Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

QUOTE(*Kristaliukas* @ 2013 04 08, 21:06)
user posted image

Va mes jau dviese wub.gif


Snaigytes nebera
cray.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2013 08 11, 20:45)
Snaigytes nebera
cray.gif

uzjauciu, balioniukas Jums 4u.gif
Atsakyti
4u.gif pakonsultuokit mane tundra, jaučiu darau kažką ne taip. nupirkau savo berniokui panelę, viskas gerai, parsivežėm, mašinoj buvo šilta, bet ana dėžutėj, apgyvendinau kitame narvely nei kadras, bet šalia, jokių skersvėjų kad nebūtų, maisto buvo gert ir gi ir man ji šiandien kažkaip elgiasi keistai, na matau kad jai negerai kažkas, blaškosi, bet nepaskrenda, tiksliau vartosi, galvą arba atlošia arba nulenkia, ir atrodo lyg orą gaudytų. ***** ką padariau blogai, perkaito, atšalo, dehiratavo? aš jai dabar su švirkštu po kelis lašiukus paduodu, kai pasiverčia į mane, po tų vandens lašų lyg aktyviau maltis pradėjo... Ar man ruoštis autui ar čia dar misija įmanoma išgelbėt ją doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2013 08 11, 21:11)
uzjauciu, balioniukas Jums  4u.gif


Aciu uz balioniuka smile.gif

Jau turim mergaite ax.gif
Atsakyti
Sveikos amadinų mylėtojos. Nesu naujokė paukščiukų auginime, bet visada laikydavau papūgas, ir mažas ir didesnes, bet dabar norėčiau ramesnių mažyčių paukštelių, kurios nebūtų rėksniukės. Man labai patinka zebrinės amadinos, kiek teko girdėti, jos labai mielai ir tyliai cypsi. Bet kiek skaičiau, jos pakankamai triukšmingos. Nesitiki, ar tikrai taip? Ar triukšmingesnės negu banguotosios papūgėlės? O gal kam teko laikyti zebrines amadinas ir kanarėles, nes jeigu amadinos triukšmingos, galvoju apie kanarėles. g.gif
Būčiau dėkinga jeigu atsirastų patarėjų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devde: 20 lapkričio 2013 - 14:18
Banguotos įkyriai čirškia o zebrinės amadinos taip pat įkyriai pypsi . NE triukšmingų paukščių (išskyrus Kakarikius ) , dar sutikti neteko
Atsakyti
aš auginus esu banguotąsias, nimfas ir dabar turiu 12 guldo amadinų. tai amadinai palyginus su banguotosiom - nebyliai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o su nimfa net nėra ką lyginti...
Atsakyti
Nebent guldai biggrin.gif
Atsakyti
Guldai tikrai netriukšmingi. Giesmelė jų labai tyli. Šiuo metu kambary jų yra apie 40 ir visi apsilankę nustemba, kad taip tylu. Tik vieno balselis yra skardesnis. Ir čiulba jis ne taip kaip kiti guldai, o savo giesmele pamėgdžioja kanarėlę.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 11 20, 15:59)
Banguotos įkyriai čirškia o zebrinės amadinos taip pat įkyriai pypsi . NE triukšmingų paukščių (išskyrus Kakarikius ) , dar sutikti neteko

Dėl kakarikių galiu paprieštaraut, pats auginu kakariki patelę, tai tu pabandyk jos neišleist kokias 5 minutes, tai kaip pradeda rėkt, tai kad nimfos taip nerėkia, bet čia aišku kaip užeina jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makacenas: 21 lapkričio 2013 - 21:01
Labas 4u.gif
Esu amadinukių gerbėja smile.gif deja, neturiu sąlygų jų auginti, čia mano ateities svajonė, kai vaikai paaugs ar išeisiu į pensiją, ar išsiskirsiu su vyru biggrin.gif
Vaikystėje laikiau kanarėles, du patinėlius, džiuginančius nuostabiomis giesmelėmis, vaikystėje- jaunystėje - ilgaamžę nimfą mergaitę rėksnę, o amadinukių neteko. Žinau, kad yra daug rūšių, gražios ir zebrinės, ir japoniukės, bet kažkodėl guldo labiausiai kritę į širdį smile.gif ech, kaip smagu jum, auginančiom įvairias amadinukes, pavasaris namuose ištisus metus smile.gif papasakokit, kaip sekasi auginti, pasidžiaukit nuotraukėlėmis, taip apmirus temukė.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

Siandiena mes Aleksoto turguje isigijome porele zebriniu amadinu wub.gif wub.gif
Vaikas tuo paciu issikaulijo ir ziurkena albinosa biggrin.gif

Apgyvendinome mes juos narvaleyje (kur seniau gyveno banguotuke) turi jie saka, laktele, girdykla, ideli sumaistu, indeli su smeliu, dar idejau lekste su vandenuku-maudynems

KLAUSIMAS: AR zebriniams amadinams reik veidrodeliu, varpeliu, laipyniu karstyniu?

KUR IR KOKIE LIZDAI AMADINAMS GERIAUSI?
GAL Tiktu lizdas is kokoso kevalo? 4u.gif
Atsakyti