Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

QUOTE(jalka @ 2012 04 13, 12:04)
sekmingai deda kiausinius ir be lizdo-i lesykla i smeliuka doh.gif  doh.gif  doh.gif
tik mano patele kiausinukus ''suvalgo'' bet dedda ir deda doh.gif  doh.gif  doh.gif kol buvo ziema tamsu,nedejo,o dabar vel prasidejo

musu ir deda kiausinukus o patinukas praskelia ir abu sekmingai sulesa biggrin.gif
Atsakyti
Ieškau zebrinių amadinų patinėlio arba kelių kiaušinėlių.Mūsiškiai deda deda kiaušinėlius,peri apie tris savaites, po to palieka. Patinėlis nevaisingas, kiaušinėliai tušti. schmoll.gif Gaila, taip paukščiukai stengiasi.
Atsakyti
Ar kita portyte priziuretu svetima kiausinuka g.gif
Atsakyti
Nelabai tikiu, na nebent patys perėtu ir tai sunku nuspėti
Atsakyti
Man taip patarė, sakė,kaid reikia pakeisti kiaušinėlius.
Atsakyti
Gali ir svetimus neprižiūrėti
Atsakyti
Norėčiau pabandyti smile.gif Kaime vištoms dažnai pridėdavo kelis kitus kiaušinius (ančiu ar žasų) ir išperėdavo. Po to ančiukai lipa į vandenį, o višta lekia aplink kūdrą ir kudakuoja. Baiminasi,kad jos vaikučiai nuskęs biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos amadinuku myletojos,

Gal kuri galit atsakyti kokia minimali temperatura reikalinga amadinukams? Pas mus ziema blokiniam name ganetinai saltoka. Nesinori, kad parsinesti pauksteliai susaltu arba nuolat tupetu susiguze. 4u.gif
Atsakyti
Sveikuciai augintojai ir myledtojai smile.gif

Maniskiu padidejo seimynele, jau is keturiu du vakar islindo ir sparnus pramankstino, bande nusileide ir palesineti smile.gif ... kada galima mazylius nuo tevu atskirti ?
Atsakyti
Minimumo nežinau, bet spėju, kad mažiau nei 20 bus jau blogai. O amadinai tikrai lepūs
Mažyliai atskiriami kai tėvai nustoja maitinti ir vaikai lesa patys
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 09 18, 21:28)
Minimumo nežinau, bet spėju, kad mažiau nei 20 bus jau blogai. O amadinai tikrai  lepūs
Mažyliai atskiriami kai tėvai nustoja maitinti ir vaikai lesa patys



Nezinau kiek pas mane ten ziema nukrinta, galbut panasiai 18-20 ir buna. Man paciai jau buna salta namie. Reikia pagalvoti ka cia daryti. Labai noriu tu pauksciuku. Akvariuma sekmingai su termoriaguliatorium apsildau, o va kazin pauksciam jeigu kokia lempa ijungciau dienos metu?
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 09 19, 14:28)
Nezinau kiek pas mane ten ziema nukrinta, galbut panasiai 18-20 ir buna. Man paciai jau buna salta namie. Reikia pagalvoti ka cia daryti. Labai noriu tu pauksciuku. Akvariuma sekmingai su termoriaguliatorium apsildau, o va kazin pauksciam jeigu kokia lempa ijungciau dienos metu?


Kai mano amadinukams šalta, kiša snapelį po sparneliu. tada pajungiu lemputę.Turiu tokią,kur galima prisegti prie kėdės ar panašiai (kaip skalbinių segtukas) smile.gif Yra tokių pirkti. Kai būna 20, tai jau tupi susitraukę. Sėkmės ax.gif
Atsakyti