Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(justagnė @ 2011 09 24, 09:47)
Sakot stalčiuje šiukšliadežė patogiau nei spintelėje? g.gif Mes irgi jau ruošiamės ieškoti baldininkų, tai deduosi viską į savo galvelę. Pas mus filtras stovi ir jis užima spintelėje nemažai vietos. Gal tikrai neblogai būtų padaryti stalčių šiukšliadežei, o filtras kitoje pusėje g.gif

man tai zymiai patogiau, isvaziavo stalcius ismetei ka reikia ir uzdarei. pas mus taip pat po kriaukle siuksliadeze, tai ten visokie kriaukles sifonai, indaploves kanalizacija ir pan. pasidarem siek tiek trumpesni stalciu ir liuks.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 24, 08:54)
man tai zymiai patogiau, isvaziavo stalcius ismetei ka reikia ir uzdarei. pas mus taip pat po kriaukle siuksliadeze, tai ten visokie kriaukles sifonai, indaploves kanalizacija ir pan. pasidarem siek tiek trumpesni stalciu ir liuks.

Vat ir aš apie tokį trumpesnį pagalvojau drinks_cheers.gif Kaip gerai, kad galima pasitarti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 20, 15:11)
Visgi visi platūs stalčiai, o kokia furnitūra? Blum ar Hettich? Mačiau anksčiau tavo virtuvę - smagi tokia wink.gif Bent jau iš foto vizualiai nesimato stalčių pločių skirtumo.
Pas mane į tą bloką turėtų susidėti dar ir puodukai su stiklinėmis, tik jau puodai ir keptuvai kitam bloke, nes nebus viršutinių spintelių pas mane.
Dar apie tą kitą bloką, kur vienas gilus stalčius, tai kitas stalčius irgi pogilis gaunas? Šiaip tai gera idėja palikt fasadą tik kaip imitaciją trijų stalčiųsmile.gif Reiks būtinai apsvarstyti. Jei dar būtų įmanoma foto pamatyti kaip ten viduj atrodo, būčiau begalo dėkinga  4u.gif


Furnitūra Hettich. Sudedu stalčių vidų. Nuotraukos su mobiliu darytos, bet gal pažiūrėjimui kas ir kaip telpa pakaks smile.gif Ir iš karto atsiprašau už ilgą žinutę - jei trukdys, rašykit, ištrinsiu.
Stalčiuose ir neaukštose pakabinamose spintelėse telpa viskas, kas yra naudojama kasdien. Kitiems yra dvi didelės ūkinės spintos.

Vidurinis 1,20 m blokas. Nuo viršaus - siauras stalčius įrankių, antras gilesnis lėkštėms, trečias giliausias puodai ir keptuvai, spintelė virš jo - puodeliai:
user posted image user posted image user posted image

user posted image

1 m pločio blokas po kriaukle. Viršutiniai du stalčiai apjungti į vieną gilų - šiukšliadėžės, daržovės, kasdieninio naudojimo plovikliai; apatinis gilus - buitinė technika. Buvo patebėjimų dėl kvapo, šiukšlių kritimo žemys. Naudoju jau arti metų, atskiriamos kompostuojamos (sandariai uždaroma talpa), deginamos ir išvežamos šiukslės, priežiūra savaitinė, jokio kvapo nėra, šiukšlės irgi nekrenta. Spintelė virsš - džiovyklos.

user posted image user posted image

1 m blokas po kaitlente. Siauras stalčius kasdienio naudojimo keptuvėms (kol kas dar sudėti ir orkaitės keptuvai bei grotelės, neplanavau, bet tlpo, tai palikau). Po juo gilesnis - duona, batonai, sausainiai ir tokio tipo atsargos. Gilus apačioje - miltų ir kruopų atsargos. Su skirtukais krašte pradarytiems pakeliams, kuriuos reikia laikyti stačius, o atsarginius guldau arba statau giliau (dabar tuščias, nes teko viską išmesti po maistinių kandžių invazijos verysad.gif ).

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 16:48)
Gal dar kitos pasidalintu savo patirtimi  ax.gif butent del sviesios (dramblio kaulo spalvos) virtuves baldu fasado prieziuros- ka lengviau priziureti -blizgia ar matine? blush2.gif


Šviesios matinės dažytos mdf priežiūra labai patenkinta. Aišku, ant šviesios visi tamsesni užtiškimai matosi, bet nusivalo lengvai, pirštų antspaudų, valymo šuorų visiškai nesimato, todėl nuvalius nereikia sausai pervalyti ar blizginti.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 24, 10:34)
Furnitūra Hettich. Sudedu stalčių vidų. Nuotraukos su mobiliu darytos, bet gal pažiūrėjimui kas ir kaip telpa pakaks  smile.gif Ir iš karto atsiprašau už ilgą žinutę - jei trukdys, rašykit, ištrinsiu.

