Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

man antras variantas labiau dera.

Kokia dabar tendencija dėl virtuvės baldų-ar vienspalviai viršus ir apačia,ar skirtingai ,kaip nemažai buvo pavyzdžių?Rinkausi dvi spalvas,dabar kitaip jau galvoju,gal bus viena . g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 15 lapkričio 2011 - 21:21
QUOTE(airise @ 2011 11 15, 21:20)
Kokia dabar tendencija dėl virtuvės baldų-ar vienspalviai viršus ir apačia,ar skirtingai ,kaip nemažai buvo pavyzdžių?Rinkausi dvi spalvas,dabar kitaip jau galvoju,gal bus  viena . g.gif

Viena spalvytė ir spintelių ir stalviršio...nu nuobodoka man būtų, nebent būtų kokios išsiskiriančios detalės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2011 11 15, 22:01)
Viena spalvytė ir spintelių ir stalviršio...nu nuobodoka man būtų, nebent būtų kokios  išsiskiriančios detalės  ax.gif

ne,turėjau minty durelių spalvas.
O šiaip renkantis spalvas dizainerė rekomendavo taip:
Jei būtų pvz viršutinės durelės šviesios,apatinės tamsios ,tai derinti stalviršį prie viršutinių spalvos(gelsva-gelsva),bet kad derėtų su apatinėm.
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2011 11 15, 20:08)
merginos ar galetumet patarti del baldu spalvos derinuku

Žiūrim ką turim smile.gif

Spintelių fasadai---------------Plytelės---------------Stalviršis

user posted image---user posted image---user posted image


user posted image---user posted image---user posted image

Pasirinmimas spalvų šiuo atveju manyčiau priklauso nuo to, kaip jums patinka bendras vaizdas, nes pirmu atveju spintelių fasadų spalvytė kaip ir pereina į plytelių spalvą, antru atveju jau turite dominuojančius spintelių fasadus ax.gif

Aš gal rinkčiausi antrą variantą mastau.gif

QUOTE(airise @ 2011 11 15, 22:22)
ne,turėjau minty durelių spalvas.

Aiškutis, nu aš tai už dvi virtuvės baldų spalvytes,- spintelių fasadų ir stalviršio, nemėgstu patalpų, perkrautų spalvomis, bet čia jau kiekvieno skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 15 lapkričio 2011 - 22:30
QUOTE(fukse @ 2011 11 15, 18:28)
Tiesiog pamėginkit susidėt spalvytes vieną prie kitos ir žiūrėkit, kas jūsų akims labiausiai patiks  ax.gif

Pėvėzė:

user posted image----------------user posted image
user posted image-------------user posted image



Kai rinkausi irgi taip dariau. Iš pradžių dėliojau kompe, o po to dar gyvai pačiam Termopale.
Iš šitų dviejų variantas dešinėj pusėj labiau dera.

Papildyta:
QUOTE(Rudens vaikas @ 2011 11 15, 17:04)
Dar patarimo noriu.

user posted image

Planuojam tokios spalvos virtuvinius (driūžiukai bus horizontaliai). Sienos šviesios, kreminės spalvos. Plytelės tarp spintelių greičiausiai šios bus:
http://www.plyteliut...i...s&lang=LT#t
Grindys ąžuolo.



Mano variantas toks:
Fasadai 2 spalvų
Smėlio spalvos oregono pušis http://www.termopala...ontali-tekstura (man atrodo, kad tokia pati ir pas tave);
Ruda Oregono pušis http://www.termopala...ontali-tekstura
Stalviršis šis:
http://www.termopala...s-rudas-metalas

O kokios spalvos grindų ąžuolas? Aš gal prie jo derinčiau. Nes kitu atveju viskas labai jau šviesu (sienos, plytelės, fasadai). Beje, plytelės labai fainos, sendinto stiliaus galėtų būti ir stalviršis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 16 lapkričio 2011 - 09:44
QUOTE(Juma81 @ 2011 11 16, 09:42)

O kokios spalvos grindų ąžuolas? Aš gal prie jo derinčiau. Nes kitu atveju viskas labai jau šviesu (sienos, plytelės, fasadai). Beje, plytelės labai fainos, sendinto stiliaus galėtų būti ir stalviršis.


