Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ra2ga @ 2011 11 16, 20:08)

Tie taskeliai tokie smulkus ir mieli smile.gif Panasu i sita foto
user posted image


Norėčiau sužinoti, o kiek kainuoja tokios išlietos kriauklės? Ta prasme kiek pabrangsta pats komplektas, dėl tokios kriauklės?

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2011 11 16, 00:11)
Aiškutis, nu aš tai už dvi virtuvės baldų spalvytes,- spintelių fasadų ir stalviršio, nemėgstu patalpų, perkrautų spalvomis, bet čia jau kiekvieno skonio reikalas  ax.gif




visiškai pritariu thumbup.gif
kokia bus spalvinė mano virtuvė supratau tik pamačius spalvos pvz. Ir mano visa vienspalvė - gelsva, kontrastuoja su pilku stalviršiu ir pilkom grindim.

Knopke20 - dažniausias variantas- šviesesnis viršus, tamsesnė apačia
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2011 11 20, 20:17)
Norėčiau sužinoti, o kiek kainuoja tokios išlietos kriauklės? Ta prasme kiek pabrangsta pats komplektas, dėl tokios kriauklės?
Ačiū už atsakymą.

Ant foto lietuviska akvasanitos plautuve.
Bandziau ir as pasidometi apie liejamas, bet fantazija atsoko. Mums labai brangu. Todel nusipirkau is kauniskiu, ziuresim kaip naudosis. 5 m.garantija dave.
Pameginkit paguglinti apie liejamus stalvirsius.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 11 21, 11:02)
Ant foto lietuviska akvasanitos plautuve.
Bandziau ir as pasidometi apie liejamas, bet fantazija atsoko. Mums labai brangu. Todel nusipirkau is kauniskiu, ziuresim kaip naudosis. 5 m.garantija dave.
Pameginkit paguglinti apie liejamus stalvirsius.


Pamėginsiu pasidomėti mirksiukas.gif Bet kažkodėl jaučiu iš jūsų pasakymo, kad ir man fantazija atšoks ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2011 11 17, 00:14)
Knopke20, bus gražu smile.gif o tu tą stalviršį gyvai matei gal? nėr jis intensyvus/tamsus labai/margas realiai?. dar vienas mano "reiktų apžiūret" sąraše smile.gif


taip realiai jis nera toks margutis ir gan sviesus ax.gif

QUOTE(Vilienė @ 2011 11 20, 22:25)
Knopke20 - dažniausias variantas- šviesesnis viršus, tamsesnė apačia


pastaruoju metu taip matau dauguma tokiu virtuviu. Manau kad mano pasirinktos spalvytes gerai ziuresis, nes jau dabar pradeda toks nerimas imti....ar deres tarpusavy viskas ir ar nebus labai jau spalvu daug doh.gif nors kaip susideliojau spalvas visai graziai ziurejosi...... o dabar nervuotis pradedu kaip cia bus fear.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2011 11 21, 21:24)
taip realiai jis nera toks margutis  ir gan sviesus ax.gif
pastaruoju metu taip matau dauguma tokiu virtuviu. Manau kad mano pasirinktos spalvytes gerai ziuresis, nes jau dabar pradeda toks nerimas imti....ar deres tarpusavy viskas ir ar nebus labai jau spalvu daug  doh.gif  nors kaip susideliojau spalvas visai graziai ziurejosi...... o dabar nervuotis pradedu kaip cia bus  fear.gif



man taip dėl minkštų baldų lotuliukas.gif laimė, kad dėl virtuvės ramu.. gal tyla prieš audrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2011 11 21, 21:24)
taip realiai jis nera toks margutis  ir gan sviesus ax.gif
pastaruoju metu taip matau dauguma tokiu virtuviu. Manau kad mano pasirinktos spalvytes gerai ziuresis, nes jau dabar pradeda toks nerimas imti....ar deres tarpusavy viskas ir ar nebus labai jau spalvu daug  doh.gif  nors kaip susideliojau spalvas visai graziai ziurejosi...... o dabar nervuotis pradedu kaip cia bus  fear.gif



