Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(juodaake25+ @ 2012 02 28, 09:39)
Gal kas zinote kur sostinej prekiauja brokuotais stalvirsiais bei ju likuciais apart stalvirsiai.com? reikia susiregzt name laikinus baldelius kol sugalvosiu kokiu isties noriu, aciu is anksto 4u.gif
Prieš keletą metų mačiau Darval'e Vivulskio 18, Vilniuje, bet nežinau kaip dabar ten... 4u.gif
Atsakyti
Papildau, nes šiandien užėjau į Pats sau baldžius parduotuvę Ulonų g.3 / S. Žukausko g.2, Vilniuje, tai mačiau brokuotų stalviršių pridėta, bet ar turi brokuotų baldinių plokščių nepaklausiau, nes buvo nemažai žmonių ir pardavėjas buvo l. užsiėmęs cool.gif
Atsakyti
Laba diena,

jungiuosi i jusu buri smile.gif

Esu pacioj pirmoj stadijoj, kada dar tik viskuo domiuosi, skaitineju ir svajoju smile.gif
Laukiam kol atsils orai, kol baigsis sildymo sezonas, tada pradesim kapitalini remonta. Kai virtuves patalpa bus paruosta, imsiuos virtuvinio projektavimo smile.gif
Radau viena labai man grazu virtuvini, tik nzn ar man pavyks pritaikyti savo virtuvej, nes isplanavimas visai kitoks... Bet stengsiuos kiek imanona panasiau padaryti, ir spalvu derinys man labai grazus, tik nzn ar praktiskas smile.gif Ikeliu nuotraukyte, gal kas kokiu pastebejimu tures wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 03 12, 00:51)
Laba diena,

jungiuosi i jusu buri smile.gif

Esu pacioj pirmoj stadijoj, kada dar tik viskuo domiuosi, skaitineju ir svajoju smile.gif
Laukiam kol atsils orai, kol baigsis sildymo sezonas, tada pradesim kapitalini remonta. Kai virtuves patalpa bus paruosta, imsiuos virtuvinio projektavimo smile.gif
Radau viena labai man grazu virtuvini, tik nzn ar man pavyks pritaikyti savo virtuvej, nes isplanavimas visai kitoks... Bet stengsiuos kiek imanona panasiau padaryti, ir spalvu derinys man labai grazus, tik nzn ar praktiskas smile.gif Ikeliu nuotraukyte, gal kas kokiu pastebejimu tures wink.gif

user posted image


Man lygiai ta pati situacija kaip ir jums ax.gif , na jei jau isplanavimas pas jus ne toks, tai turetumet suprasti, kad ir virtuves komplektas visai kitaip atrodys, ar pas jus i virtuve ateis tiek daug sviesos? Nes ji cia vos ne pirmu smuiku griezia g.gif , man asmeniskai uzkliuna tas blizgumas, ar kaip cia pavadint ta raudonos spalvos veidrodiniskuma (na ir zodis biggrin.gif), reikia suprasti, kad ant jo kiekviena demele matysis, o juk ne visada randame laiko nublizginti visus pirstuku antspaudus, kurie pasiliko ant spinteliu g.gif , nors virtuve is tiesu atrodo labai graziai
Atsakyti
smile.gif+2012 03 12, 10:58-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 12, 10:58)
Man lygiai ta pati situacija kaip ir jums  ax.gif , na jei jau isplanavimas pas jus ne toks, tai turetumet suprasti, kad ir virtuves komplektas visai kitaip atrodys, ar pas jus i virtuve ateis tiek daug sviesos? Nes ji cia vos ne pirmu smuiku griezia g.gif , man asmeniskai uzkliuna tas blizgumas, ar kaip cia pavadint ta raudonos spalvos veidrodiniskuma (na ir zodis biggrin.gif), reikia suprasti, kad ant jo kiekviena demele matysis, o juk ne visada randame laiko nublizginti visus pirstuku antspaudus, kurie pasiliko ant spinteliu g.gif , nors virtuve is tiesu atrodo labai graziai

