Labai laukiu jūsų patarimų g.gif
Atsakyti
visada sakiau ir sakysiu, kad jei paukščiai nesutaria ne jie patys kalti, o aplinka, sąlygos.
bet jei brolis su sese, tai būtinai apkeist reikia, vistiek kažkada tai planuosit veist.


Papildyta:
o dėl granulių, tai nereikia pult purkštaut. nieks ir nesako, kad kokios kirmėlės ar sliekai ims veistis lotuliukas.gif tiesiog tos medžio dulkės puiki terpė, oro maišų erkutėms, plunksnagraužiams gyvent, jie plika akim nematomi, bet paukšteliams dideli priešai. Juk nevisada perkat paukščius iš patikimų rankų...
Atsakyti
Dėkui už atsakymą.
Aš patiesiau laikraštį, lb patogu, daug švariau ir geriau nei kažką pilt,manau g.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

maniškiai sudėjo kiaušinuką lesyklėlėje, kaip man pasielgti?
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 11 03, 10:35)
laba diena 4u.gif

maniškiai sudėjo kiaušinuką lesyklėlėje, kaip man pasielgti?


geriau išimt, juk jau žiema artėja
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 11 03, 10:29)
geriau išimt, juk jau žiema artėja

ačiū už atsakymą
dar man paaiškinkite,o kodėl išimti,nes artėja žiema,kodėl prieš gamtą reikia eiti? na sudėjo kiaušinį,išsiperi ir ką? aš taip pagalvojau dabar man neleistų kada noriu vaikų turėti,nes žiema ant nosies g.gif aš nepiktai klausiu,bet smalsauju kodėl čia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 11 03, 12:03)
ačiū už atsakymą
dar man paaiškinkite,o kodėl išimti,nes artėja žiema,kodėl prieš gamtą reikia eiti? na sudėjo kiaušinį,išsiperi ir ką? aš taip pagalvojau dabar man neleistų kada noriu vaikų turėti,nes žiema ant nosies g.gif  aš nepiktai klausiu,bet smalsauju kodėl čia taip g.gif

Tikrai įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 11 03, 12:03)
ačiū už atsakymą
dar man paaiškinkite,o kodėl išimti,nes artėja žiema,kodėl prieš gamtą reikia eiti? na sudėjo kiaušinį,išsiperi ir ką? aš taip pagalvojau dabar man neleistų kada noriu vaikų turėti,nes žiema ant nosies g.gif  aš nepiktai klausiu,bet smalsauju kodėl čia taip g.gif


visų pirma dėl to, kad trumpėja diena, tada dėl to, kad nuo šildymo kamabriuose sausas oras ir galiausiai, kad žiemą nėra nei žolių, nei salotų, nei daržovių. per žiemą rusy išsilaiko tik tie patys obuoliukai, aišku nebent auginat vazonuose, bet kiek pati bandžiau, tai ant palangės jie prastai auga, o pirkt iš parduotuvių nepatartina, nes ten viskas nupurkšta, o ir straipsnį kažkada skaičiau, kad vyrui nupirkus salotų iš maximos, amadinai numirė, o banguotukės ilgai viduriavo... tai va, o augančiam jaunimui tikrai reikia įvairesnio maisto, taip jie užaugę ir sveikesni bus ir kitus mokins lesti įvairų maistą
Atsakyti