Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 24 tema

QUOTE(brendule @ 2011 12 11, 19:29)
Sveikos, mergaitės. gal kas turite LAVENDER AND LACE ISABELLA'S GARDEN


schema
Atsakyti
Sveikos,

vis niekaip nesiseka rasti automobiliu zenliuku siuvinejimo schemu, arba kazkur ne ten ieskau. Man reiketu audi ir mercedes masinu simboliuku, buciau labai dekinga uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 12 12, 13:03)
Sveikos,

vis niekaip nesiseka rasti automobiliu zenliuku siuvinejimo schemu, arba kazkur ne ten ieskau. Man reiketu audi ir mercedes masinu simboliuku, buciau labai dekinga uz pagalba smile.gif

http://club.osinka.ru/topic-54077
Atsakyti
gal turite teisingą šio paveikslo schemą? Išsiuvinėjau pirmą lapą ir pamačiau, kad pirmas lapas nesutampa su antru, trūksta trejų eilučių. Reikėtų kuo skubiau, ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
sio ieskojo

user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Mielosios, gal kur uzmatete ar turite kvieciu, mieziu ar rugiu schemuciu?...
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 12 15, 00:14)
Mielosios, gal kur uzmatete ar turite kvieciu, mieziu ar rugiu schemuciu?...

1

2

user posted image user posted image user posted image

3

1 2 3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 gruodžio 2011 - 08:59
Sveikutes,

ieskau sio paveiksliuko aiskesnes schemutes, gal kas turite
user posted image
Atsakyti
Ieskau vienos schemutes, ja turejau, bet niekur neberandu - moteris su garbanotais plaukais, tokia labai spalvota schemute, kaip tiksliau paaiskint nezinau, bet gal kam nors kokios asociacijos kils apie ka as cia smile.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 12 15, 16:30)
Ieskau vienos schemutes, ja turejau, bet niekur neberandu - moteris su garbanotais plaukais, tokia labai spalvota schemute, kaip tiksliau paaiskint nezinau, bet gal kam nors kokios asociacijos kils apie ka as cia smile.gif aciu!

user posted image

schema
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 15, 15:58)



jatus, kaip aciuuuuuu!!!!!! labai labai!!!! wub.gif
Atsakyti
Sveikos viso.
Pirmą kartą esu čia, ne visai perprantu sistemą. Jei ką padarysiu ne taip-nepykit. Nes pakankamai sunku man čia susigaudyti: ką galima daryti/sakyti - ir ko ne.
Atradau labai gražų paveiksliųką:
http://mully.mylivep...
Gal žinote, kaip gauti schemutę, nes niekaip nesugebu ten atrasti. O su rusų kalba nėra fontanai.
Ačiū!
Atsakyti