Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(airise @ 2011 09 27, 10:25)
Kur galima nusipirkti aquasanitos kriauklę tiesiai iš gamintojo?

Kuo ypatingos tokios kriauklės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 27, 11:25)
Kur galima nusipirkti aquasanitos kriauklę tiesiai iš gamintojo?Būna mačiau parduotuvėse,bet kaip gaut pigiau ?


Asmeniškai man patiko kokybė bei kaina, Tikrai pigesnės nei Frankės. Bent jau kaip mums ten aiškino, tai tiek Frankės, tiek Akvasanito kriauklės darytos iš smėlio, skiriasi tik rišamoji medžiaga. Jei gerai pamenu blush2.gif

Mums nuolaidos nesiūlė tokios didelės, matyt, neturėjo tokio brokuoto modelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 27, 09:27)
Aš taip pat pirkau kriauklę ir dozatorių iš aquasanito. Dozatorius pasiteisina, tiek praktiškumo prasme, tiek estetine, ypač estetine smile.gif


o kaip ar ji neisigeria pvz nuo burokeliu? Kaip valosi?? Mes turim nusipirke, bet dar nenaudojam, laukiam virtuvinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 27, 12:42)
o kaip ar ji neisigeria pvz nuo burokeliu?  Kaip valosi?? Mes turim nusipirke, bet dar nenaudojam, laukiam virtuvinio smile.gif

geriasi, bet jei neuzlaikai demiu tai issivalo lengvai ir greitai.
Atsakyti
Mano tamsiai pilka, tad nepastebėjau, kad kas būtų įsigėrę... Be to su burokėliais aš laaaabai retai ką darau ax.gif Valosi gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 27, 13:23)
geriasi, bet jei neuzlaikai demiu tai issivalo lengvai ir greitai.


manau, kad visos sviesios tiek Franke, tiek kitos firmos isigeria jei kriaukle yra sviesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 27, 13:46)
manau, kad visos sviesios tiek Franke, tiek kitos firmos isigeria jei kriaukle yra sviesi smile.gif




o aš dabar turiu apsispręsti franke ar blanco doh.gif reikės SM paieškoti kokios plautuvių temos
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 09 27, 14:18)
o aš dabar turiu apsispręsti franke ar blanco  doh.gif  reikės SM paieškoti kokios plautuvių temos


Siulau Plados, labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2011 09 27, 15:27)
Siulau Plados, labai patenkinta 4u.gif



reikia pasidomėt
Atsakyti
Apie kokius cia dozatorius kalbate??suku galva ir nesuprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 27, 10:45)
tiesiai aquasanite, man ten taip patiko. Norima plautuve kainavo 470lt, sako turim defektuota, pigmentas isimaises. Vienam krasciuky pilkas reziukas, net nesimato nes tas krasciukas prie sienos. Tai ta "defektuota" uz 211lt nusipirkom. Tokia nelietuviska nuolaida biggrin.gif

Tai aš irgi tiesiai iš jų pasiėmiau, irgi defektuotą smile.gif Žiūrėsim kaip naudosis..

Indų ploviklio dozatorius įsimontuoja į plautuvę, matosi tik galva ir viskas. Iš pradžių galvojau, kad man jo nereikia, nes ploviklį naudoju labai retai. Bet paskui permąsčiau, kad ir retai bet naudoju, tai tegu būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 27 rugsėjo 2011 - 16:25
QUOTE(Vilienė @ 2011 09 27, 14:18)
o aš dabar turiu apsispręsti franke ar blanco  doh.gif  reikės SM paieškoti kokios plautuvių temos

As taip pat sioje krizkeleje g.gif
Atsakyti