Na sviesos turbut tiek daug nebus, nes neturime vitrininiu langu. Del blizgumo sutinku, idomu ka galima butu daryti kitaip? Pati vynine splava man labai patinka ir as noreciau jos savo virtuvej smile.gif Velgi, tas komplektas taip neatrodys pas mane, nes jame vistik kai ka as keisciau... Man norisi daugiau stalciu, saldytuvas pas mus greiciausiai bus neimontuojamas (nors nuomone dar gali keistis smile.gif )... Na ziuresiu, kreipsiuos i pazistama, kuris gamina vituvinius, gal jis pades ka nors sugaloti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 03 12, 14:26)
Na sviesos turbut tiek daug nebus, nes neturime vitrininiu langu. Del blizgumo sutinku, idomu ka galima butu daryti kitaip? Pati vynine splava man labai patinka ir as noreciau jos savo virtuvej smile.gif Velgi, tas komplektas taip neatrodys pas mane, nes jame vistik kai ka as keisciau... Man norisi daugiau stalciu, saldytuvas pas mus greiciausiai bus neimontuojamas (nors nuomone dar gali keistis smile.gif )... Na ziuresiu, kreipsiuos i pazistama, kuris gamina vituvinius, gal jis pades ka nors sugaloti smile.gif

Su stalciais tai as esu prasikeikusi doh.gif , ir sau prisiekiau , kad jei kada pirksiu virtuvvini komplekta, tai pas mane stalciu bus tik viena nedidele eilute. O kai sviesos nebus tiek daug, tai ta ir spalva truputi kitaip atrodys.
Teisingiausia kaip jus saket, kreiptis i ta zmogu kuris siuo reikalu uzsiema thumbup.gif , o jei dar pazystamas, tai is viso busit tikri, kad nepritrins ''lazankiu''
Atsakyti
kuo užkliuvo stalčiai ?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 03 12, 15:50)
kuo užkliuvo stalčiai ?

i juoss reikedavo deti is keptuves, ir puodus , ir stiklainiukus ivairius, zodziu viska , kas netilpdavo, o man tai ne tik , kad nepatodu budavo, bet ir stalciai jau po puses metu atrode tikrai padeveti g.gif , nors kruopsciai priziurejau. Tad ir sakau, kad prasikeikiau, nes mano galva spintutese viskas tikrai patogiau susideda, o tie stalciai tai eiline mada.. visada reikia ziureti tai kas patogu
Atsakyti
smile.gif+2012 03 12, 15:02-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 12, 15:02)
i juoss reikedavo deti is keptuves, ir puodus , ir stiklainiukus ivairius, zodziu viska , kas netilpdavo, o man tai ne tik , kad nepatodu budavo, bet ir stalciai jau po puses metu atrode tikrai padeveti g.gif , nors kruopsciai priziurejau. Tad ir sakau, kad prasikeikiau, nes mano galva spintutese viskas tikrai patogiau susideda, o tie stalciai tai eiline mada.. visada reikia ziureti tai kas patogu


labai keista, nes kiek skaitau temas apie virtuves, visur stalčiais džiaugiamasi daug labiau nei spintelėmis (iš kurių, norint pasiekti gale esančius daiktus, reikia visą priekį iškraustyti) g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 12, 07:02-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 12, 07:02)
i juoss reikedavo deti is keptuves, ir puodus , ir stiklainiukus ivairius, zodziu viska , kas netilpdavo, o man tai ne tik , kad nepatodu budavo, bet ir stalciai jau po puses metu atrode tikrai padeveti g.gif , nors kruopsciai priziurejau. Tad ir sakau, kad prasikeikiau, nes mano galva spintutese viskas tikrai patogiau susideda, o tie stalciai tai eiline mada.. visada reikia ziureti tai kas patogu


Nesutiksiu nei su vienu jusu zodziu, nes ko gero tai tik jusu subjektyvi nuomone g.gif Ir kiekvienas zmogus konkreciu atveju turi ziureti kas patogu jam. Man stalciai yra geris thumbup.gif Daug telpa, lengva viska pasekt, viskas kaip ant delno matosi, norint istraukti toliau esanciu daiktus, nereikia iskraut puse spinteles. Kad po puses metu neatrodytu padeveti, reikia imti tik kokybiskas medziagas, gera furnitura. ano virtuvej 3 metai, viskas kaip nauja (virtuvej tik stalciai, o spintele tik po kriaukle).
Aisku kiekvieno teise rinktis, bet as ua stalcius thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti