Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 24 tema

merginos, gal galit pagelbet, ka reiskia ( use three strands of the following colors) ar cia pusinis kryzelis is 3 siulu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliasmi: 06 gruodžio 2011 - 21:08
QUOTE(daliasmi @ 2011 12 06, 21:07)
merginos, gal galit pagelbet, ka reiskia  ( use three strands of the following colors) ar cia pusinis kryzelis is 3 siulu

Cia net neraso koks kryzelis, pazodziui isvertus butu: naudok 3 siu spalvu kryptis 4u.gif Gal koks zenklas prie tokio parasymo yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perrin: 06 gruodžio 2011 - 22:48
QUOTE(Perrin @ 2011 12 06, 23:45)
Cia net neraso koks kryzelis, pazodziui isvertus butu: naudok 3 siu spalvu kryptis  4u.gif Gal koks zenklas prie tokio parasymo yra?

taip, raso, kad half cross stitch,cia reiskia pusinis kaip suprantu
Atsakyti
QUOTE(daliasmi @ 2011 12 07, 01:43)
taip, raso, kad half cross stitch,cia reiskia pusinis kaip suprantu

cia ne ta tema, eikit i siuvinejamo kryzeliu 115tema, ten ir uzduokite klausimus doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 06, 20:54)
Ir aš būčiau dėkinga  4u.gif
Esu mačius kažkur schemučių su daug įvairiausių tokio tipo meškučių, bet niekaip neatrandu  doh.gif  Gal kuri esat sukaupus šių meškučių schemų kolekciją?

norimas paveiksliukas pats pirmas

tatty
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 07, 12:12)
norimas paveiksliukas pats pirmas

tatty


Dėkui 4u.gif Gal kas dar turi daugiau schemučių?
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 07, 17:10)
Dėkui  4u.gif  Gal kas dar turi daugiau schemučių?


Taigi tam pačiam puslapyje yra keletas archyvų meškiukų doh.gif , ar dar per mažai?
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 07, 17:10)
Dėkui  4u.gif  Gal kas dar turi daugiau schemučių?

bet tai ten nevienas meskis unsure.gif yra visa ju kolekcija g.gif nespejau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 gruodžio 2011 - 15:21
sveikos smile.gif)

gal turit liuto karaliau bei kitu disnejaus personazu siuvinejimo schemu? smile.gif buciau labai dekinga smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2011 12 07, 18:42)
sveikos smile.gif)

gal turit liuto karaliau bei kitu disnejaus personazu siuvinejimo schemu? smile.gif buciau labai dekinga smile.gif)

buvau nuoroda kazkur dejusi ,pavartykit psl 4u.gif
Atsakyti
Viena supermamyte prase angeliuko siuvinejimo schemos man i az. As issiunciau nurodytu el. pasto adresu, po to istryniau ta zinute, ir dabar gavos taip, kad man tai mail'a grazino.

user posted image

Tai schemas sutalpinau i cia ir kelios foto i prieki. As turejau tik rinkinuka, tai nufotografavau schemas. Jei neiziuresit, bandykit vel rasyt i az, atsiusiu nemazintas nuotraukas
Atsakyti
Gal kuri turite Three Wise Monkeys schemučių? ax.gif
Mačiau, kažkurios siuvinėtą darbelį, laaabai norėčiau ir pati išsiuvinėti, bet niekur nerandu schemos doh.gif
Atsakyti