Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Todėl kad programoj neradau tinkamo stalčiuko. Taip, ten turėtų būti cargo per visą aukšti. O to mažo stalčiau gal nebus net ir virš kampinės spintelės durelių.

Leidimai po truputį juda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 12, 01:31)
aciu,bet as noriu, kad neuzsibaigtu man ties ta triuba,

Tada padarykit tokia nuo lubu iki grindu spintele. As laabai norejau tokios, bet atsisakem, nes palange maiso ir radiatoriu dengia.
Atsakyti
as ir ta pati pagalvojau,bet ties ta spintele ir turetu viskas uzsibaigt,neissuksi gi kampo,nelabai as dar gaudausi kaip cia ka galima padaryti,nesenai tik pradejau dometis,gal kas kokiu foto turite kaip butu galima kampe ta vamzdi apsiuta paslepti,as kiek ziurineju tai nelabai randu
Papildyta:
o kaip cia foto ideti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 13, 17:03)
as ir ta pati pagalvojau,bet ties ta spintele ir turetu viskas uzsibaigt,neissuksi gi kampo,nelabai as dar gaudausi kaip cia ka galima padaryti,nesenai tik pradejau dometis,gal kas kokiu foto turite kaip butu galima kampe ta vamzdi apsiuta paslepti,as kiek ziurineju tai nelabai randu
Papildyta:
o kaip cia foto ideti? ax.gif



radikal.ru
2 nuorodele ikeltii cia.


nzn ar gerai mes padarem, virtuve isgriauta (sienos plyteles numustas, grindis lupsim ,) nusipirkom laminuotas grindis i virtuve, nes SENUKAI akcija padare biggrin.gif
plyteles atkrito, nes reikia betonuoti, niekas to daryti nenori.
nuspirkom grindis, bet sienu, spinteliu ir visa kita kaip deti ir ka daryti, dar vaizdo neturiu..
Atsakyti
http://s017.radikal....c902180894d.jpg
na bandau smile.gif
Papildyta:
na kazkas gavosi,tai va bandziau as cia su alno programele kazka daryt,bet nieko man ten neiseina,bet matosi kokia ten pas mane virtuve,gal kas kokiu patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 13, 17:52)
http://s017.radikal....c902180894d.jpg
na bandau smile.gif
Papildyta:
na kazkas gavosi,tai va bandziau as cia su alno programele kazka daryt,bet nieko man ten neiseina,bet matosi kokia ten pas mane virtuve,gal kas kokiu patarimu  ax.gif



jei kopijuosi antra linka- tai bus foto tiesiai i cia..

labai sunku ka patart, daug erdves. ir laiptai, nesuprantu jie irtuveje bus?
Atsakyti
taip virtuveje,na cia griauta siena su kolidoriumi,nzn ar kalidos nepadarem,seip visi sako kad db geriau.tik iejus pro duris nebus iskarto virtuve,bus kitas kolidorius o paskui jau virtuve ir ten matosi durys i kambari,bet ten duru nebus,tik arka ar kaip cia pasakyt
Papildyta:
user posted image

gal cia geriau matysis,na as dar pati net neisivaizduoju kaip cia ka daryti,kaip butu geriau
Papildyta:
ten tas uzsukimas kur uz laiptu tai eina toks kolidoriukas i kambarius ir vonia.
Atsakyti
nekaip is galvos neiseina kur buvo foto ideta, gale stalo virykle,
atsiprasau, bet manau, kad nesamone, nes juk puodas verda, kunkuliuoja, jei neapziurejai isbega, bet begs, ne tik ant stalo bet ir grindu..o pro to stalo gala visi vaiksto ... zodziu busu rami pasakius savo nuomone biggrin.gif

bryana, modeliuok dar kaip nors gal rasi kuris bus variantas prie sirdies.. yra cia merginu kurios patars daugiau..
as rasiau, kad be vizijos, siokia tokia turiu, bet... nera kada ja ten kurti..


ps, kur dare bute virtuve, o kaip sprendet radiatoriaus problema? ji panaikinot?
silumos pakaks?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiukstiene: 13 lapkričio 2011 - 17:21
i dujine neziurekit,nzn as kur ji bus...as tik nzn kaip tuos baldus man sustatyti,palei kurias sienas
Papildyta:
virtuve name,radijatorius yra po langu ir grindys sildomos.kazi ar ir palikt taip su siena isgriauta (tiksliau ten kazkoks kartonas buvo o ne siena) ar kokia siena uzdet,kaip buna nedidele tokia sienele,ar kaip oij fantazijos neturiu g.gif
Atsakyti
Mergytes,

Dedu ir as savo planeli. Tik nemoku is Alno normaliai nukopijuoti, teko fotkint kompe, sorry uz vaizda blush2.gif
Virtuve standartiniame blokiniame name, 9.32 kv.m. Labai lauksiu jusu komentaru ir patarimu 4u.gif
Indaplove - spinteleje, iskart uz praustuvo. Virs kaitlentes - imontuojamas gartraukis. Saldytuvas - neimontuojamas.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuculis: 13 lapkričio 2011 - 18:21
mazai spinteliu, o saldytuvas ant duru. bus patogu? ir turbut, bus ne i ta puse nusukta, ty saldytuvas turetu i kita puse atsidaryti, ne i duris, o i virtuve,,
ten indai stoves prie lango, ten, kaip indauja tik moderni?
kaip planas, labai neblogas

pvz bryanos, modelis man per sudetingas, per daug is aukstai ziurisi.. gal naturoj ir paprasciau, stalui vietos nematyti.. nes atrodytu, kad tarp laiptu tas stalas bus..
reiktu dar aiskesni vaizda sudaryti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiukstiene: 13 lapkričio 2011 - 19:43
kad as nemoku ta programa naudotis,nezinau ir taip ir taip bandau ir nesigauna nieko,kai uzdeda stala per puse virtuves,o pamazint neina,nu zodziu durna esu ir nemoku,net pikta,o gal kantrybes neturiu tuo labiau kai neiseina,is kur pas jus tokiu ivairiu spinteliu,man dvieju rusiu duoda.stalas tikrai ne po laiptais,ten vietos mazai,ji reikia kazkur kitur,na einu dar pabandysiu kazka ten padeliot
Atsakyti