Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Doly @ 2011 09 28, 12:34)
smile.gif Merginos patarkit, jei virtuvinis baltas, tai kaip jei stalvirsi irgi balta pasirinkciau, o dar ir sienos beveik baltos, ar nebus per daug baltumo??? Taip norisi balto stalvirsio, net nezinau ka daryti smile.gif

biggrin.gif taigi... irgi bandau isivaizduoti kaip tas baltas stalvirsis atrodys g.gif
grindys tai parketlentes, medzio spalva. na ir nezinau koki stalvirsi pasirinkt. tamsaus nenoriu.

Neparasiau, kad cia as apie save. irgi renkuosi ir neissirenku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 28 rugsėjo 2011 - 17:14
[quote=ra2ga,2011 09 28, 17:04]
biggrin.gif taigi... irgi bandau isivaizduoti kaip tas baltas stalvirsis atrodys g.gif
grindys tai parketlentes, medzio spalva. na ir nezinau koki stalvirsi pasirinkt. tamsaus nenoriu.

Kiek ieskojau internete virtuviniu modleiu, tai daznaiusiai jei baltas virtuvinis tai stalvirsis dedamas pilkas.
Atsakyti
O su kuo jūs valote stiklokeraminį paviršių? g.gif Sako labai lieka dryžiai ant jų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 28, 12:34)
smile.gif Merginos patarkit, jei virtuvinis baltas, tai kaip jei stalvirsi irgi balta pasirinkciau, o dar ir sienos beveik baltos, ar nebus per daug baltumo??? Taip norisi balto stalvirsio, net nezinau ka daryti smile.gif

Ech...dbr, jei trys postai pareis, kad bus gerai baltas stalviršis, tai ir darysi baltą? Aš tavęs paklausčiau kitaip: ar tau norisi, kad virtuvės baldai atrodytų tarsi vientisi? O gal nori kad stalviršis atskirtų apatinę dalį nuo viršutinės? Atsakyk į šiuos du klausimus ir žinosi atsakymą. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Eljerny @ 2011 09 28, 13:53)
Pas mus viso buto sienos baltos, labai norejau baltos virtuves, bet stalvirsi vis tik pasirinkau rudos/sokolado spalvos, baro kedes irgi rudos spalvos, visa kita balta, na nenorejau visai "ligonines"  blush2.gif  blush2.gif

Dar nesutikau šeimininkės, kuri "netarnautų" tamsiam stalviršiui (labai daug priežiūros reikalauja). Na, kad gražu - ginčų nekyla smile.gif
P.S.Ligonines dbr pilkos spalvos daro tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melodijus: 28 rugsėjo 2011 - 19:04
QUOTE(Frija @ 2011 09 28, 17:58)
Kiek ieskojau internete virtuviniu modleiu, tai daznaiusiai jei baltas virtuvinis tai stalvirsis dedamas pilkas.

arba medienos imitacija:-)
man visiskai baltas virtuvinis nelabai..perdaug operacine kvepia,jaukumos jokios,turi buti kazkoks akcentas,ir as rinkciaus pvz azuolo imitacijos stalvirsi
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 28, 19:01)
Dar nesutikau šeimininkės, kuri "netarnautų" tamsiam stalviršiui (labai daug priežiūros reikalauja). Na, kad gražu - ginčų nekyla smile.gif
P.S.Ligonines dbr pilkos spalvos daro tongue.gif

ligonines daro ir zalias ir melynas, bet balta - sterili spalva, is to ir MANO asicijacijos su ligonine wink.gif

Tarnausiu visam butui doh.gif Baltas, tame tarpe ir blizganti balta virtuve, su veidrodine orkaite, mikrobangine doh.gif apie stalvirsio prieziura maziausiai galvojau, kokios buna problemos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 28, 19:04)
biggrin.gif taigi... irgi bandau isivaizduoti kaip tas baltas stalvirsis atrodys  g.gif
grindys tai parketlentes, medzio spalva. na ir nezinau koki stalvirsi pasirinkt. tamsaus nenoriu.

Neparasiau, kad cia as apie save. irgi renkuosi ir neissirenku  4u.gif


Pas mane yra tamsios parketlentės, baltos spintelės, sidabrinis/pilkas stalviršis ir viršuj baltos spintelės. Atrodo čiki thumbup.gif Vis nuotraukos neprisiruošiu niekaip įkelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 29, 08:30)
Pas mane yra tamsios parketlentės, baltos spintelės, sidabrinis/pilkas stalviršis ir viršuj baltos spintelės. Atrodo čiki  thumbup.gif  Vis nuotraukos neprisiruošiu niekaip įkelti  doh.gif


na nepatingekit ikelkit virtuvinio foto 4u.gif
Atsakyti
Pasistengsiu rytoj ryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 09 28, 20:10)
...apie stalvirsio prieziura maziausiai galvojau, kokios buna problemos?  unsure.gif

Ant tamsaus stalviršio nukrito vandens lašelis - matosi, padėjai ranką - matosi pirštai, nukrito dulkė - į akis lenda. Šioje vietoje galėtų gelbėti reljefinis stalviršio paviršius.
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 28, 19:01)
Ech...dbr, jei trys postai pareis, kad bus gerai baltas stalviršis, tai ir darysi baltą? Aš tavęs paklausčiau kitaip: ar tau norisi, kad virtuvės baldai atrodytų tarsi vientisi? O gal nori kad stalviršis atskirtų apatinę dalį nuo viršutinės? Atsakyk į šiuos du klausimus ir žinosi atsakymą. wink.gif


Melodijau, kai kurie jūsų postai būna tokie taiklūs, į pačią esmę wink.gif

Iš tiesų į klausimą apie baltą stalviršį jūsų atsakymas pats tiksliausias, tik kartais moterims reikia garsiai išsakyti klausimą, kad pati sužinotų atsakymą į jį, kurį ir taip viduje žino wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 28, 20:09)
arba medienos imitacija:-)
man visiskai baltas virtuvinis nelabai..perdaug operacine kvepia,jaukumos jokios,turi buti kazkoks akcentas,ir as rinkciaus pvz azuolo imitacijos stalvirsi

As svarsciau, kad stalvirsi daryti smelio spalvos, pan. kaip nupirktu azuoliniu parketlenciu spalva. Bet jus davet nebloga minti apie medzio imitacija. Tik dar niekur nesu maciusi tokios imitacijos, o dar ir azuolo g.gif
Atsakyti