Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Forgete @ 2011 09 26, 16:35)

Man labai grazi jusu virtuvele, nuotraukose tai tik tos lentynos atrodo kitos spalvos, bet cia matyt iskraiptos spalvos. Metasi tik i akys tas gartraukio vamzdis, kaip ji slepsyte?
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 09 26, 19:07)
Ziuriu i daugelio nuotraukas ir vis negaliu suprasti kodel taip keistai darote -arciau spinteles orkaite, kuria gal karta per svaite naudosites ir uz jos saldytuvas, kurio kelis kart per diena reiks  g.gif na ziurisi gal ir graziai, bet kaip del patogumo  unsure.gif

Ne orkaitę reiktų akcentuoti mirksiukas.gif Jei po orkaite yra indaplovė - patogiau, kai ji arčiau kriauklės mirksiukas.gif Jau keli metai naudojuosi tokiu variantu - nepatogumo nepajaučiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 26, 23:00)
Forgete-gražu wub.gif Kokios plokštės? Ir kokia kaina ,jei gali ,arba į až ?

Aš vis dar svajoju ,kad viršus bus blizgus.Bet paskaičiau ,kad mdf blizgi geriau,o paprasta blizgi blogai,nu vėl nebežinau. Iš termopalo lyg tai buvau radus gražią blizgią dramblio kaulo spalvą. Arba iš lenkiškų pro form,bet niekas apie jas nežino.

airise aciu, karkasas is plokstes, o visa kitka is faneruotes. Tamsiai ruda buvo, o balta daze. Zodziu jokios informacijos biggrin.gif o kaina tai 11tukst, virtuves ilgis 5.4m, su visais blumais. Skaiciavo mum ir is MDF bet pigiau butu gavesi tik 500lt. o paprastos plokstes negalejom, nes negalima uzpjauti 45laipsniu kampu.

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 26, 23:27)
Man labai grazi jusu virtuvele, nuotraukose tai tik tos lentynos atrodo kitos spalvos, bet cia matyt iskraiptos spalvos. Metasi tik i akys tas gartraukio vamzdis, kaip ji slepsyte?

kazkaip slepsim, tikriausiai gibskartonio tokia dezute padarys ir uzdazys sienu spalva. ne pats idealiausias variantas, bet spinteliu iki virsaus nenorejom, o neimontuojamo gartraukio irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 27 rugsėjo 2011 - 07:30
QUOTE(balla @ 2011 09 26, 17:20)
Pas mane irgi lubose. Bet kai pakabinamų nebus, tai manau, kad šviesos užteks. O tau tik šešėlis krenta ir tiek. Jei nebūtų pakabinamų spintelių, viskas būtų gerai?


Pas mane patrauktos į šoną, tai šešėlis krenta tuoa tveju, kai viršutinių spintelių pakeliamos į viršų durelės atidarytos. Kai neatidarytos apšviečia gerai.
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 26, 18:20)
Šian parsivežiau plautuvę su maišytuvu ir dozatoriumi iš aquasanito. Kaži dozatorius pasiteisna?


Aš taip pat pirkau kriauklę ir dozatorių iš aquasanito. Dozatorius pasiteisina, tiek praktiškumo prasme, tiek estetine, ypač estetine smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 27 rugsėjo 2011 - 08:27
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 27, 09:27)
Aš taip pat pirkau kriauklę ir dozatorių iš aquasanito. Dozatorius pasiteisina, tiek praktiškumo prasme, tiek estetine, ypač estetine smile.gif

dozatorius jega thumbup.gif
Atsakyti
Forgete, ar gerai įžiūrėjau, kad kaitlentė pas jus be rėmelio? Kokie pliusai to be to, kad lengviau valyti? Maniškė su rėmeliu, tai jau pradedu nervintis, nes sunku valyti palei kraštą...
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 27, 09:59)
Forgete, ar gerai įžiūrėjau, kad kaitlentė pas jus be rėmelio? Kokie pliusai to be to, kad lengviau valyti? Maniškė su rėmeliu, tai jau pradedu nervintis, nes sunku valyti palei kraštą...

ka as zinau, neturejau su remeliu tai negaliu palygint. bet man graziau. skaiciau, kad kitiem nepatinka, jog jei isbega tai bega ant stalvirsio. man dar taip nebuvo nutike.
Atsakyti
Svajoju apie blizgią virtuvę.
Kuri varianta pasirinktumet?

1) galima blizgius fasadus daryti iš vokiškos Termopal blizgios plokštės.
Kalbant apie patvarumą, jeigu naudojamos kokybiškos medžiagos ir darbai
atliekami kruopščiai, nebūna, kad sutruktų paviršius ar atsiluptų kraštai.
Svarbu pastebėti, kad blizgios plokštės paviršius nėra toks blizgus kaip
dažyto MDF.
2) galima blizgius fasadus daryti iš dažyto MDF. Tokiu atveju baldai gaunasi
tikrai blizgūs, aplink dureles, kraštus nėra jokių kantų - viskas vientisa.
Dažyta blizgi virtuvė atrodo labai gražiai. Dar vienas privalumas - galima
pasirinkti kokią tik norite spalvą/atspalvį.
3) galima blizgius fasadus gaminti iš dažyto stiklo. Taip pat galima
pasirinkti bet kokią spalvą, paviršius gaunasi tikrai blizgus. Tačiau tokie
baldai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros.

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 27, 10:02)
ka as zinau, neturejau su remeliu tai negaliu palygint. bet man graziau. skaiciau, kad kitiem nepatinka, jog jei isbega tai bega ant stalvirsio. man dar taip nebuvo nutike.

Forgete, grazus jusu virtuvinis thumbup.gif o kokios firmos, modeliukas jusu kaitlentes, man taip pat grazu be remelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 27, 08:27)
Aš taip pat pirkau kriauklę ir dozatorių iš aquasanito. Dozatorius pasiteisina, tiek praktiškumo prasme, tiek estetine, ypač estetine smile.gif

Kur galima nusipirkti aquasanitos kriauklę tiesiai iš gamintojo?Būna mačiau parduotuvėse,bet kaip gaut pigiau ?
Atsakyti
QUOTE(Lana*** @ 2011 09 27, 10:21)
Forgete, grazus jusu virtuvinis thumbup.gif o kokios firmos, modeliukas jusu kaitlentes, man taip pat grazu be remelio ax.gif

https://tausa.lt/goo...-EHD60020P.html

QUOTE(airise @ 2011 09 27, 10:25)
Kur galima nusipirkti aquasanitos kriauklę tiesiai iš gamintojo?Būna mačiau parduotuvėse,bet kaip gaut pigiau ?

tiesiai aquasanite, man ten taip patiko. Norima plautuve kainavo 470lt, sako turim defektuota, pigmentas isimaises. Vienam krasciuky pilkas reziukas, net nesimato nes tas krasciukas prie sienos. Tai ta "defektuota" uz 211lt nusipirkom. Tokia nelietuviska nuolaida biggrin.gif
Atsakyti