Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

QUOTE(Kate Mice @ 2012 10 04, 22:44)
Kai mano amadinukams šalta, kiša snapelį po sparneliu. tada pajungiu lemputę.Turiu tokią,kur galima prisegti prie kėdės ar panašiai (kaip skalbinių segtukas)  smile.gif  Yra tokių pirkti. Kai būna 20, tai jau tupi susitraukę.  Sėkmės  ax.gif


Aciu panasiai ir pati taip galvojau sildyti arba su elektriniu sildytuvu kambari labiau apsildyti smile.gif

Tariames dabar su vienu zmogum. Siulo amadinu porele pirkti, jau jie yra pereje ne karta kaip suprantu be pertrauku doh.gif Apie dvieju metuku amziaus, bet itariu, kad gali but ir vyresni...
Uz paukstukus nori 50 ir uz narveli tiek pat g.gif . Nors narvelis porelei kaip speju nelabai tinkamas, ilgis 42 ,plotis 30, aukstis apie 60 g.gif sako, kad vos pora menesiu narvelis naudotas, bet jeigu jau pirko ji savo pauksteliams naujiems, tai tikrai iseina, kad ne du menesius naudojo... Tas zmogus nusipirko tuos pauksciukus 01 menesio gale is vieno paukstininko ir dabar jau ju atsisako unsure.gif

Koks butu patarimas pirkti, nepirkti?
Atsakyti
Per brangu - reali kaina 10 - 20 lt
Paukščiai gali numirti dėl pastovaus perėjimo
Neaiškus amžius
Per brangus narvas - už tiek galima naują įsigyti
Neapsimoka pirkti . Per daug rizikos . Per brangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 10 05, 12:15)
Per brangu - reali kaina 10 - 20 lt
Paukščiai gali numirti dėl pastovaus perėjimo
Neaiškus amžius
Per brangus narvas - už tiek galima naują įsigyti
Neapsimoka pirkti . Per daug rizikos . Per brangu  doh.gif


Nu va man irgi taip atrodo. Kiek issiauskinau jis pirko is paukstininko Valdo (akelas paukstis.lt forume) Pas ji pauksciukai po 20 lt skelbimuose. Siuo metu patinuku neturi, Jeigu panasiai metus paaugino tas zmogus, tai vistiek logiskai mastant neturetu but seni. Bet kaip supratau yra pereje pora kartu ir kaip sake dabar ruosiasi sukt lizda. Tai as jeigu parduotu, jiems peret dabar jau nebeleisciau rolleyes.gif
Narvas, kad ir mazai devetas vistiek yra devetas daiktas, jeigu dabar eiciau pirkti, tai ieskociau arba ilgesnio arba platesnio.
Pasiuliau 70 lt uz viska biggrin.gif blush2.gif jeigu nenores tai vistiek rasiu iseiti, nera kur skubeti.
Atsakyti
Ten reali vertė su viskuom 20 už paukščius ir 25 už narvą nes už 50 galima naują gauti
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 10 05, 19:06)
Ten reali vertė su viskuom 20 už paukščius ir 25 už narvą nes už 50 galima naują gauti


Aciu uz patarimus. Pasiuliau kiek realiai man negaila moketi, kad nesijausciau pati permokejus ar zmogaus "nuskriaudus". As suprantu, kad jeigu jis viska naujai pirko, neilgai tais pauksteliais pasidziauge, tai tiek pat ir gaut nori, kiek isleido, bet jau vel parduodant taip nebebuna, kaina krenta. Kolkas neatrase.
Cia siauliuose nemaciau, kad kas dabar paukstukus nebrangiai pardavinetu. Paukstininku daugiausia lyg Kaune smile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 05 spalio 2012 - 19:48
Pasiklauskit, ot tik pamiršau kas Šiauliuose - Valdas ar Akelas . Akelas tikrai man atrodo turi g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Jau antri metai kaip auginame amadinukus, turime porele, nesenai buvo pradeje pereti ir cia mano mazute Kolumbina liko našle verysad.gif radome patineli tiesiog ant narvelio dugno jau sustingusi...
Net neisivaizduoju kas jam nutiko, taciau Kolumbina labai liudi ir namie taip tylu sad.gif ieškome kito patinuko Klaipėdoje jei kas turite, būtų malonu, kad prasineštumėt i AŽ 4u.gif nes jau taip liūdna matyt kaip paukštytė liūdi verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 10 06, 12:40)
Pasiklauskit, ot tik pamiršau kas Šiauliuose - Valdas ar Akelas . Akelas tikrai man atrodo turi  g.gif


Akelas Ir Valdas yra tas pats zmogus:) ir dabar jis turi tik pateliu... ziurejau siandien ir vienoj zoo nera. Pas zmones, kad butu skelbimu irgi nera. Dabar trupuciuka gailiuos, kad kaina taip numusiau, matyt uz tokia nesutiks parduoti. doh.gif
Atsakyti
Jūs pasiūlėt REALIĄ kainą . Nematau tame tragedijos
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 10 05, 13:15)
Per brangu - reali kaina 10 - 20 lt
Paukščiai gali numirti dėl pastovaus perėjimo
Neaiškus amžius
Per brangus narvas - už tiek galima naują įsigyti
Neapsimoka pirkti . Per daug rizikos . Per brangu  doh.gif


Aš pirkau po 10 Lt už veiną paukštuką. Jaunučiai, patinėlis tik plunksneles pakeitęs, o patelė dar nespėjusi pakeisti smile.gif Tarp pauštelių apie 5 mėn. skirtumas. Patarčiau jaunesnių paieškoti. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

planuojame įsigyti amadinų porelę. Kol kas tik renkame info apie auginimą ir priežiūrą, nes tai būtų pirmieji laikomi paukštukai. Nuskaičiau, kad paukštukus dažnai išleidžia pasiskraidyti po kambarį, bet kaip su pvz... nutupia ant karnyzo ir purpt...purpt ant baltų užuolaidų, ar kur beskraidant pripurpsi g.gif Kaip sprenžiate šį momentą?
Atsakyti
QUOTE(lijan @ 2013 01 06, 17:35)
Sveiki,

planuojame įsigyti amadinų porelę. Kol kas tik renkame info apie auginimą ir priežiūrą, nes tai būtų pirmieji laikomi paukštukai. Nuskaičiau, kad paukštukus dažnai išleidžia pasiskraidyti po kambarį, bet kaip su pvz... nutupia ant karnyzo ir purpt...purpt ant baltų užuolaidų, ar kur beskraidant pripurpsi  g.gif Kaip sprenžiate šį momentą?

http://www.paukstis.....php?f=8&t=6014
Atsakyti