Dėkui tau labai už išsamų aprašymą wub.gif Pas mane irgi Hettich bus. O kodėl tu jų furnitūrą pasirinkai? Šiukšlinės pas tave ne tos specialios, o kiek supratrau į stalčių įstatei kibiriukus ir tiek, taip? Aš vis neapsisprendžiu dėl stalčių pločio 1,20 ar 0,8 m doh.gif Vieną dieną vienaip atrodo kitą kitaip... doh.gif Jei 1,20 darau, tai šiukšlinė neibeišeina iškart po stalviršiu, jei 0,80 pločio, tada šiukšlinė iškart po darbastaliu būtų.

O ką tarkim savo virtuvėj keistum, visgi jau apie metus laiko naudoji - kas nepasiteisino, ar nepatogu?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 24, 10:54)
man tai zymiai patogiau, isvaziavo stalcius ismetei ka reikia ir uzdarei. pas mus taip pat po kriaukle siuksliadeze, tai ten visokie kriaukles sifonai, indaploves kanalizacija ir pan. pasidarem siek tiek trumpesni stalciu ir liuks.


Super ideja thumbup.gif

QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 24, 11:34)


Labai dekui uz toki issamu vaizdini papasakojima 4u.gif


[quote=pagyvenus,2011 09 24, 12:02]
Šviesios matinės dažytos mdf priežiūra labai patenkinta. Aišku, ant šviesios visi tamsesni užtiškimai matosi, bet nusivalo lengvai, pirštų antspaudų, valymo šuorų visiškai nesimato, todėl nuvalius nereikia sausai pervalyti ar blizginti.

Dekui 4u.gif





Vilimex - as dar su klausimeliu blush2.gif kaip Jus isnaudojot kampa? T.y. Apatine kampine spintele kokia? Gal dejot karusele, ar islendamas lentyneles ?

Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 24, 13:39)

Vilimex - as dar su klausimeliu  blush2.gif  kaip Jus isnaudojot kampa? T.y. Apatine kampine spintele kokia? Gal dejot karusele, ar islendamas lentyneles ?


kazko ypatingo nedejom, palikau tiesiog gilia spintele po kriaukle, nes virtuve mazyte ir truksta to pasidejimo, ten dabar laikau naujus skudurelius, kempines, dezes su indaploves tabletemis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 24, 09:05)
Labarytis  4u.gif
As vel su klausimuku  blush2.gif
Gal kas daretes isvaziuojamas  siuksliadezes? Manau jos labai patogios  ax.gif
Vat tokios: http://furnitanas.se...?id_product=609
Ar galima rasti pigesniu variantu nei furnitane?  blush2.gif

As darausi dabar, tik ne furnitano rolleyes.gif ir darau ne po kriaukle, bet salia mirksiukas.gif atsibodo trauktis nuo kriaukles, kaip reikia kam nors siukle ismesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 24 rugsėjo 2011 - 15:43
Aš dabar žiūrinėjau baldų nuotraukas ir iškilo toks klausimas - kur jūs dedate pvz duoną, niekur nemačiau duoninių g.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 24, 19:18)
Aš dabar žiūrinėjau baldų nuotraukas ir iškilo toks klausimas - kur jūs dedate pvz duoną, niekur nemačiau duoninių g.gif

pas mane duona,batonas tik saldytuve,jau daug metu taip laikom,netaip greit praranda sviezumo skoni,neziedija
Atsakyti
Dar vienas klausimas - blizgi plokštė labai brangesnė už matinę?
Kadangi pas mane mėlynos plytelės ( aš jų labai nenoriu, bet neturiu kito pasirinkimo verysad.gif ), pagalvojau, kad neblogai būtų geltona arba oranžinė plokštė g.gif Kaip manot? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 24, 22:56)
Dar vienas klausimas - blizgi plokštė labai brangesnė už matinę?
Kadangi pas mane mėlynos plytelės ( aš jų labai nenoriu, bet neturiu kito pasirinkimo verysad.gif ), pagalvojau, kad neblogai būtų geltona arba oranžinė plokštė g.gif Kaip manot? g.gif  4u.gif

man atrodo tokie deriniai jau atgyvene. o jei bandytumet derinti rudus atspalvius

user posted image

user posted image
Atsakyti