Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 24 tema

QUOTE(Light Breeze @ 2011 11 03, 15:58)

atrakinau,na va kaip buna kai nesiskaitot taisykliu ax.gif

QUOTE
5.klausimus uzduokite tiem kas idejo schema ar nuoroda,ir jums neaisku ,norite daugiau informacijos,rasykite i asmenine zinute.


QUOTE
ir dar norejau pasiklausti/pastebeti- jau seniai seku sita tema ir pastebejau, kad kai jus nurodote psl ar zinutes nr man niekada nesutampa... pas mane standartiniai forumo nustatymai, o pas jus gal nustatyta kazkaip kitaip?


del to ir kyla nesklandumu doh.gif gerai tada visados nuorodele idesiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 lapkričio 2011 - 14:07
QUOTE(donacius666 @ 2011 11 04, 20:19)
Sveikos, merginos. Gal kuri turit gyvatės siuvinėjimo schemytę ar nuorodų, kur tokią rast? smile.gif


Gyvatės: čia, čia, čia.
Atsakyti
Sveikos,
ieškau tokio raidžių šrifto,pasimetė pas mane niekur nerandu,ačiū iš anksto 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 05 lapkričio 2011 - 04:51
Ar yra tokio dizaino raidės:
user posted image

Man rodos kažkur mačiau, bet nebeatrandu
Atsakyti
Labas smile.gif

Pirmą psl. skaičiau, temas varčiau,bet taip ir neradau kokio nors pav. su disney Liūtu karalium ar yra tokių? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2011 11 05, 19:42)
Labas smile.gif

Pirmą psl. skaičiau, temas varčiau,bet taip ir neradau kokio nors pav. su disney Liūtu karalium ar yra tokių? Ačiū

liutukas

Sandrulia all our yesterdays
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ieskau balandziu/balandzio schemu - nesvarbu, kokio dydzio... Pirmame psl ideta pauksciu nuoroda jau patikrinau, bet nieko tinkamo neradau [tai bus dovana MB teciui, kurio hobis ir aistra yra balandziu treniravimas/veisimas/auginimas, nes siandien, pamates mane siuvinejancia, lyg tarp kitko uzsimine, kad ir jis noretu issiuvinetu balandziu, kuriuos pasikabintu salia visu apdovanojimu...tad... manau, tai butu gan maloni staigmena rolleyes.gif ]

Is anksto labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 06 lapkričio 2011 - 22:09
labas vakarelis, ieskau sitokio ar kazko panasaus 4u.gif dekoju
user posted image
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 11 07, 00:10)
labas vakarelis, ieskau sitokio ar kazko panasaus  4u.gif  dekoju


panasus yra cia ,nuoroda is 1 psl

vilkai 11 zinute

deposit
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 11 07, 00:08)
Sveikos  4u.gif

Ieskau balandziu/balandzio schemu - nesvarbu, kokio dydzio... Pirmame psl ideta pauksciu nuoroda jau patikrinau, bet nieko tinkamo neradau [tai bus dovana MB teciui, kurio hobis ir aistra yra balandziu treniravimas/veisimas/auginimas, nes siandien, pamates mane siuvinejancia, lyg tarp kitko uzsimine, kad ir jis noretu issiuvinetu balandziu, kuriuos pasikabintu salia visu apdovanojimu...tad... manau, tai butu gan maloni staigmena  rolleyes.gif ]

Is anksto labai aciu  4u.gif


Radau tokius - čia, čia, čia, čia, čia, čia.
Atsakyti
sveikos merginos pavargau jau ieskoti verysad.gif gal kuri turite? ar ka nors panasaus:geda2:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Tukiuke @ 2011 11 07, 01:33)
sveikos merginos pavargau jau ieskoti  verysad.gif gal kuri turite? ar ka nors panasaus:geda2:




user posted image


failai.lt
Atsakyti