Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 24 tema

QUOTE(Padangele @ 2011 11 02, 13:33)
Labukas,
gal turit nesudėtingų automobilių schemučių? gal net juodai baltą, radau tik tą vabalą prie juodai baltų bet man jisai nepatinka... noriu tėčiui Kalėdoms pasiūt


Yra čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia.
Atsakyti
labas vakaras merginos 4u.gif ieskau medziu schemu...su rusu kalba osinkoj niekaip nesusidraugauju..o ir kitur niekaip nerandu,arba nemoku surasti g.gif verysad.gif gal galit kuri padeti? blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos, gal vis tik kuri turite spalvu numeriukus sito paveiksliuko
http://www.nafra.eu/...-pooh-jana.html
Kazkaip man sunkiai sekasi suderinti spalvas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyt @ 2011 11 03, 01:38)
labas vakaras merginos  4u.gif ieskau medziu schemu...su rusu kalba osinkoj niekaip nesusidraugauju..o ir kitur niekaip nerandu,arba nemoku surasti  g.gif  verysad.gif gal galit kuri padeti?  blush2.gif

atsiverskite praeita psl.
Atsakyti
atsiverciau..bet ten ne tai ko noriu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyt @ 2011 11 03, 08:50)
atsiverciau..bet ten ne tai ko noriu sad.gif



http://pic4you.ru/9532/1221022/1/ gal sita kas turi?

arba kazka tokio,tris panasius... http://www.artfire.c...ft/cross_stitch

http://www.aliexpres...holesalers.html

http://www.google.co...i...tx=50&ty=68
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyt: 03 lapkričio 2011 - 11:10
QUOTE(mamyt @ 2011 11 03, 10:50)
atsiverciau..bet ten ne tai ko noriu sad.gif

abu medziai kuriu jus ieskot ten tikrai yra ,melyno medzio schema galite atsisiusti,nuoroda komentare,tame paciame psl. kur nurodziau. turbut neatidžiai ziurejot.skaitykite dalyviu zinutes ,ir matysit kad idejau nuoroda .

p.s. persiskaitykite 1 psl. taisykles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 lapkričio 2011 - 11:21
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 03, 11:17)
abu medziai kuriu jus ieskot ten tikrai yra ,melyno medzio schema galite atsisiusti,nuoroda komentare,tame paciame psl. kur nurodziau.  turbut neatidžiai ziurejot.skaitykite dalyviu zinutes ,ir matysit kad idejau nuoroda .

p.s. persiskaitykite 1 psl. taisykles.


o gal atsidarom temą be taisyklių? a? nes kažkaip jau labai liguistai jos čia pastoviai brukamos... iš vis negi sunku žmogui duot tas schemas jei turi po ranka, aš irgi rusiškai nesigaudau, o viskas kas noriu yra ten, o prašyt čia ir nedįstu nes bus pasiūlymas paskaityt 1 psl.. manęs viena mergina paprašė schemos tai nepatingėjau nuskenavau ir nusiunčiau, neliepiau ten knistis kažkur rusiškuose puslapiuose. Čia tas pats kai paklausi žmogaus " kada autobusas?" kai jis kasdien juo važinėjasi, o tau liepia pasižiūrėt www.vilniustranspor.lt
Atsakyti
Jau 100 kartų atsakyta ir kalbėta, kodėl tokiose temose, kaip ši, reikalinga tvarka, o jei reikalinga tvarka, vadinasi ir taisyklės.

Tema skirta paieškai, o ne diskusijoms, padėkoms, patarimams, interpretacijoms.
Kadangi Uodegytė turi/ žino iš kur gauti reikiamų schemų, kuria ir prižiūri šią temą, normalu, kad išsako tam tikras pretenzijas dėl užklystančių čia kuriamos betvarkės.

Tuose pačiuose rusų forumuose nekyla diskusijų dėl analogiškų dalykų. Ten kažkodėl aišku visoms, kad paieškos temos neteršiamos nereikalingais postais. Žmonės gerbia kito darbą ir vertina pagalbą, taupo vietą, kad viena tema talpintų kuo daugiau ieškotų schemų nuorodų. NEGI SUNKU SUPRASTI TOKIUS ELEMENTARIUS DALYKUS? g.gif

Pasakyti, kad aš nemoku rusų kalbos, tai tolygu prisipažinti, kad neturiu žalio supratimo, ką gali šiais laikais internetas, o jei dar aiškiau - elementari google paieškos sistema, kurioje yra toks stebuklas - vertėjas cool.gif

Mielosios, pasimatuokim 9 kartus ir tik 10 kirpkim - verčiu - pasiieškokim 9 kartus, kad įsitikintume, jog to paties kažkas neprašė 5 žinutėm atgal ir t.t.
Atsakyti
lb atsiprašau,bet kaip tik devynis kartus matavau,bet..ai tiesiog...daugiau pagalbos čia nesitikėsiu.ačiū.ir osinkoj būtent tuos 100 su virš puslapių pražiūrėjau.radau tai ką sakot,bet schemos neradau.
Atsakyti
QUOTE(mamyt @ 2011 11 03, 15:21)
lb atsiprašau,bet kaip tik devynis kartus matavau,bet..ai tiesiog...daugiau pagalbos čia nesitikėsiu.ačiū.ir osinkoj būtent tuos 100 su virš puslapių pražiūrėjau.radau tai ką sakot,bet schemos neradau.

kam tos diskusijos perkeliu nuoroda apie kuria ir kalbejau,beje mano psl ne osinka ax.gif

medziai

miela Padangele ,jus nusiuntet vienai ar dviem,o jai jums per diena reiktu 10imtis kartu siusti.tai tikrai lengviau patalpinti i foruma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 lapkričio 2011 - 14:08
[quote=Uodegyte,2011 11 03, 13:45]
kam tos diskusijos perkeliu nuoroda apie kuria ir kalbejau,beje mano psl ne osinka ax.gif
gal nepastebejot ,nieko baisaus.nuoroda i schemas buvo praeitame psl. 11 zinute nuo virsaus.
medziai

Uodegyte, nera galimybes paziuret tavo albuma... ax.gif
Альбом "Tree" пользователя uodegyte.К сожалению, этот альбом доступен только для друзей владельца альбома.

ir dar norejau pasiklausti/pastebeti- jau seniai seku sita tema ir pastebejau, kad kai jus nurodote psl ar zinutes nr man niekada nesutampa... pas mane standartiniai forumo nustatymai, o pas jus gal nustatyta kazkaip kitaip? blush2.gif

atsiprasau, kad zinute out off topic, bet manau tie patys klausimai kyla daugumai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Light Breeze: 03 lapkričio 2011 - 14:03