Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

na va mano virtuve, dar nera saldytuvo su visom durim (bus salia orkaites). Kas mane nervina tai, kad nesutampa tos trys fakturos (po kriaukle, stalciaus ir indaploves). Tai cia reiks ta taisyt.

user posted image
Atsakyti
[quote=Forgete,2011 09 26, 10:46]
na va mano virtuve, dar nera saldytuvo su visom durim (bus salia orkaites). Kas mane nervina tai, kad nesutampa tos trys fakturos (po kriaukle, stalciaus ir indaploves). Tai cia reiks ta taisyt.

nelabai supratau kas cia jus nervina, man labai grazu 4u.gif as tik gal toj linijo kur orkaite virsutine spintute buciau dariusi kaip ir kitas virsutines, bet visumoj grazu ir taip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inčius: 26 rugsėjo 2011 - 11:23
QUOTE(rasaar @ 2011 09 25, 22:42)
Gal kas esat bande skaiciuotis toki pati virtuves projekta su mdf plokste ir pvz su egger plokste,kiek pigesne virtuve gaunasiv darant su plokste?


mums pigesnė gaunasi 3000 lt. (6m. ilgis, egger 7000, dažyta mdf 10.000)
Atsakyti
[quote=Inčius,2011 09 26, 11:21]
[quote=Forgete,2011 09 26, 10:46]
na va mano virtuve, dar nera saldytuvo su visom durim (bus salia orkaites). Kas mane nervina tai, kad nesutampa tos trys fakturos (po kriaukle, stalciaus ir indaploves). Tai cia reiks ta taisyt.

nelabai supratau kas cia jus nervina, man labai grazu 4u.gif as tik gal toj linijo kur orkaite virsutine spintute buciau dariusi kaip ir kitas virsutines, bet visumoj grazu ir taip ax.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif Man irgi gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 26, 10:46)
na va mano virtuve, dar nera saldytuvo su visom durim (bus salia orkaites). Kas mane nervina tai, kad nesutampa tos trys fakturos (po kriaukle, stalciaus ir indaploves). Tai cia reiks ta taisyt.

user posted image



Ir as matau atspalvius, siaip visumoje graziai atrodo, bet... apacioje skiriasi juostos spalva, ir siaip virsutes spinteles man ko tais noretusi irgi sviesios t.y. visu pakabinamu spinteliu sviesiu.
O cia taip jus norejot ar baldininkai kazka ne taip padere?
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 26, 15:11)
Ir as matau atspalvius, siaip visumoje graziai atrodo, bet... apacioje skiriasi juostos spalva, ir siaip virsutes spinteles man ko tais noretusi irgi sviesios t.y. visu pakabinamu spinteliu sviesiu.
O cia taip jus norejot ar baldininkai kazka ne taip padere?

juostos spalva? jus turit uomeny cokoli? coklio spalva tai vienoda, tiesiog nuotraukoj taip atrodo. Skiriasi ruda spalva apatines dalies, ta prasme stalciaus po kriaukle, siauro stalciaus ir indaploves (indaplove po orkaite). baldininku klaida, bus istaisyta.

virsaus kampas buvo musu didziausias galvos skausmas, nes nenorejom sudet visu spinteliu, tiesiog nesinorejo uzsispintuoti. Jeigu deti vietoj tamsios tokia pacia sviesia spintele, tai tada lieka toks nedidelis kampukas, kuriame nei tai lentyna daryt nei tai tuscia palikti. tiesiog kai uzsides saldytuvas, tai ta ruda spintele neatrodys tokia vienisa. prisegu vaizda is kitos puses, aisku pries langa tai visokie valymai, pirstai sviecia labai labai. gal ir gerai kad nedarem blizgaus mdf nes buciau isprotejus su valymu. dizainas siek tiek kopijuotas is arpolio, bet siaip viska mes su vyru galvojom.

