Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(justagnė @ 2011 09 24, 20:18)
Aš dabar žiūrinėjau baldų nuotraukas ir iškilo toks klausimas - kur jūs dedate pvz duoną, niekur nemačiau duoninių g.gif



mes laikome duoną stalčiuje 4u.gif
Atsakyti
[quote=pagyvenus,2011 09 24, 10:34]

Vidurinis 1,20 m blokas. Nuo viršaus - siauras stalčius įrankių, antras gilesnis lėkštėms, trečias giliausias puodai ir keptuvai, spintelė virš jo - puodeliai:
user posted image



Kur pirkot idėkla į stalčių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obelele: 25 rugsėjo 2011 - 08:34
QUOTE(Furtado @ 2011 09 24, 21:19)
pas mane duona,batonas tik saldytuve,jau daug metu taip laikom,netaip greit praranda sviezumo skoni,neziedija

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Forgete @ 2011 09 24, 22:07)
man atrodo tokie deriniai jau atgyvene. o jei bandytumet derinti rudus atspalvius

user posted image

Gražiai atrodo drinks_cheers.gif O ant tokios plokštės labai matosi pirštų antspaudai? Ir ar nelabai užtamsins mano ir taip mažą virtuvę? g.gif
QUOTE(Vilienė @ 2011 09 24, 22:28)
mes laikome duoną stalčiuje  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 25, 11:30)
Ačiū 4u.gif
Gražiai atrodo drinks_cheers.gif O ant tokios plokštės labai matosi pirštų antspaudai? Ir ar nelabai užtamsins mano ir taip mažą virtuvę? g.gif

4u.gif

uztamsins, tada galite rinktis beige, kapuchino, kreminius rusvus atspalvius. 4u.gif
Atsakyti
Aš kai buvau Prahoj, mačiau vitrinoj baldukus - geltonus, bet įkomponuota šiek tiek rudos - lyg tai 1 stalčius buvo rudas(viršutinis) ir dar lyg įmontuojamos indaplovės plokštė. Labai gražiai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Šita atrodo neblogai. Kaip jums?
QUOTE(Eiryn @ 2011 06 11, 10:31)

Atsakyti
Va dar šitoks gal tiktų prie mėlynų plytelių? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 24, 23:19)
pas mane duona,batonas tik saldytuve,jau daug metu taip laikom,netaip greit praranda sviezumo skoni,neziedija


Pas mane irgi drinks_cheers.gif


Beja, pas mano drauge stalciuj, kuriame dedamos lekstes, nera skirtuku, o naudojami va sitie dalykai :

http://www.ikea.com/...ducts/30076197/

Ir tikrai patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 24, 12:33)
O ką tarkim savo virtuvėj keistum, visgi jau apie metus laiko naudoji - kas nepasiteisino, ar nepatogu?

Stalviršio apšvietimą pasidariau neteisingai - lemputės lubose. Man patogu dirbant pakabinamų spintelių dureles laikyti atidarytas, o tada krenta šešėlis. Dabar daryčiau apšvietimą po pakabinamomis spintelėmis. Viskuo kitu kol kas patenkinta - nekeisčiau nieko.


QUOTE(obelele @ 2011 09 25, 09:33)
Kur pirkot idėkla į stalčių?

Pirko meistras kartu su kita furnitūra. Jis tos pačios firmos, kaip stalčiai, tik aš prašiau siauresnio, kad krašte liktų vietos pjaustymo lentutėms ir tarkoms.
Atsakyti
Gal kas esat bande skaiciuotis toki pati virtuves projekta su mdf plokste ir pvz su egger plokste,kiek pigesne virtuve gaunasiv darant su plokste?
Atsakyti
Duoną mes irgi kol kas numatę stalčiuje laikyti. Nors atsiželgiant į pirktinių duonų polinkį pelyti, gali būti perkelsime šaldytuvan.

Čia kažkas klausė ar stalčius 0.8 ar 1.2 m pasirinkti. Jei dėl patogumo - tai 0.8, jei pataikaujat dizainui gal ir 1.2.
Didelį prikrautą stalčių sunkiau darinėti ir atidarytas daugiau vietos užima. Sakiau pas mane platesnių nei 0.9 m nebus.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 24, 21:19)
pas mane duona,batonas tik saldytuve,jau daug metu taip laikom,netaip greit praranda sviezumo skoni,neziedija

pas mus irgi saldytuve, jau daug metu drinks_cheers.gif
Atsakyti