Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

O kaip dėl maisto, kokia firma geriausia? Ar galima pirkt kad ir iš prekybcentrio? g.gif
Atsakyti
va mano laukinukai strakaliukai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munieška: 14 spalio 2011 - 13:23
tai kad manieji panasus...soru sakeles dar lesioja..na ir zolytes...o seip pagrinde lesala ir viskas...anksciau viriau kiausa,paskui pirkau kiausinmaiscio...tarkavau obuolio,ir agurko..bet jiems rupi smeliukas ir grudai biggrin.gif
Atsakyti
sorų šluotelės nėra kažkoks skanėstas- čia tos spačios sėklytės, kurios įeina į sudėtį pvz versele laga mišiniuose, tiesiog paukščiukams patinka nuskabyt tas sėklytes nuo šakelių. turiu prisiauginus japoniškų sorų, tai tik įdedu šluotelę, iškart pripuola, instinktas jiem čia iš gamtos turbūt...
o baltymų paukščiams skirtingom dozėm visada reikia.
Munieška,o tai pas jus neliečia sepijos geldelės, o tą mineralų briketą įgnyba?

dėl lesalo buvo rašyta, kad lietuviškuos, lenkiškuos ir rusiškuos sėklų mišiniuose, jeigu jie vitaminizuoti, pasitaiko blogai išmaišytų, tai yra, kad vietom gali būti labai didelės tų vitaminų dozės, kas yra blogai. o iš mano bandytų lesalų, tai turbūt geriausias- švariausias visgi versele laga firmos
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 15, 12:19)

Munieška,o tai pas jus neliečia sepijos geldelės, o tą mineralų briketą įgnyba?



schmoll.gif sakau,kad keisti jie pas mane g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 10 15, 15:11)
schmoll.gif  sakau,kad keisti jie pas mane g.gif  g.gif


pabandykit nupirkt mineralų briketą iš kitoks, jis toks geltonuose rėmeliuose, būna dėžutėj. lyg ir vitacraft firmos...
Atsakyti
*iš kikos
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 16, 18:03)
pabandykit nupirkt mineralų briketą iš kitoks, jis toks geltonuose rėmeliuose, būna dėžutėj. lyg ir vitacraft firmos...

ačiū,būtinai nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kad ir kaip bebūtų gaila,negaliu aš laikyti amadinukų,mat man alergija nuo jų doh.gif košmaras,skauda širdį,man taaaaaaip patinka jų pypsėjimas 4u.gif
Atsakyti
o as negaliu laikyti del kates... lotuliukas.gif
nors dabar uzkeliau ant spintos...tarskejimas girdisi...tik nelabai matosi doh.gif o kate jau organizuoja kaip uzsokt ant spintos...tai kol dar nesugalvojo-ramu...
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2011 10 20, 11:25)
o as negaliu laikyti del kates... lotuliukas.gif
nors dabar uzkeliau ant spintos...tarskejimas girdisi...tik nelabai matosi doh.gif o kate jau organizuoja kaip uzsokt ant spintos...tai kol dar nesugalvojo-ramu...

na,man lelabai padės užkėlimas jų kur nors aukštai doh.gif
Atsakyti
keista, kad alergija nuo amadinų, labai jautri matyt esat... šiaip dažniausiai būna nuo kanarėlių poplunksnio, o amadinai tokio neturi.
o dėl katės galima padaryt tokį uždangalą iš organinio stiklo, aišku ir pats narvelis turi stabiliai stovėt
Atsakyti