Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Labas vakaras 4u.gif

atsiprašau, kad nelabai į temą (gal nukreipsit kitur blush2.gif ), nes nežinau kur ieškoti informacijos.. gal žinote kur yra didesnis pasirinkimas Vilniuje pakabinamų šiukšliadėžių? blush2.gif
Atsakyti
Kita virtuves puse :-)
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sienos dramblio kaulo spalvos - foto atrodo kaip baltos :-), dazai plaunami - todel tikiuosi, kad nebus prblemu valant.
Atsakyti
o man grazi jusu virtuve.

del baltos spalvos, as noreciau, kad mano sienos but visur baltos, tik, kad B nesutinka.
juk ne kaime gyvename, kur kazkas ramstysi suodinais drabuziais po sienas, kad ten liktu suodina.

sakot, kad ne plyteles grindys, bet foto nesiskiria visiskai.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiukstiene: 08 lapkričio 2011 - 10:36
QUOTE(raganiukstiene @ 2011 11 08, 11:35)

sakot, kad ne plyteles grindys, bet foto nesiskiria visiskai..  smile.gif



mes turim tokio laminato, tai tikrai gerai atrodo thumbup.gif


mano virtuvinis irgi bus nedidukas, panasiai i dovilisimo, tik dar indaplove montuosis, bet dariau sviesia, beveik balta, jauciu irgi vargelio bus biggrin.gif siena darysiu visa plytelemis. Kiek is aplinkiniu ir savo patirties galiu pasakyti, kad nepraktiskos yra blizgios plyteles ( pas mama brangios, grazios, bet riebalus labai sunku nuvalyti ), jokiu budu nedeti kinietisku, nes apluzineja dar jas pjaustant, o ant grindu irgi trukineja, jeigu dar ir klijai ne is geriausiu, tai isvis... ant sienu irgi nieko gero, nes buna, kad vietomis keicia spalva. Dar baisiai nepraktiska tamsi spalva.
Atsakyti
Bananamio - laaabai graži virtuvė 4u.gif smile.gif . Nors modernios virtuvės man nepatinka, bet Jūsų tokia vykusi smile.gif , daug jaukumo suteikia visai kitokio stiliaus stalas su kėdėmis, ir vazelės rolleyes.gif , liuks smile.gif . Ir apskritai, nors apatinės spintelės tamsios, jos neužgožia, nesunkina virtuvės ir joje yra šviesu ir jauku smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 08 lapkričio 2011 - 11:49
QUOTE(kaubojey @ 2011 11 08, 12:45)
Bananamio - laaabai graži virtuvė  4u.gif  smile.gif . Nors modernios virtuvės man nepatinka, bet Jūsų tokia vykusi  smile.gif , daug jaukumo suteikia visai kitokio stiliaus stalas su kėdėmis, ir vazelės  rolleyes.gif , liuks  smile.gif . Ir apskritai, nors apatinės spintelės tamsios, jos neužgožia, nesunkina virtuvės ir joje yra šviesu ir jauku smile.gif.



Ačiū labai 4u.gif Kadangi virtuvė nedidelė nenorėjau dėti nei stiklų, nei labai žaisti su spintelių dydžiais ar aukščiais, tai ir gavosi tokia ganėtinai moderni, bet ją galima sušildyti daiktais, užuolaidomis.
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2011 11 08, 13:08)
Ačiū labai 4u.gif Kadangi virtuvė nedidelė nenorėjau dėti nei stiklų, nei labai žaisti su spintelių dydžiais ar aukščiais, tai ir gavosi tokia ganėtinai moderni, bet ją galima sušildyti daiktais, užuolaidomis.




butent todel ir noriu visko balto, gal ir "nepraktiska" kai kam, bet man grazu, kad viskas vienodai, nereik sukt galvos, kokiso spalvos tapetai tur buti, koki rasta pasirinkti ir rttt bet kiekvienas daiktas detale, keicia kambari ir visa kita.

noriu nerudijancio plieno saldytuvo-sako, kad labai pirstu antspaudai matosi, bet juk langu valikliu perbrauk ir viskas, blizga..
ar nera taip parasta, kaip as manau? g.gif

gal ne i tema cia kl, bet ar yra koks budas, kad nesigirdetu kaimynu uz sienos?
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2011 11 08, 14:33)

ar nera taip parasta, kaip as manau?  g.gif




Aš irgi už visokių atspalvių baltas sienas smile.gif.

Bet jei klausi, ar nėra taip paprasta viskas, kaip manai, tai jeigu tau nepabos, kaskart vis šluostyti ir šluostyti pirštų antspaudus nuo šaldytuvo, ir vis valyti ir valyti tamsias spinteles, tai tada paprasta.
O jei pabos, tai tada nelabai paprasta smile.gif .
Bet jau geriau pavalyti ir turėti gražų daiktą, negu pasistatyti baltą šaldytuvą, ar baltą viryklę ir pan lotuliukas.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos, štai pagaliau galiu ir aš savo baldus parodyti. Ilgai galvojau, daug skaičiau jūsų forumą ir štai kas gavosi :
http://keneva.lt/ind...t...1&Itemid=66

Nepykit kitaip įdėti nemoku... blush2.gif mano virtuvytė šios firmos galerijoje, ruda- blizgia plokšte, sienos rąstinės. mechanizmai Blum, nors labai siulė Hetech.
Atsakyti
QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 15:02)
Sveikos merginos, štai pagaliau  galiu ir aš savo baldus parodyti. Ilgai galvojau, daug skaičiau jūsų forumą ir štai kas gavosi :
http://keneva.lt/ind...t...1&Itemid=66

Nepykit kitaip įdėti nemoku...  blush2.gif  mano virtuvytė šios firmos galerijoje, ruda- blizgia plokšte, sienos rąstinės. mechanizmai Blum, nors labai siulė Hetech.



thumbup.gif labai grazu ir originalu, ypac patinka indauja stikline, kur taures wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 11 07, 21:48)
Kita virtuves puse :-)




Labai grazu wub.gif thumbup.gif Tik baltos sienos tikriausia labai tepsis...

QUOTE(indrucke @ 2011 11 08, 15:02)
Sveikos merginos, štai pagaliau  galiu ir aš savo baldus parodyti. Ilgai galvojau, daug skaičiau jūsų forumą ir štai kas gavosi :
http://keneva.lt/ind...t...1&Itemid=66

Nepykit kitaip įdėti nemoku...  blush2.gif  mano virtuvytė šios firmos galerijoje, ruda- blizgia plokšte, sienos rąstinės. mechanizmai Blum, nors labai siulė Hetech.



Tikrai, virtuve nereali wub.gif thumbup.gif 4u.gif Tokia neeiline, labai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti