Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(IvanVaida @ 2011 10 30, 11:57)
Ačiū už patarimą, dėl džiovyklės pagalvosim. Gal dar kas turi pastebėjimų? blush2.gif

Pas mus irgi yra ir indaplovė ir džiovykla, tai džiovyklos nenaikinčiau jau vien dėl to, kad ten sudėtos kasdien naudojamos lėkštės mažėjančia tvarka, gaminant pietus, tos spintelės durys visuomet pakeltos ir labai lengva pačiupt reikiamo dydžio lėkštę, ten lėkštes sudedame tiesiai iš indaplovės, jei nebūtų tos džiovyklos, tai vertikaliai kraut įvairaus dydžio lėkštėm reiktų daug vietos arba reiktų dėt skirtingo dydžio viena ant kitos, o tada man nepatogu paimt reikiamo dydžio lėkštę. Visi kiti indai, kurių reikia ne taip dažnai yra sudėti į stalčių.
Dar bandžiau įsivaizduoti darbo vietą prie kaitlentės ir galvojau, kur pasidėsiu maišymo menteles ar samtį pamaišiusi gaminamą maistą, ar nukėlusi dangtį, šiuo atveju, tai tikriausiai ant stalo, ale tada jau darbas gautųsi ne iš kaitlentės galo, bet iš šono...manau... g.gif
p.s. tai tik mano nuomonė ir ji nebūtinai turi sutapti su kitų nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2011 10 29, 15:37)
Sveikos 4u.gif , norėjau ir aš prisijungti prie šio pokalbio ir pasidalinti kaip mažos virtuvės problemą  doh.gif galima išspręsti baldų pagalba. Džiaugiuosi vyro padarytais virtuvės baldais. Virtuvė maža – standartinė daugiabučio 5,5 kv/m. O norisi ir daiktus pasidėti, ir šeimą prie pietų stalo susodinti, ir patogiai „suktis“, ir akį į TV užmesti. Labai geras sprendimas nusileidžiantys „pusryčių“ ir „pietų“ stalai, sudedamos kėdės. O, kadangi dar ir esu aukšta – tai gaminant maistą prie žemo stalo pastoviai skaudėdavo nugarą. Dabar dirbant prie paaukštinto stalo mano nugara būna pastoviai tiesi (tik kol pripratau praėjo 2-3 savaitės, bet dabar labai džiaugiuosi) thumbup.gif . Beje, savikaina tik apie 2000 lt. gavosi - tai teko ir draugei gaminti... mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Šaunuoliai thumbup.gif Smagu, kad vyras taip geranoriškai ir kūrybiškai išsprendė mažos virtuvės ir žmonos nugaros skausmo problemas. Turite puikų vyrą bigsmile.gif
Atsakyti
Mes kaip tik projektuojames virtuve ir grindis klosime plytelemis, jos bus sildomos.. Manau priklauso nuo ju kokybes ar jos duzta ar ne kai kas nukrenta - faktas tik tas, kad nukrites daigtas tikrai sudus, na bet tada yra proga atsinaujinti thumbup.gif

Niekaip nesumastau kokia daryti siena tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu g.gif labai domina stiklas su gelyciu motyvais, bet ar praktiska deti stikla g.gif ? Kaip su valymu, apsitaskymu ar viskas labai ant jo matosi? nes musu virtuve visa bus pries langa - bijau kad nesimatytu kiekvienas laselis unsure.gif
Gal kas galite patarti, gal kas turite deje stikla?
Atsakyti
vilmase, aciu 4u.gif na tikrai MB nesiskundziu. Ir rankas labai geras turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2011 10 28, 14:32)
Oj mes ir sukam galvas del virtuves projekto  doh.gif  Vat turiu toki klausimeli, ne visai susijes su baldais smile.gif kokias grindis geriau deti virtuvej? plyteles kaip ir praktiskiau gal, bet bijau kad salta kojom nebutu, ypac kad musu virtuve rytinej-siaurinej pusej  g.gif  Sildomu grindu vyras atsisake  verysad.gif
Gal kas patars  4u.gif

mes mastom apie pvc termofiks danga , visam pirmam aukste, taip pat ir virtuvej,
Atsakyti
Mane irgi domina stiklas tarp spinteliu. Gal kas galit pasakyti kokia kaina kvadr metro? Ar jis klijuojamas ant sienos ar kaip? Ar siena turi buti butinai lygi ar galima deti ant neparuostos sienos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 11 01, 12:07)
Mane irgi domina stiklas tarp spinteliu. Gal kas galit pasakyti kokia kaina kvadr metro? Ar jis klijuojamas ant sienos ar kaip? Ar siena turi buti butinai lygi ar galima deti ant neparuostos sienos?  smile.gif


As taip pat desiu stikla tarp spinteliu, didziausia problema buvo su piesiniu, nes issirinkau is konkurentu puslapio, o jie taip paprastai piesinuko neduoda, bandau surasti kazka panasaus, bet sunkiai sekasi.. doh.gif Del sienos paruosimo priklauso ka desi, jeigu piesinys nebus ispildantis visa stikla, tada nemazai persisvies, ir vel klausimas koki stikla desite ar laminuota, kai piesinys tarp dvieju stiklu, ar tik viengubas stiklas ir is vidines puses priklijuotas piesinys ar su lazeriu ispiestas piesinys ant stiklo, o pritvirtinimo budu yra visokiu, ir klijuoja ir varztais prisuka mirksiukas.gif dar yra kainos niuansas, as uzsakineju butent isbaltinta stikla, turi jis kazkoki spec pavadinima, nes nenoriu, kad kristu zalsvi atpalviai paprasto stiklo. o visi sie pasirinkimai lemia kaina. Dar priklauso yra ant sienos rozeciu ar nera, nes kiekvienas papildomas ispjovimas vel kainuoja 4u.gif
Atsakyti
reikia pagalbos blush2.gif kokios spalvos dazytumet sienas, turint tokius baldus?:
user posted image

zydrai-pilka jau buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 12:07)
reikia pagalbos blush2.gif kokios spalvos dazytumet sienas, turint tokius baldus?:
user posted image

zydrai-pilka jau buvo ax.gif

Na jei zydrai-pilka jau buvo, tai tada daryciau labai svelnia zalia-samanine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 11 03, 12:02)
Na jei zydrai-pilka jau buvo, tai tada daryciau labai svelnia zalia-samanine  g.gif

alia pistaciju tokia? nu tikrai idomus sprendimas/a? bigsmile.gif tik va galvoju tas pilkas stalvirsius...gal keist vertetu?nesiderins ko gero? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 12:14)
alia pistaciju tokia? nu tikrai idomus sprendimas/a? bigsmile.gif tik va galvoju tas pilkas stalvirsius...gal keist vertetu?nesiderins ko gero? g.gif

o kodel norit keisti spalva ? Manau nieko geresnio ir neisspausit, kaip kad dabar yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 03, 13:14)
alia pistaciju tokia? nu tikrai idomus sprendimas/a? bigsmile.gif tik va galvoju tas pilkas stalvirsius...gal keist vertetu?nesiderins ko gero? g.gif


na ne i pistaciju labiau i zalia/haki

pagooglinkit moss green

nors realiai tai man grazu dabartine spalva 4u.gif
Atsakyti