Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 24 tema

QUOTE(Padangele @ 2011 10 17, 01:03)
labas vakaras,
gal kas turit kokią nors schemutę kur būtų dantis pavaizduotas, ar odontologiniai instrumentai ar pats odontologas? kažin ar tokių schemų būna...

buvo praeitoje temoje
Atsakyti
SMALSUTE DORA

ČIA
Atsakyti
sveikos, merginos, gal kuri siuvinejote si paveiksla? turiu klausimu del spalvu rakto 4u.gif

elnias
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2011 10 16, 23:03)
labas vakaras,
gal kas turit kokią nors schemutę kur būtų dantis pavaizduotas, ar odontologiniai instrumentai ar pats odontologas? kažin ar tokių schemų būna...



QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 17, 09:05)
buvo praeitoje temoje


na nesiseka rasti... visus puslapius isziurejau... gal kas turite pas save ir man atsiustumet? bijau jau rasyt emaila' o dar is SM istrinsit...
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2011 10 17, 14:57)
na nesiseka rasti... visus puslapius isziurejau... gal kas turite pas save ir man atsiustumet? bijau jau rasyt emaila' o dar is SM istrinsit...


Tokius radau: paveikslėlis, schema, dar, dar, dar, dar, dar, ir paskutinis.
Atsakyti
Laba diena merginos, man reikia issiuvineti paveiksliuka kur berniukas su meskuciu miega, bet nori, kad meskiukas irgi butu kaip ir berniukas tik konturai, nespalvotas. Gal yra kokia programele ar kazkoks kitas budas kaip tai padaryti?
Ir dar klausimelis, ar yra kokia programa butent raidziu rasymui, kai gali pasirinkti uzrasa, teksta, srifta, dydi ir tau ismeta schemute? Viena tokia radau, bet mokama, bandziau nusipirkti abonenta metini, bet kazkodel nepriima mokejimo PayPal, o korteles duomenu nurodyti nenorejau, esu jau kazkada nukentejusi.
Butu didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perrin: 18 spalio 2011 - 16:15
QUOTE(Perrin @ 2011 10 18, 17:53)
Laba diena merginos, man reikia issiuvineti paveiksliuka kur berniukas su meskuciu miega, bet nori, kad meskiukas irgi butu kaip ir berniukas tik konturai, nespalvotas. Gal yra kokia programele ar kazkoks kitas budas kaip tai padaryti?
Ir dar klausimelis, ar yra kokia programa butent raidziu rasymui, kai gali pasirinkti uzrasa, teksta, srifta, dydi ir tau ismeta schemute? Viena tokia radau, bet mokama, bandziau nusipirkti abonenta metini, bet kazkodel nepriima mokejimo PayPal, o korteles duomenu nurodyti nenorejau, esu jau kazkada nukentejusi.
Butu didelis dekui  4u.gif

1 psl nuorodoje senoje temoje taipat 1 psl yra kelios programeles raidems.
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 10 09, 14:06)
Ieškau "Cars" ūgio matuoklės schemos. Iš osinkos jau ištrinta doh.gif

Sandrulia, neištrinta. Ką tik pabandžiau parsisiųsti iš čia ir pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

programa pcstitch

vervaco
Atsakyti
Ieškau schemutės. Įdėjusiai ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 19, 23:55)
Ieškau schemutės. Įdėjusiai ačiū 4u.gif 


three little maids
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 spalio 2011 - 22:06
4u.gif
Truputį ne į temą, bet gal kam nebrangiai reikalinga 265 puslapių didelė siuvinėjimo kryželiu knyga (anglų kalba) su nuotraukomis ir schemomis. Parvežta iš UK ax.gif
Atsakyti