Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Sidharta @ 2011 11 03, 22:35)
Mano pažįstami darė tai dėjo dar ant viršaus stiklą. Šiaip pas mane nuomojamam bute    virtuvėje plaunami tapetai. Nelabai ten ir apsitaško, bet netikiu, kad tarnaus 10 ir daugiau metų...

Pas mus beveik 15 metu buvo visa virtuve tapetais a'lia plyteliu imitacija. Prie dujines dangtis atkeltas buvo. Aplink valg.stalo - kai valai tai su nagu uzkabini, tai vaikai su parkeriu netycia perbraukia. Nepasakyciau, kad baisiai buvo, nes su kempinele pora kartu per metus generaline darydavau. O siaip kasdien perbrauki ir pirmyn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2011 11 03, 21:35)
Mano pažįstami darė tai dėjo dar ant viršaus stiklą. Šiaip pas mane nuomojamam bute    virtuvėje plaunami tapetai. Nelabai ten ir apsitaško, bet netikiu, kad tarnaus 10 ir daugiau metų...



QUOTE(ra2ga @ 2011 11 03, 21:52)
Pas mus beveik 15 metu buvo visa virtuve tapetais a'lia plyteliu imitacija. Prie dujines dangtis atkeltas buvo. Aplink valg.stalo - kai valai tai su nagu uzkabini, tai vaikai su parkeriu netycia perbraukia. Nepasakyciau, kad baisiai buvo, nes su kempinele pora kartu per metus generaline darydavau. O siaip kasdien perbrauki ir pirmyn wink.gif

stiklo nenoriu ,ta tikrai zinau,jau tada geriau plyteles, ar plokste baldine smile.gif (man asmeniskai)
O del tapetu, siandien buvau pasiziureti gyvai, labai patiko. Atsimenu as tuos plaunamus alia plyteliu imitacija biggrin.gif Ne, tikrai nieko panasaus.Labai graziu yra, galima priderinti prie sienos, beveik jo ir nesimatys.( galima prie baldu derinti, cia jau kaip kam patinka)Plaunasi gerai,o kaina tikrai nesikandzioja.Blogiausiu atveju, jei jau kada nusibruzins, galima ir perklijuoti, ne karve gi kainuoja. Nutarem galutinai deti tapeta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 11 03, 23:49)
Aga epoksidines arba poliuretanines, man pstinka, kad be siuliu, vientisa danga

gal zinot kokia ju kaina nu ziaurei grazei atrodo jos man o ypac jei da koks ornamentas dedamas apacioj http://www.primekss....ksidines-teraco jei jus apie tokias kalbejot
Atsakyti
Gal kas naudojate Lenkiskos firmos PFLEIDERER stalvirsi?
Labai patiko ju stalvirsiu paleteje esanti plokste tik nezinau ar sioje vietoje reiketu bijoti, kad ji yra lenku firmos? Man aiskino, kad pati firma yra perpirkta is vokieciu ir kokybe tikrai nenusileidzia vokiskai plokstei.
Analogo lenkiskai plokstei, vokiskose nerandu ir sunku apsipresti ar imti lenkiska kuri man labai patinka, ar imti vokiska, kuri tik patinka g.gif .
Atsakyti
as cia su tokiu klausimeliu,kiek mazdaug kainuoja virtuves baldai,na tokie ne patys geriausi bet ir ne prasciausi,butu kokie 4metrai.nes kiek paklausineju ko tai 18.000lt na man cia taupyt kelis metus reiketu,na su kokiais 6 tukst ar butu galima???o gal pradziai tik apatines daryt o poto virsutines,ar kas taip darot?
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 05, 11:28)
as cia su tokiu klausimeliu,kiek mazdaug kainuoja virtuves baldai,na tokie ne patys geriausi bet ir ne prasciausi,butu kokie 4metrai.nes kiek paklausineju ko tai 18.000lt na man cia taupyt kelis metus reiketu,na su kokiais 6 tukst ar butu galima???o gal pradziai tik apatines daryt o poto virsutines,ar kas taip darot?

tai žiūrint kur klausinėjot,kosmosas čia tokia kaina. pas gamintojus metro kaina viršus ir apačia apie 1000-1200.
Atsakyti
as klausinejau zmoniu kurie daresi ir tiek mokejo baldams.o tas virsus jai man apie 4m butu kazkur 4tuks ir apacia 4m irgi apie 4tukst tai jei gerai suprantu kokie 8 tukstanciai?
Atsakyti
user posted image Perinstaliavo kompą ir dingo mano projektukai, paišyti tiek su alno, tiek su pro100 user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 05, 11:28)
as cia su tokiu klausimeliu,kiek mazdaug kainuoja virtuves baldai

Pirmiausiai reikia "susimesti" kokį projektuką, tada apsispręsti, kur bus stalčiai, kokia furnitūra ir t.t., nes kainą tai ir įtakoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2011 11 05, 12:54)
user posted image Perinstaliavo kompą ir dingo mano projektukai, paišyti tiek su alno, tiek su pro100 user posted image


reikia linux tureti nebus tokiu bedu 4u.gif

aha ir man idomu pasidare, kokia kaina baldu, nes voke 3
paziurejus ju ispardavimus, nesimato jokiu ispardavimu, o dar primetant, kad ten technikos nera, viskas atskirai, taiiiiii. ka as zinau.

nesumastau, koks stalvirsis tur buti, akmeninis ar koks kitoks yra..
kaina skaiciuoja kvardratais, tai man kaip ir 1 pakaktu. gal ir neperbrangiai iseis.


man tokie orandzine spalva per rysku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiukstiene: 05 lapkričio 2011 - 12:46
kad as dar neisivaizduoju kaip ka daryti,cia spresim veliau,tiesiog pradziai noriu suzinoti mazdaug kaina,gal as cia per daug svajoju,reiks kokius padevetus pirkti ir tiek,ir as voke 3 ziurejau ispardavimus tai akys ant kaktos issprogo blink.gif daug baldams skirti negaliu,kokius 6 tukst tik
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 05, 12:28)
as cia su tokiu klausimeliu,kiek mazdaug kainuoja virtuves baldai,na tokie ne patys geriausi bet ir ne prasciausi,butu kokie 4metrai.nes kiek paklausineju ko tai 18.000lt na man cia taupyt kelis metus reiketu,na su kokiais 6 tukst ar butu galima???o gal pradziai tik apatines daryt o poto virsutines,ar kas taip darot?

mano manymu tai voke3 ziaurios kainos ir aplamai pas siuos garsius baldu gamintojus daugumoj kainos dideles g.gif
ar nebutu jums geriau uzsisakineti, tuomet padarytu kaip norit ir gal dar pasiderintumet su baldziais kainas smile.gif
Atsakyti