user posted image

na ir dar idedu sviesiu spinteliu sona, kazkaip nesimato pirmoj foto.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 25, 23:04)
Stalviršio apšvietimą pasidariau neteisingai - lemputės lubose. Man patogu dirbant pakabinamų spintelių dureles laikyti atidarytas, o tada krenta šešėlis. Dabar daryčiau apšvietimą po pakabinamomis spintelėmis. Viskuo kitu kol kas patenkinta

Pas mane irgi lubose. Bet kai pakabinamų nebus, tai manau, kad šviesos užteks. O tau tik šešėlis krenta ir tiek. Jei nebūtų pakabinamų spintelių, viskas būtų gerai?


QUOTE(Saron @ 2011 09 26, 09:40)
Čia kažkas klausė ar stalčius 0.8 ar 1.2 m pasirinkti. Jei dėl patogumo - tai 0.8, jei pataikaujat dizainui gal ir 1.2.
Didelį prikrautą stalčių sunkiau darinėti ir atidarytas daugiau vietos užima. Sakiau pas mane platesnių nei 0.9 m nebus.

Čia aš ta neapsisprendėlė doh.gif Bet jau dabar 0,80 m bus.

Šian parsivežiau plautuvę su maišytuvu ir dozatoriumi iš aquasanito. Kaži dozatorius pasiteisna?

Forgete, be rankenėlių? Ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 26 rugsėjo 2011 - 16:25
QUOTE(justagnė @ 2011 09 24, 22:56)
Dar vienas klausimas - blizgi plokštė labai brangesnė už matinę?
Kadangi pas mane mėlynos plytelės ( aš jų labai nenoriu, bet neturiu kito pasirinkimo verysad.gif ), pagalvojau, kad neblogai būtų geltona arba oranžinė plokštė g.gif Kaip manot? g.gif  4u.gif


Iš mokslinės pusės, geltona yra gimininga mėlynai, o oranžinė - beveik kontrastas. MDP oranžinės spalvos pakankamai intensyvios. Gerai pagalvokite prieš darydami sprendimą.
Atsakyti
Ziuriu i daugelio nuotraukas ir vis negaliu suprasti kodel taip keistai darote -arciau spinteles orkaite, kuria gal karta per svaite naudosites ir uz jos saldytuvas, kurio kelis kart per diena reiks g.gif na ziurisi gal ir graziai, bet kaip del patogumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 26, 17:20)
Forgete, be rankenėlių? Ar kaip?

apatines su 45laipsniu uzpjovimu virsutines ilgesnes kad uz apacios pasiimtu.

QUOTE(Mupi @ 2011 09 26, 19:07)
Ziuriu i daugelio nuotraukas ir vis negaliu suprasti kodel taip keistai darote -arciau spinteles orkaite, kuria gal karta per svaite naudosites ir uz jos saldytuvas, kurio kelis kart per diena reiks  g.gif na ziurisi gal ir graziai, bet kaip del patogumo  unsure.gif

aha gal ir patogiau, bet grozis reikalauja auku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 26, 18:04)
Iš mokslinės pusės, geltona yra gimininga mėlynai, o oranžinė - beveik kontrastas. MDP oranžinės spalvos pakankamai intensyvios. Gerai pagalvokite prieš darydami sprendimą.

Ačiū už patarimą. Man galvos skausmas tos spalvos doh.gif biggrin.gif Nesu aš meniškos sielos doh.gif
Atsakyti
Forgete-gražu wub.gif Kokios plokštės? Ir kokia kaina ,jei gali ,arba į až ?

Aš vis dar svajoju ,kad viršus bus blizgus.Bet paskaičiau ,kad mdf blizgi geriau,o paprasta blizgi blogai,nu vėl nebežinau. Iš termopalo lyg tai buvau radus gražią blizgią dramblio kaulo spalvą. Arba iš lenkiškų pro form,bet niekas apie jas nežino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 26 rugsėjo 2011 - 22:02