Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

kambarys kuriame gyvena mano amadinukai yra didelis veidrodis doh.gif todel bijau juos leist i laisve..buna kad isskrenda kuris is narvo,kai ikysus ranka esi,idedi koki skanestuka ar panasiai...tai prastai jie skraido o ir iskart juos traukia prie veidrodzio,lango ar lubu sviestuvo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2011 10 06, 09:02)
Jau nuėmiauinkiliuką  drinks_cheers.gif
ačiū už patarimus, nes internete randu labai mažai info apie šituospaukštukus tai gi labai praverčia patarimai patyrusių augintojų 4u.gif
Ir dar noriu paklausti, kaip dažnai maudosi maudykloje jūsų paukštukai?
Ir kiek dažnai jie mylisi? Nes manasis patinėlis labai jau aktyvus šitoj srity, bijau kad patelė nenukentėtų nuo to  blush2.gif  Bet nuėmus inkiliuką gal dings tas inkstintas?
Atsiprašau jei kvaili klausimai,bet neradau info šita tema todėl klausiu jūsų  4u.gif

maudyklą įdedu kartą per savaitę, tada ir maudosi. o kaip dažnai mylisi, tai tikrai nežinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*B.A* @ 2011 10 06, 10:25)
o tai ka jus man dabar siulote??pirkt atskira narveli jaunikliams...sorry,bet kitu islaidu aibe... doh.gif kai buvo tik teveliai,jiems vietos manau tikrai pakako,o dabar tai taip,nesiginciju,jos zenkliai sumazejo...
smeliuko pauskciukai gauna,zalumynu- gardumynu,o sepijos,jie neturi,nes jos net nepaliecia  schmoll.gif nei viena,nei kita seimyna...pauskciukus jau turiu ne pirmus metus mirksiukas.gif ir as ju tikrai nekankinu  schmoll.gif tad nereikia jau manes taip peikti  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
del jaunikliu,kai atsiras pirkejai,tai tuctuojau keliaus i naujus,gal GERESNIUS negu mano namus...


jei gaila pinigų, tada neveiskit paukščių. man atrodo paprasta. o jei norit veist, tai ir sąlygas sudarykit normalias. tie narveliai tikrai per maži net ir dviems paukščiukams, supraskit pagaliau...
Papildyta:
QUOTE(*B.A* @ 2011 10 06, 15:22)
kambarys kuriame gyvena mano amadinukai yra didelis veidrodis  doh.gif todel bijau juos leist i laisve..buna kad isskrenda kuris is narvo,kai ikysus ranka esi,idedi koki skanestuka ar panasiai...tai prastai jie skraido o ir iskart juos traukia prie veidrodzio,lango ar lubu sviestuvo doh.gif  doh.gif  doh.gif


prastai skraido, nes miniatiūriniuos narvuos negali sparnų pramankštint, juose sunkiai suvokia erdvę...
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 06, 15:49)

jei gaila pinigų, tada neveiskit paukščių. man atrodo paprasta. o jei norit veist, tai ir sąlygas sudarykit normalias. tie narveliai tikrai per maži net ir dviems paukščiukams, supraskit pagaliau...
Papildyta:
prastai skraido, nes miniatiūriniuos narvuos negali sparnų pramankštint, juose sunkiai suvokia erdvę...

as ir neuzsiimu ju veisimu,taip gavosi kad taip gausiai jaunikliu atsirado...pirma karta buvo tik 2 4u.gif o dabar po 5 kiekvienam lizdely vienu metu praktiskai...taip gavosi bigsmile.gif
oj,nenoriu as veltis i gincus,kiekvienas turim savo nuomone bigsmile.gif as laikisiuos savosios,nors ir jusu gerbiu,tas prasyciau,gerbti ir manaja bigsmile.gif
Atsakyti
kokia čia nuomonė? nebejuokinkit. čia tas pats, kas 2x2, aš sakau, kad 4, o jūs įrodinėjat, kad 3 ir dar teisi jaučiatės.
veisimas yra tada, kai kabo lizdelis, na aišku būna dar tokių bukagalvių, kurie lesyklose leidžia perėt.

jei informacijos stoka, tai bent nesiginčytumėt...

Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 06, 22:03)
kokia čia nuomonė? nebejuokinkit. čia tas pats, kas 2x2, aš sakau, kad 4, o jūs įrodinėjat, kad 3 ir dar teisi jaučiatės.
veisimas yra tada, kai kabo lizdelis, na aišku būna dar tokių bukagalvių, kurie lesyklose leidžia perėt.

jei informacijos stoka, tai bent nesiginčytumėt...

kokia leksika-bukagalviai bigsmile.gif labai grazu... kaip tik rodo jusu issilavinima ir pagarba kitiems bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2011 10 07, 08:43)
kokia leksika-bukagalviai  bigsmile.gif labai grazu... kaip tik rodo jusu issilavinima ir pagarba kitiems  bigsmile.gif


o leidimas perėt apie nieką negalvojant irgi parodo išsilavinimą ir neatsakingumą...
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 07, 13:59)
o leidimas perėt apie nieką negalvojant irgi parodo išsilavinimą ir neatsakingumą...

NESUPYKIT,bet jus siuo atveju ,man atrodo, perdedat g.gif

ir gal uztenka jau..ne tam cia susirinkom mirksiukas.gif geriau dalinkit patarimus,jei jau esate eksperte 4u.gif o mes jau atrinksim,kokias is ju pasinaudoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2011 10 07, 14:08)
NESUPYKIT,bet jus siuo atveju ,man atrodo, perdedat  g.gif

ir gal uztenka jau..ne tam cia susirinkom mirksiukas.gif geriau dalinkit patarimus,jei jau esate eksperte  4u.gif o mes jau atrinksim,kokias is ju pasinaudoti  4u.gif  4u.gif  4u.gif


o vat čia jau yra bloga taktika. apie tą patį dalyką ginčytis žmogui, kuris perskaitęs kažkiek tai knygų, straipsnių su žmogum, kuris net nežino kokiuos narveliuos reikia augint tuos paukščius, ir dar sako, kad atsirinks patarimus, tai... aš gražiai bandžiau pasakyt, kad narvai jūsų per maži, o jūs čia puolėt draskytis...

o čia šiaip galit pasižiūrėt kokius paukščius aš auginu http://audejai.ucoz....index/rusys/0-9
Atsakyti
Na kad nebūtų tokia pikta tema rodau savo gražuolius smile.gif šiandien mergytė išskrido pasižvalgyti, o vaikinas rėkė kaip išprotėjęs kol ji gryžo biggrin.gif
[attachmentid=216962]
[attachmentid=216963]
[attachmentid=216964]
Bet kaip jie nori sukti lizdą.... siaubas užsikelia ant šakos kraiko gabaliuką ir visaip bando primontuot jį.... gal pritaisyt ant šakelės kokią lentelę, kadnors kažkokį atvirą pasistatytų, kaip manot ar geriau nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutti: 10 spalio 2011 - 11:38
Labas, mergaitės 4u.gif
Lb norime auginti Amadinukus. Gal galite pasidalinti patirtimi ax.gif Kokios auginimo sąlygos, kur geriausia juos įsigyti ir kokio dydžio narvelio reikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzy @ 2011 10 10, 13:03)
Labas, mergaitės  4u.gif
Lb norime auginti Amadinukus. Gal galite pasidalinti patirtimi  ax.gif Kokios auginimo sąlygos, kur geriausia juos įsigyti ir kokio dydžio narvelio reikia?  blush2.gif

http://www.paukstis....ewforum.php?f=8 šitoj nuorodoj labai daug naudingos info radau smile.gif
Atsakyti
Ar apvalūs narvai visiškai netinkami yra? g.gif

Beje, jei noriu porelės, tai negaliu pirkti iš vienos vados? Reikia iš skirtingų? g.gif
Atsakyti