Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(dovillka @ 2011 11 10, 09:05)
Del saldytuvo, tai dureles dabar pas mus kairines (atsidaro i virtuve), kadangi desninis variantas mums netiko persisukome.

Zinau, kad saldytuvo dureliu atidatymo puse galima keisti, bet musu beda ta, kad saldytuvas montuojamas ir gamintojai pagal plana "negali" gaminti furnituros dureles su atidarymu is desines i kaire puse doh.gif Nesuprantu kodel doh.gif Virtuves kaina laabai didele, jau puse sumos sumoketa ir dabar tai vieno tai kito "negalima" doh.gif Vakar kai isgirdau labai supykau ir kategoriskai laukausi savo pageidavimu cool.gif Paziuresim ka siandien sakys doh.gif
Atsakyti
Kazkokia nesamone... manau neturetu buti jokio skirtumo jiems, juk negali buti taip, kad visi imontuojami saldytuvai atsidaro tik i viena puse. Pazystama gaminosi baldus su imontuotu saldytuvu, tai jos dureles tikrai kairinio varianto (kaip musu i virtuve atsidaro). Cia gal baldininkai jau nenori perdarineti ar dar kas nors...
O gal pas jus imanomas variantas saldytuva perkelti i kita vieta? butu idomu pamatyti jusu virtuves planeli :-)
Atsakyti
Eljerny - teisingai - laikykitės savo nuomonės ir aš Jums garantuoju, kad galima pasidaryt atvirkštinį variantą ir įmontuojamiems šaldytuvams, nes esu tai mačiusi realiai. Jei gali vieni baldininkai taip padaryt, reiškia ir kiti gali, tuo labiau jei sakot labai brangiai kainuos Jums šitie baldai. Tai jau ir galit tada kelti jiems tokius reikalavimus. Nenusileiskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 11 10, 11:21)
Kazkokia nesamone... manau neturetu buti jokio skirtumo jiems, juk negali buti taip, kad visi imontuojami saldytuvai atsidaro tik i viena puse. Pazystama gaminosi baldus su imontuotu saldytuvu, tai jos dureles tikrai kairinio varianto (kaip musu i virtuve atsidaro). Cia gal baldininkai jau nenori perdarineti ar dar kas nors...
O gal pas jus imanomas variantas saldytuva perkelti i kita vieta? butu idomu pamatyti jusu virtuves planeli :-)

Perkelti nieko nenoriu, nes jau viena karta "perkelem" saldytuva kur nebuvo planuota is pradziu, bet dabar man patinka dar daugiau, tai del perkelimo nepikstu, bet kai dar pasake, kad dureles atsidarines ne i ta puse i kuria noriu, tai virsune doh.gif

Jau keliau musu planuojama virtuve, maniau jau galutinis projektas, bet siuo metu vel yra pasikeitimu. Siuo metu orkaite/mikrobangine ir saldytuvas pagal nauja projekta sukeisti vietomis. neturiu el.formato, keliu sena projekta.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ValSve @ 2011 11 10, 11:53)
Eljerny - teisingai - laikykitės savo nuomonės ir aš Jums garantuoju, kad galima pasidaryt atvirkštinį variantą ir įmontuojamiems šaldytuvams, nes esu tai mačiusi realiai. Jei gali vieni baldininkai taip padaryt, reiškia ir kiti gali, tuo labiau jei sakot labai brangiai kainuos Jums šitie baldai. Tai jau ir galit tada kelti jiems tokius reikalavimus. Nenusileiskit  mirksiukas.gif

Esu nusiteikus labai rimtai cool.gif cool.gif ir MB pasakiau, kad reikalautu to, uz ka jau puse sumokejome doh.gif As ne baldininkas, bet irgi manau viskas imanoma, nenoriu kad saldytuvas atsidarynetu kambariui, jei dar svecu yra, tai bus turinio demonstracija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 10 lapkričio 2011 - 12:06
Eljerny, gražus projektas, tik ar man atrodo, ar kaitlentė pakankamai arti plautuvės?

Dėl turinio demonstravimo svečiams tai yra vienas dalykas, o kitas dalykas - patogumas, nes jei atsidarinės į kambario pusę, tai jums kaskart reikės apeidinėt tas dureles. Na tikrai nesąmonė bus tada...
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2011 11 10, 12:10)
Eljerny, gražus projektas, tik ar man atrodo, ar kaitlentė pakankamai arti plautuvės?

Dėl turinio demonstravimo svečiams tai yra vienas dalykas, o kitas dalykas - patogumas, nes jei atsidarinės į kambario pusę, tai jums kaskart reikės apeidinėt tas dureles. Na tikrai nesąmonė bus tada...

Nezinau, kaip bus realiai, bet kiek matavom nera labai arti, o kitaip ir nesigauna, nera kur stumti nei kriaukles nei kaitlentes. neturiu kitu nuotrauku, keliu dar viena, gal joje geriau matysis

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ValSve @ 2011 11 10, 12:10)
nes jei atsidarinės į kambario pusę, tai jums kaskart reikės apeidinėt tas dureles. Na tikrai nesąmonė bus tada...

drinks_cheers.gif Butent, apie sita irgi galvojau doh.gif
Atsakyti
Aha, dabar geriau matosi. Na dabar neatrodo taip labai arti. Pas mano mamą panašus atstumas, gal kiek didesnis, bet nežymiai, tai viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2011 11 10, 12:17)
Aha, dabar geriau matosi. Na dabar neatrodo taip labai arti. Pas mano mamą panašus atstumas, gal kiek didesnis, bet nežymiai, tai viskas tvarkoj smile.gif

Tikiuosi, kad bus geras atstumas ir bus patogu smile.gif nes kai kaitlente ir kriaukle yra labai toli viena nuo kitos irgi nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
Man patinka Jusu virtuve, labai grazus modeliukas. Del dureliu tikrai reikalaukite - manau privalo padaryti, kaip jus norite.
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 17:33)
Kaina suderėję buvom vienokią, bet darbų eigoje šį bei tą keičiau tai viso gavosi apie 8500 lt ax.gif

kiek gavos metrų, nes virtuvė nemaža, tai kaina nebloga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 10 lapkričio 2011 - 17:31
QUOTE(Eljerny @ 2011 11 10, 13:05)
Jau keliau musu planuojama virtuve, maniau jau galutinis projektas, bet siuo metu vel yra pasikeitimu. Siuo metu orkaite/mikrobangine ir saldytuvas pagal nauja projekta sukeisti vietomis. neturiu el.formato, keliu sena projekta.

Man atrodo, kad mikrobangine per aukstai.
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 11 10, 14:07)
Man patinka Jusu virtuve, labai grazus modeliukas. Del dureliu tikrai reikalaukite - manau privalo padaryti, kaip jus norite.

Dekui. Is mazos erdves stengemes isspaustu viska: grozi, praktiskuma ir t.t. Bus matyt kai sumontuos.
Taip, reikalaujam. Siandien pranese, kad jei norim kad dureles atsidarynetu is desines puses, dar 480eur, virsune doh.gif mes rimtai nusiteike ir dar pakovosime cool.gif biggrin.gif

QUOTE(ra2ga @ 2011 11 10, 18:11)
Man atrodo, kad mikrobangine per aukstai.

Ne, buta projektuojame su dizainere, jai irgi projekte uzkliuvo mikrobangines aukstis (apie ka as net nepagalvociau, nes neturiu patirties) teko dar karta vaziuoti i salona ir apziureti surinkta virtuve ekspozicijoje, tai viskas gerai. Na tikiuosi taip ir pagamins, nes uztikrino doh.gif

Atsakyti