Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2011 11 01, 20:17)
As taip pat desiu stikla tarp spinteliu, didziausia problema buvo su piesiniu, nes issirinkau is konkurentu puslapio, o jie taip paprastai piesinuko neduoda, bandau surasti kazka panasaus, bet sunkiai sekasi..  doh.gif Del sienos paruosimo priklauso ka desi, jeigu piesinys nebus ispildantis visa stikla, tada nemazai persisvies, ir vel klausimas koki stikla desite ar laminuota, kai piesinys tarp dvieju stiklu, ar tik viengubas stiklas ir is vidines puses priklijuotas piesinys ar su lazeriu ispiestas piesinys ant stiklo, o pritvirtinimo budu yra visokiu, ir klijuoja ir varztais prisuka  mirksiukas.gif dar yra kainos niuansas, as uzsakineju butent isbaltinta stikla, turi jis kazkoki spec pavadinima, nes nenoriu, kad kristu zalsvi atpalviai paprasto stiklo. o visi sie pasirinkimai lemia kaina. Dar priklauso yra ant sienos rozeciu ar nera, nes kiekvienas papildomas ispjovimas vel kainuoja  4u.gif


gal galetumet pasidalinti interneto puslapiais, kur rinkotes dekora?
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 12:07)
reikia pagalbos blush2.gif kokios spalvos dazytumet sienas, turint tokius baldus?:
user posted image

zydrai-pilka jau buvo ax.gif

Kokia čia grindų danga?
Atsakyti
Sveikos,
mes ir planuojames virtuve ir daug skaitineju jusu pasisakymus uz ir pries apie virtuves. Ziuriu nemazai dedasi stikla tarp spinteliu idomu cia dabar tokia mada ax.gif ?Man asmeniskai tai labai grazu tik kaip su prieziura...Mes darysim "standartiskai" ir desime plyteles, tik man dabar didziausia problema kokios spalvos daryti spinteles sviesias ar tamsesnes...velgi prisiskaiciau apie prieziura tai + ir- abejose yra doh.gif ir vel galvos skausmas kuri varianta pasirinkti jau visai pasimeciau tiek perskaicius doh.gif

QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 12:07)
reikia pagalbos blush2.gif kokios spalvos dazytumet sienas, turint tokius baldus?:
user posted image

zydrai-pilka jau buvo ax.gif

laabai miela virtuvele, net nuotaika praskaidrino tokia spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus bus liejamos grindys atsparios ugniai, nes valgomojo/virtuves zona nuo svetaines skiria zidinys, o nesinorejo aplink ji deti kazkoiu ugniai atspariu plyteliu ar pan, tai sitos grindys bus iseitis

Gal kas jau turi tokias grinddis, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
As irgi laaabai noriu stiklo dar spinteliu...Bet va tik ar neisgazdins kaina blink.gif Kur Kaune daro tuos stiklus,gal kas daretes? g.gif
Atsakyti
gal kas tapeta tarp spintuciu klijavo, sako yra dabar patvarus, tinkantys virtuvej. Vyro bendradarbis turi taip pasidares, tai be problemu jau antri metai, jei apsitasko kepant,,labai lengvai nusivalo,aisku nereikia laukti,kol pridzius. Gal kas turi taip pasidare,ydomu butu isgirsti daugiau nuomoniu.
Atsakyti
Sveikos,
gal kartais galesite padeti patarimais apsispresti. Siuo metu virtuveje yra du iejimai, ir reikia apsispresti, kuri uzdaryti, na ir duoti nurodymus elektrikams kur kiek rozeciu statyti... Man lyg praktiskaiu butu iejimas is koridoriaus (1 variantas), bet gal patogesne virtuve butu 2 variante - su iejimu is svetaines?
Taip pat butu super isgirsti patarimu del isdestymo. Maciau buvo nemazai diskutuota del kriaukles - vandens prievadas yra butent tame kampe. Po kriaukle spinteleje noriu sutalpinti ir vandens filtra, ir siuksliadeze, arba ja reikia kelti dar kitur... g.gif

1. user posted image

2. user posted image
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2011 11 03, 13:54)
Kokia čia grindų danga?

velnias zino, cia ne mano biggrin.gif tik kad labai panasi, tai idejau ta nuotrauka is ineto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 16:57)
velnias zino, cia ne mano  biggrin.gif tik kad labai panasi, tai idejau ta nuotrauka is ineto blush2.gif

Panasu i pvc danga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 11 03, 14:41)
Pas mus bus liejamos grindys atsparios ugniai, nes valgomojo/virtuves zona nuo svetaines skiria zidinys, o nesinorejo aplink ji deti kazkoiu ugniai atspariu plyteliu ar pan, tai sitos grindys bus iseitis

Gal kas jau turi tokias grinddis, kokie atsiliepimai?

Gal kažkokią nuorodą galima,kokios čia grindys,epoksidinės ?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 11 03, 15:59)
gal kas tapeta tarp spintuciu klijavo, sako yra dabar patvarus, tinkantys virtuvej. Vyro bendradarbis turi taip pasidares, tai be problemu jau antri metai, jei apsitasko kepant,,labai lengvai nusivalo,aisku nereikia laukti,kol pridzius. Gal kas turi taip pasidare,ydomu butu isgirsti daugiau nuomoniu.


Mano pažįstami darė tai dėjo dar ant viršaus stiklą. Šiaip pas mane nuomojamam bute virtuvėje plaunami tapetai. Nelabai ten ir apsitaško, bet netikiu, kad tarnaus 10 ir daugiau metų...
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 11 03, 21:00)
Gal kažkokią nuorodą galima,kokios čia grindys,epoksidinės ?

Aga epoksidines arba poliuretanines, man pstinka, kad be siuliu, vientisa danga
Atsakyti