Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Tomassella @ 2011 11 08, 16:09)
thumbup.gif  labai grazu ir originalu, ypac patinka indauja stikline, kur taures  wub.gif

Ačiu! Nuo indaujos ir pradėjau visa virtuvę, kadangi bendrąjam kambaryje nėra jokių sekcijų.. o taures kažkur susidėti reikia.. smile.gif
Atsakyti
Bananamio, stalvirsis grazus. Noreciau kazko panasaus. Koks pas tave, gal gali pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 14:02)
Nepykit kitaip įdėti nemoku...  blush2.gif  mano virtuvytė šios firmos galerijoje, ruda- blizgia plokšte, sienos rąstinės. mechanizmai Blum, nors labai siulė Hetech.

Nu šauni virtuvytė 4u.gif , ale pirma kas man užkliuvo, tai cokolio skirtingas išbaigtumas kairėje ir dešinėje pusėje blush2.gif
Eilinis klausimas, kaip sprendėte kampą apačioje kairėje, kokie ten sudėti mechanizmai g.gif
Kaip supratau, tai virtuvytė jūsų ši smile.gif

user posted image
Atsakyti
Taip ši! O j8s kokios pastabios... kažkaip man tas kampas neužkliuvo, kol jūs neparodėt doh.gif Bet kambary, jis nelabai pasistebi. O kampas paprasčiausias - lentynos. Nes kaina gavosi ir taip nemaža, tai teko atsisakysti visokiu patogiu lentynų, būtent šiam kampui. Kitame kampe stovi vandens filtras... tai ten kaip ir nieko nereikėjo spręsti.
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 15:14)
Ačiu! Nuo indaujos ir pradėjau visa virtuvę, kadangi bendrąjam kambaryje nėra jokių sekcijų.. o taures kažkur susidėti reikia..  smile.gif



pas mane ta pati beda, bet indauja teks kambaryje uzsakineti, nes virtuveje be sansu kazka panasaus grazaus italpinti...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Bananamio @ 2011 11 07, 15:59)


gal isduosit, kur isigijot sias kedes? blush2.gif noreciau tokias priderinti prie balto apvalaus valgomojo stalo...
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 15:31)

kaip kainos pas jų? bigsmile.gif
Atsakyti
Kainos vidutiniškos. Negaliu sakyti, kad brangu, nes tikrai buvo firmų daug didesnę kainą pasiųliūsių, bet man patiko jų vadybininkas. Labai konkretūs, tikslūs, praktiški pasiūlymai. Tai pasirinkau juos.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 11 07, 12:29)
atsiprasau, taisausi...
user posted image


grazi virtuvele 4u.gif tik man ir noretusi tarpe ant sienos sviesiu plyteliu pagyvinimui, bet super sveikinu su patinkancia virtuvele 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Bananamio @ 2011 11 07, 17:59)
Aš irgi ilgai spendžiau šitą problemą ką dėti, kad būtų perėjimas, tai gavosi toks variantas pas mane. Nekreipkit dėmesio į užuolaidų nebuvimą, dar viskas šviežia.


labai grazu 4u.gif gal galite parasyti kokias grindu plyteles sudejot?
siandien dvarcioniu keramikoj apsiziurejom tarp spinteliu ir jau issirinkau kokios bus, bet va su grindim problema doh.gif
abi virtuveles mielos ir jaukios thumbup.gif

na kai turesiu jau virtuve imesiu ir as jusu teismui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke20: 08 lapkričio 2011 - 15:55
Viesnia, stalvirsio pavadinimo nepamenu, bet turiu uzsirasius, namie kai busiu paziuresiu. 4u.gif

Lilka, kedes is ERBI ax.gif
Papildyta:
Knopke20, plytelės iš Hansa plytelių turgaus, vokiškos, šitos berods, apie 55lt už kvadratą.

http://www.plyteliut...=...5&lang=LT#t
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 16:31)
Taip ši! O j8s kokios pastabios... kažkaip man tas kampas neužkliuvo, kol jūs neparodėt doh.gif  Bet kambary, jis nelabai pasistebi. O kampas paprasčiausias - lentynos. Nes kaina gavosi ir taip nemaža, tai teko atsisakysti visokiu patogiu lentynų, būtent šiam kampui. Kitame kampe stovi vandens filtras... tai ten kaip ir nieko nereikėjo spręsti.


Indrucke isduokite kiek uz tokia virtuvele mokejote g.gif
Be galo grazi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niushka: 08 lapkričio 2011 - 16:03
Sveikutes, gal galite pasakyti, ar egzistuoja sio stalvirsio blizgus variantas? Termopale blizgaus neturi. Arba koks nors kitas blizgus, labai panasus i si?
http://www.termopala...ai-pilkame-fone
Atsakyti