as irgi panasiai jauciuosi del spalvu biggrin.gif jau plyteles isklijavo virtuveje, dejau mazas rombu ir viena eile tamsesniu, panasiu i stalvirsi. Pats komplektas sviesus bus. Gruodzio pradzioje turetu buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2011 11 18, 18:36)
Reikia pagalbos  ax.gif  kaip mano ar tinks šios spalvos  ax.gif pavadinimas rustik ažuolas
user posted image
su stalviršiu jazminas http://www.baldai.co...virsis-jazminas
čia bus virtuvė kartu su svetaine, sienų spalva panaši į stalviršio  ax.gif
gal kas turit baldukus su durelėmis rustik ažuolo spalvos, kaži kaip realiai atrodo?  ax.gif  blush2.gif

ax.gif ax.gif ar niekas nesat realiai susidūre su šia spalva??? blush2.gif
Ir kaip manot, ar derės ųios spalvos?? ax.gif reik pagalbos biggrin.gif
Atsakyti
Virtuvėje reikia išvedžioti elektrą.
Tai aš suprantu, kad jau turi turėti baldų projektą, nes be jo tai nelabai suprasi kur kokių rozečių reikia...
O projektą suprantu daro tas kas gamins virtuvės baldus. O jei man kol kas reikia tik projekto, baldus gaminsiu vėliau, tai kaip tada?
Darau tą pirmą kartą todėl reikia patarimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 11 24, 15:21)
Virtuvėje reikia išvedžioti elektrą.
Tai aš suprantu, kad jau turi turėti baldų projektą, nes be jo tai nelabai suprasi kur kokių rozečių reikia...
O projektą suprantu daro tas kas gamins virtuvės baldus. O jei man kol kas reikia tik projekto, baldus gaminsiu vėliau, tai kaip tada?
Darau tą pirmą kartą todėl reikia patarimo mirksiukas.gif

mes irgi susidureme su sia problemele, bet ji issprendziama, paprasai kokios nors kompanijos ,kad pabraizytu ( dazniausiai uz mokesti) o tada pagal ta brezineli ,kad ir po metu pagaminti gali kita firma.
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 11 24, 16:21)
Virtuvėje reikia išvedžioti elektrą.
Tai aš suprantu, kad jau turi turėti baldų projektą, nes be jo tai nelabai suprasi kur kokių rozečių reikia...
O projektą suprantu daro tas kas gamins virtuvės baldus. O jei man kol kas reikia tik projekto, baldus gaminsiu vėliau, tai kaip tada?
Darau tą pirmą kartą todėl reikia patarimo mirksiukas.gif



man elektros projektą padarė elektrikas, o virtuvės projektą jau turėjau, todėl nebuvo sunku numatyti kur koks pajungimas ir kokia, kiek rozečių bus. kol nematot virtuvės išplanavimo, labai sunku nuspręsti aš manau
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 11 24, 16:21)
Virtuvėje reikia išvedžioti elektrą.

as irgi dariau tai pirma karta.
parasysiu kaip skaiciavau as biggrin.gif
zinojau, kad po desine noriu spintu iki lubu su imontuotu saldituvu, kita su orkaite, ir dar mikrobangine pastatoma - 3 rozetes (aukstai nuo grindu, zmogaus ugio aukstis).
toliau "laisvas plotas" valg.stalui - apacioj, neaukstai nuo grindu, 2 rozetes (mob.kraut, nesiojamam kompui), auksciau 1 rozete TV ir 1 antena TV imontuota. Prie kitos sienos komplektas, pradejau galvot nuo kampo: virs spinteles 3 rozetes (arbatinukas visada, 2 laisvos kitiems), toliau 1 rozete indukc.viryklei, 1 rozete gartraukiui. toliau kita spintele, virs jos 1 jungiklis sviesai (lemputes virsutiniu spinteliu dugne) ir +2 rozetes (padariau, bet manau, kad nesinaudosiu biggrin.gif). ir paskutinis 1 jungiklis (su dviem mygtukais) pagrindinei sviesai. Skaiciuokim taskus biggrin.gif
ai, dar nepamirskit, kad apsvietimas darbastalio turi but +/-45cm nuo sienos.

Papildyta:
Dar pridursiu, kad susiraskit gera elektrika. Ne toki, kad pasakysi "noriu cia rozete" ir jis nepriestaraudamas darys, o toki kuris pasakys, patars, pasiulys, kur ir kas bus negerai. +/-apskaiciuos spinteliu ploti, primes auksti. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 24 lapkričio 2011 - 23:09