Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Oj mes ir sukam galvas del virtuves projekto doh.gif Vat turiu toki klausimeli, ne visai susijes su baldais smile.gif kokias grindis geriau deti virtuvej? plyteles kaip ir praktiskiau gal, bet bijau kad salta kojom nebutu, ypac kad musu virtuve rytinej-siaurinej pusej g.gif Sildomu grindu vyras atsisake verysad.gif
Gal kas patars 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soalina: 28 spalio 2011 - 14:32
QUOTE(soalina @ 2011 10 28, 15:32)
Oj mes ir sukam galvas del virtuves projekto  doh.gif  Vat turiu toki klausimeli, ne visai susijes su baldais smile.gif kokias grindis geriau deti virtuvej? plyteles kaip ir praktiskiau gal, bet bijau kad salta kojom nebutu, ypac kad musu virtuve rytinej-siaurinej pusej  g.gif  Sildomu grindu vyras atsisake  verysad.gif
Gal kas patars  4u.gif


pas mus plyteles ir sildomos, bet jau gailimes, nes nukritus kokiam puodeliui issidauzo ir jos... o su vaiku tai neisvangiama ax.gif gal geriau parketa ir virtuvej det g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2011 10 28, 17:03)
pas mus plyteles ir sildomos, bet jau gailimes, nes nukritus kokiam puodeliui issidauzo ir jos... o su vaiku tai neisvangiama ax.gif gal geriau parketa ir virtuvej det g.gif

Pas mus parketas... Dar karta nedeciau. Jei nukrenta puodelis, lekste ar dar kas sunkesnis ar astresnis is kart issimusa. Aisku siltciau ir griuti minksciau nei ant plyteliu smile.gif Bet plyteliu irgi nenoreciau. Idomu kaip kamstine danga, ar ji tvirtesne, gal joje neissimusa duobutes, o gal ne taip matosi ir dregmei kamstis lyg ir atsparesnis nei medis g.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti, ar yra skirtumas tarp vokiškos, itališkos, čekiškos ir kt. MDF blizgus?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 09:13)
Labas rytas  4u.gif
Kažkada prašėt daugelis parodyt savo darbo vietą, bet kaip sakiau batsiuvys mano be batų  biggrin.gif Bet lyg jau ir prisiruošė ir mane pradžiugint  rolleyes.gif
Nuotraukos toli gražu iki kokybės, fotikas parėjo su visam, o telefonas neperteiks to vaizdo tikro, kaip yra iš tikrųjų, bet esmė va tokia:

user posted image


Grazi virtuve smile.gif O sakykit koks gartraukis pas jus g.gif Mane irgi labai domina pasviras ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ilgai galvojau ir nusprendžiau ir aš įdėti mūsų virtuvės atnaujinimo planą. Jis kol kas pirminis. Taigi, labai reikia jūsų patarimų, nes niekaip geriau nesugalvojom. Mūsų virtuvės plotas yra nedidelis, apie 7,60 kv. metrų, ir jame norėčiau talpinti viską, ko reikia, tik štai nežinau, ar teisingai padariau išdėstymą. Turbūt per daug noriu, bet gal vis tik įmanoma tai padaryti?... Visa sekcija, kurioje įmontuosim visą buitinę techniką, bus prie vienos sienos (2,66 m), o kadangi vietos indukcinei kaitlentei nebus, tai ją perkelsim į kitą vietą - įmontuosim į valgomąjį stalą (ne vidury, o gale, arčiau krašto), o virš kaitlentės kabos gartraukis. Langas (1,28 m) kitoje sienoje, kairėje pusėje. Kodėl skalbimo mašina ne vonioje? Todėl, kad pagaliau norim didelės vonios, tokios kampinės asimetriškos, ir todėl skalbimo mašinai nebus vietos... Stalas bus priešais sekciją, pritvirtintas prie sienos. Matote sekcijos planą, kur aukštis pažymėtas 2,42 m, bet iš tikrųjų mūsų virtuvės aukštis yra 2,47 m, lubos pakabinamos. Tai va, turbūt jau viską pasakiau. Gal yra kas, ką reikėtų pakeisti. Labai tikiuosi jūsų pagalbos, gerų minčių palengvinti mūsų galvelės skausmui ax.gif
Štai mūsų virtuvės planas:
user posted image

Sekcijos planas:
user posted image

Būsiu labai dėkinga patarėjoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 10 28, 08:28)
Labai graži virtuvė , o kokį stalviršį čia dėjote, gal koda jo atsimenate  mirksiukas.gif  norėčiau iš arčiau jį pamatyti

gobi 1/42, 5cm storio, jo yra Termopale

QUOTE(me2te @ 2011 10 28, 12:37)
*man tai uzkliuna virsutiniu spinteliu rankeneles, atrodo gana grubiai, apacioj labai dera, bet virsuj as nedeciau...
**o Hpl iki virsutiniu spinteliu virsaus, kazin nepazemina virtuves, idomus sprendimas, niekur dar nemaciau?...

*Nuotrauka tiksliai neperteikia tikro vaizdo, jos yra blizgios. Ir tai yra skonio reikalas mirksiukas.gif

**O tai iki kiek turėtų būti?Iki pakabinamų spintelių apačios? biggrin.gif

QUOTE(Saron @ 2011 10 28, 12:57)
O aš mačiau dažytą plokštę ant sienų. Su labai įdomiais efektais. Blizgią. Gerai atrodo. thumbup.gif Sau apie tokią mąstau.


