Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(TomaKa @ 2011 11 24, 16:21)
Virtuvėje reikia išvedžioti elektrą.
Tai aš suprantu, kad jau turi turėti baldų projektą, nes be jo tai nelabai suprasi kur kokių rozečių reikia...
O projektą suprantu daro tas kas gamins virtuvės baldus. O jei man kol kas reikia tik projekto, baldus gaminsiu vėliau, tai kaip tada?
Darau tą pirmą kartą todėl reikia patarimo mirksiukas.gif


AS irgi darau pirma karta blush2.gif bet man reikia ne tik elektros projekto,bet ir kur kriaukle stoves ir t.t. Virtuve bus labai nestandartine, kadangi yra ivairiu niuansu doh.gif Kazin kiek mazdaug galetu uzsiprasyti uz projekteli? blush2.gif
Atsakyti
Merginos gal gali ka kaune parekomenduoti kas lieja virtuvei stalvirsius?

dekui wink.gif
Atsakyti
paprasta, bet ne prasta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 12 01, 12:18)
paprasta, bet ne prasta

Vien gartraukis galėtų kainuoti kuklios virtuvės kainą smile.gif Šioje foto man įdomiausia, kaip išspręsta stiklo pertvara (apačioje palikta grindjuostė)
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 12 01, 13:48)
Vien gartraukis galėtų kainuoti kuklios virtuvės kainą smile.gif Šioje foto man įdomiausia, kaip išspręsta stiklo pertvara (apačioje palikta grindjuostė)



normalu ta grindjuostė, nes čia stumdomos durys ir jos dabar atstumtos
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 12 01, 22:05)
normalu ta grindjuostė, nes čia stumdomos durys ir jos dabar atstumtos

Nenormalu. Apačioje toje vietoje, kur prasideda grindjuostė, tvirtinasi durų kreipiančioji ir tokiu būdu durys pasidaro nevisiškai vertikalios. Ten turėtų būti specialiai paruošta siena, kur tvirtinasi bėgelis.
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 12 01, 23:32)
Nenormalu. Apačioje toje vietoje, kur prasideda grindjuostė, tvirtinasi durų kreipiančioji ir tokiu būdu durys pasidaro nevisiškai vertikalios. Ten turėtų būti specialiai paruošta siena, kur tvirtinasi bėgelis.

turbut, nes ir duru rankenau reikia "kazkur" uzlist.
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 12 02, 00:32)
Nenormalu. Apačioje toje vietoje, kur prasideda grindjuostė, tvirtinasi durų kreipiančioji ir tokiu būdu durys pasidaro nevisiškai vertikalios. Ten turėtų būti specialiai paruošta siena, kur tvirtinasi bėgelis.

O jus kartais su tuo begeliu nesupainiojot stumdoma pertvara su stumdomom durim... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 12 01, 23:32)
Nenormalu. Apačioje toje vietoje, kur prasideda grindjuostė, tvirtinasi durų kreipiančioji ir tokiu būdu durys pasidaro nevisiškai vertikalios. Ten turėtų būti specialiai paruošta siena, kur tvirtinasi bėgelis.


bėgelis viršuje, nes jei tik butų ir apačioje, reiktų jį įleist į grindis, nes kitaip vienas nepatogumas, užkliuvimas ant grindų. mano uošvių bute bėgelis irgi tik viršuje, todėl grindys išlaikytos be kliuvinių ir vientisos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 02 gruodžio 2011 - 11:14
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 12 02, 04:37)
O jus kartais su tuo begeliu nesupainiojot stumdoma pertvara su stumdomom durim... g.gif

Stumdoma pertvara = stumdomos durys. Stiklines duris labiau priimta vadinti pertvaromis, o šiaip tik "mandresnis" terminas. Principe, abu reiškia tą patį.

QUOTE(Vilienė @ 2011 12 02, 12:13)
bėgelis viršuje, nes jei tik butų ir apačioje, reiktų jį įleist į grindis, nes kitaip vienas nepatogumas, užkliuvimas ant grindų. mano uošvių bute bėgelis irgi tik viršuje, todėl grindys išlaikytos be kliuvinių ir vientisos

Čia, jaučiu, vėl neaiškūs terminai. Kreipiančioji ir bėgelis yra du elementai, kurie komplektuojami slankiojoje sistemoje. Bėgelyje (viršuje) važinėja ratukai, o kreipiančioji (apačioje) fiksuoja durų padėtį ir neleidžia joms "suptis" ekpsloatacijos metu .

Tikiuosi išsiaiškinome wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melodijus: 02 gruodžio 2011 - 22:55
QUOTE(Melodijus @ 2011 12 03, 00:54)

Jus matyt nematet gyvai kito principo jai taip isitikines kad grindyse turi buti begelis... Stumdoma pertvara ir stumdomos durys visiskai skirtingi dalykai, nors kartais daromi pagal ta pati principa su begeliu ant grindu. Itariu del tos priezasties kad zinomas tik vienas variantas kaip ir jusu atveju. Variantu yra netgi keleta. Pvz. 1variantas tas begelis ant grindu - jusu paminetas ir pats populiariausias stumdomu duru. 2Variantas- begelis ant duru apacios o ratukas kiso is grindu, vienoje vietoje nuo kurios durys ar pertvara nei O nei C pozicijoj nenuvaziuoja. Jokio begelio ant grindu nera kaip toj nuotraukoj pvz. Variantu yra ir daugiau, manau neverta vardinti visu. Taigi esminis skirtumas tarp stumdomu duru ir pertvaru yra fiksavimo taskai. Dabar manau jus esat informuotas ir mes tikrai isiaiskinome. aciuks.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal galetumet pasidalinti patarimais apie orkaites, kaitlentes, gartraukius? i ka atkreipt demesi perkant?
Atsakyti