Kažkas tokio grindys:
http://www.parquet.l...85_C5_BEuolas-s

tokios jos gana ryškios, tad vat bijau dar kažko ryškaus.. Ir virtuvė su svetaine kartu, tai galvoju gal daryt taip, kad ji neišryškėtų tame fone.. ai žodžiu, mėtaus biggrin.gif

O kaip jum toks variantas? šaltas stalviršis gal atmuša šiltą fasadą? g.gif

user posted image
user posted image beje, fasadas bus horizontaliai dryžiukai..
Atsakyti
Taip bus dar daugiau spalvų. Atspalviai turėtų derėti tarpusavy. Aš siūlyčiau gyvai pačiame Termopale pasidėlioti. Galima juk ir plytelę ten nusivežti, tikrai daug lengviau bus apsispręsti. Aš ten ilgai vargau, dėliojau, žiūrėjau, galvojau, bet rezultatu esu visai patenkinta.
Dryžiukai ir pas mane horizontalūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 16 lapkričio 2011 - 16:41
QUOTE(Juma81 @ 2011 11 16, 16:40)
Taip bus dar daugiau spalvų. Atspalviai turėtų derėti tarpusavy. Aš siūlyčiau gyvai pačiame Termopale pasidėlioti. Galima juk ir plytelę ten nusivežti, tikrai daug lengviau bus apsispręsti. Aš ten ilgai vargau, dėliojau, žiūrėjau, galvojau, bet rezultatu esu visai patenkinta.
Dryžiukai ir pas mane horizontalūs.


o priima tas termopalas šiaip, jei pirkt neketinu? blush2.gif pirks meistras kitur..

Dabar svarstau tarp dviejų, to kur apačioj įdėjau ir to, kur fukses padėliotas dešinio varianto.. žodžiu, vargo vakarienė biggrin.gif ir kodėl vyram tai nerūpi? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2011 11 16, 16:48)
Dabar svarstau tarp dviejų, to kur apačioj įdėjau ir to, kur fukses padėliotas dešinio varianto.. žodžiu, vargo vakarienė biggrin.gif ir kodėl vyram tai nerūpi?  doh.gif  biggrin.gif

Jei rinktis tarp tų dviejų variantų, tai vienareikšmiškai ankstesnis dešinysis variantas, nes spalvytės to, kur dabar įdėjot nelabai dera tarpusavyje mano akimis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 16 lapkričio 2011 - 17:46
QUOTE(Rudens vaikas @ 2011 11 15, 16:04)
Na, gal kažkas tokio?..
user posted image

Sita ir pilka (veliau foto deta) geros spalvos - maciau naturoj.
QUOTE(Rudens vaikas @ 2011 11 15, 16:04)
arba tokio..
user posted image

o sita nepatiko. atrodo kaip betonas.

Siaip ieskokit kontrasto. jeigu bus viskas vienam tone - niekas neisryskes, o susilies. Kokios spalvos plautuve bus? Gal prie jos derinkit.
P.S. Sitos irgi daug graziau atrodo, nei nuotraukoj.
user posted image
user posted image
Tie taskeliai tokie smulkus ir mieli smile.gif Panasu i sita foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 16 lapkričio 2011 - 18:26
sveikos merginos 4u.gif inikau i jusu pokalbius rolleyes.gif projektuojuos virtuve ir as doh.gif prisirinkau geru patarimu del stalciu, stalvirsio ir t.t. thumbup.gif negaliu apsisprest del baldu spalvos doh.gif svetaine kartu su virtuve. vietuves plyteles - sviesus persikas. stala virtuvini jau turim - tamsiai rudas. jauciu apatines spinteles daryt tamsiai rudas o virsutines? g.gif gal kas kokia minti mestelsit mirksiukas.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2011 11 16, 19:05)
sveikos merginos  4u.gif  inikau i jusu pokalbius  rolleyes.gif  projektuojuos virtuve ir as  doh.gif prisirinkau geru patarimu del stalciu, stalvirsio ir t.t.  thumbup.gif  negaliu apsisprest del baldu spalvos  doh.gif  svetaine kartu su virtuve. vietuves plyteles - sviesus persikas. stala virtuvini jau turim -  tamsiai rudas. jauciu apatines spinteles daryt tamsiai rudas o virsutines? g.gif gal kas kokia minti mestelsit  mirksiukas.gif  aciu  4u.gif

Nu tai imk šitą Zebra , tik gal kiek šviesenės norėtųsi man, pasirinktos spalvytės manau turėtų derėti , nes aš kontrasto nemėgstu , nebent naudot neutralią baltą smile.gif

user posted image


Vėlgi, siūlyčiau visas tris spalvytes susidėt ir pažiūrėt kaip jūsų akims atrodo tas derinukas ax.gif
Tiesa, neparašėt kokį stalviršį pasirinkot .

Man va šita Kreminės spalvos (Horizontali tekstūra) Termopalo plokštė graži smile.gif

user posted image

http://www.termopala...ntali-tekstura0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 16 lapkričio 2011 - 19:58