Vat taip aš nerizikuočiau...
QUOTE(svieske @ 2011 10 28, 20:26)
Grazi virtuve smile.gif O sakykit koks gartraukis pas jus g.gif Mane irgi labai domina pasviras ax.gif

Tiksliai nepasakysiu, galėsiu po švenčių parašyt grįžus, bet vienas iš Gorenje
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2011 10 28, 18:03)
pas mus plyteles ir sildomos, bet jau gailimes, nes nukritus kokiam puodeliui issidauzo ir jos... o su vaiku tai neisvangiama ax.gif gal geriau parketa ir virtuvej det g.gif

Pas mus irgi plytelės ir šildomos, bet jau ne vienas puodukas dužo, o grindys sveikut sveikutėlės. Nežinau, gal čia nuo plytelių kokybės priklauso g.gif Bet yra kritę ne tik puodeliai, grindims tai tikrai nieko..
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2011 10 29, 01:49)
Sveikutės 4u.gif
Ilgai galvojau ir nusprendžiau ir aš įdėti mūsų virtuvės atnaujinimo planą. Jis kol kas pirminis. Taigi, labai reikia jūsų patarimų, nes niekaip geriau nesugalvojom. Mūsų virtuvės plotas yra nedidelis, apie 7,60 kv. metrų, ir jame norėčiau talpinti viską, ko reikia, tik štai nežinau, ar teisingai padariau išdėstymą. Turbūt per daug noriu, bet gal vis tik įmanoma tai padaryti?... Visa sekcija, kurioje įmontuosim visą buitinę techniką, bus prie vienos sienos (2,66 m), o kadangi vietos indukcinei kaitlentei nebus, tai ją perkelsim į kitą vietą - įmontuosim į valgomąjį stalą (ne vidury, o gale, arčiau krašto), o virš kaitlentės kabos gartraukis. Langas (1,28 m) kitoje sienoje, kairėje pusėje. Kodėl skalbimo mašina ne vonioje? Todėl, kad pagaliau norim didelės vonios, tokios kampinės asimetriškos, ir todėl skalbimo mašinai nebus vietos... Stalas bus priešais sekciją, pritvirtintas prie sienos. Matote sekcijos planą, kur aukštis pažymėtas 2,42 m, bet iš tikrųjų mūsų virtuvės aukštis yra 2,47 m, lubos pakabinamos. Tai va, turbūt jau viską pasakiau. Gal yra kas, ką reikėtų pakeisti. Labai tikiuosi jūsų pagalbos, gerų minčių palengvinti mūsų galvelės skausmui  ax.gif
Būsiu labai dėkinga patarėjoms 4u.gif


Ne kokia iš manęs patarėja, bet aš Jūsų vietoje džiovyklės iš viso nedaryčiau - juk turėsite indaplovę, ir tų indų nelabai reikės džiovinti. Jei vieną kitą rankos išplausite - tai arba išluostysite, arba šalia kur ant rankšluoščio išdžius. Geriau darykite paprastą lentyną indams sudėti, nes virtuvė nedidelė ir kiekvieną ploelį reikia išnaudoti.
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2011 10 28, 18:03)
pas mus plyteles ir sildomos, bet jau gailimes, nes nukritus kokiam puodeliui issidauzo ir jos... o su vaiku tai neisvangiama ax.gif gal geriau parketa ir virtuvej det g.gif

Pas mus plyteles, niekas neissidauzo, jau 4 metai.. pries tai gyvenom bute jau virs 10 metu ten plyteles,nei viena neduzus. Tiesiog reikia grindims rinktis normalias plyteles, t.y. akmens mases, ir niekas neissidauzys 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , norėjau ir aš prisijungti prie šio pokalbio ir pasidalinti kaip mažos virtuvės problemą doh.gif galima išspręsti baldų pagalba. Džiaugiuosi vyro padarytais virtuvės baldais. Virtuvė maža – standartinė daugiabučio 5,5 kv/m. O norisi ir daiktus pasidėti, ir šeimą prie pietų stalo susodinti, ir patogiai „suktis“, ir akį į TV užmesti. Labai geras sprendimas nusileidžiantys „pusryčių“ ir „pietų“ stalai, sudedamos kėdės. O, kadangi dar ir esu aukšta – tai gaminant maistą prie žemo stalo pastoviai skaudėdavo nugarą. Dabar dirbant prie paaukštinto stalo mano nugara būna pastoviai tiesi (tik kol pripratau praėjo 2-3 savaitės, bet dabar labai džiaugiuosi) thumbup.gif . Beje, savikaina tik apie 2000 lt. gavosi - tai teko ir draugei gaminti... mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva Lota @ 2011 10 29, 13:14)
Ne kokia iš manęs patarėja, bet aš Jūsų vietoje džiovyklės iš viso nedaryčiau - juk turėsite indaplovę, ir tų indų nelabai reikės džiovinti. Jei vieną kitą rankos išplausite - tai arba išluostysite, arba šalia kur ant rankšluoščio išdžius. Geriau darykite paprastą lentyną indams sudėti, nes virtuvė nedidelė ir kiekvieną ploelį reikia išnaudoti.

Ačiū už patarimą, dėl džiovyklės pagalvosim. Gal dar kas turi pastebėjimų? blush2.gif
Atsakyti