Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ra2ga @ 2011 10 27, 09:08)
Tvarkinga grazu.
Prasom parasyti ismatavimus smile.gif :
*Apatiniu spinteliu aukstis -
**Tarpas tarp virs.ir apat.spinteliu -
***Virsutiniu spinteliu aukstis -

Gal galit virsutiniu spinteliu vidu nufotografuot?  ax.gif

*89
**45
***80

user posted image

QUOTE(fukse @ 2011 10 27, 10:22)
thumbup.gif
Klausimukas: koks kampinis sprendimas toje vietoje už durelių po plautuve  ax.gif

ačiū blush2.gif
tarp orkaitės ir plautuvės stovi indaplovė, po plautuve pačiam kampe laikau bulvių kibriuką, svogūnus, morkas, Maksės maišelius šiukšlėms biggrin.gif Durelės atsidaro kampu, nes toj pusėj kur indaplovė stovi yra palikta juosta plokštės apie 8 cm. Kai metu šiukšles atsidarau tik kriauklės plačiąsias duris, kai reikia bulves skusti atsidarau jau pilnai dureles. Dar nepriėjau prie to, kad po bulvių kibiriuku pasidaryt tokį padėkliuką su ratukais, kad nereiktų jo tempt tongue.gif

QUOTE(vsl @ 2011 10 27, 11:45)
bigsmile.gif
Labai labai grazu  wub.gif
O as su tokiais klausimeliais  blush2.gif
- ka dejot tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu ant sienos?
- kokie virsutiniu spinteliu atidarymo mechanizmai?
- kaip isnaudojot kampine erdve?
  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Tos pačios spalvos HPL kaip ir stalviršis
Visas virtuvinis tik su BLUM. Nuotraukoj matosi kaip jie atrodo, kai dureles pakeliu į viršų, kai einu valgyt daryt, atsidarau abi viršutines ir uždarau kai padarau
Vieną kampinę jau aprašiau, o kita erdvė prie lango lygiai tokiu pačiu principu, tik ji nėra labai gili, bet atsidaro dar plačiau, pilnai, durelės po 45 cm dvejos. Ten laikau puodus
Atsakyti
sveikos,
isiverziu i tema 4u.gif

ieskau virtuvei baldu, visur tik skirta namui. gal kur yra kokia nuorodele skirta butui? pas mane virtuve pailga (gale langas)ir net nesivaizduoju kaip ja padaryti. g.gif zinau tik tiek, kad turi tilpti virykle, saldytuvas, indaplove ir skalbimo masina. o kur viska sukisti?
Atsakyti
QUOTE(Trampampaila @ 2011 10 27, 14:54)
O norėjau dar paklausti kuo skiriasi granitinė plautuvė nuo akmens masės? g.gif

Man aiskino, kad "kaip pavadinsi, taip nepagadinsi" mirksiukas.gif
Turiu jau ir as savo svajoniu virtuve, vakar baige rinkti rolleyes.gif bet va neturiu kuo nufotografuoti unsure.gif
Truputeli susimoviau su maisytuvu, nusipirkau metalo spalvos, bet kadangi rankeneles ir orkaite zalvario spalvos, tai teks keisti maisytuva unsure.gif Gal zinote, kur galima isigyti kokybiska sendinto zalvario maisytuva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 10 27, 17:02)
Gal zinote, kur galima isigyti kokybiska sendinto zalvario maisytuva  g.gif

Sau pirkau is cia plautuve ir maisytuva, todel ir maciau. Dar nezinau ar kokybiski, bet dave 5m. garantija.


Atsakyti
[quote=Furtado,2011 10 27, 15:40]
O kas yra ant tos sienos kur garintuvas, as cia pavaizdavau nuotraukoj juodu kvadratuku apie kuria vieta kalbu smile.gif nes jei cia irgi ta sienele, kaip saket tai kantu nesimato kur ji baigiasi? juk cia virutiniu spinteliu nera g.gif turbut supratot mane ka noriu paklausti ax.gif labai grazi virtuve 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inčius @ 2011 10 27, 16:32)
O kas yra ant tos sienos kur garintuvas, as cia pavaizdavau nuotraukoj juodu kvadratuku apie kuria vieta kalbu smile.gif  nes jei cia irgi ta sienele, kaip saket tai kantu nesimato kur ji baigiasi? juk cia virutiniu spinteliu nera g.gif  turbut supratot mane ka noriu paklausti ax.gif  labai grazi virtuve 4u.gif

Čia visur tas pats HPL, jis eina lygiai su viršutinių spintelių viršum. Jis yra plonas žinokit, gal 1cm ir tas kantas horizontalus visiškai nekrenta į akis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 27 spalio 2011 - 16:47
QUOTE(Mupi @ 2011 10 27, 17:02)
Truputeli susimoviau su maisytuvu, nusipirkau metalo spalvos, bet kadangi rankeneles ir orkaite zalvario spalvos, tai teks keisti maisytuva  unsure.gif Gal zinote, kur galima isigyti kokybiska sendinto zalvario maisytuva  g.gif

Aš sau viską lyg ir jau radau čia. Gali pabandyti pasidairyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trampampaila: 27 spalio 2011 - 18:36
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 15:40)
*89
**45
***80

As aukstesne biggrin.gif nes * darysiu 95cm wink.gif

Nu labai grazu, megstu kai ant spinteliu tuscia 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mes jau irgi uzsisakeme virtuve... ziuresim, kas gausis. Del kriaukles tai net neabejodami rinkomes paprasta, nors man labai grazu tos akmens mases. Bet mano mama turi akmens mases, tai reikia labai labai valyti, nes visi nesvarumai kaip su kokiu magnetu limpa ir matosi doh.gif dar kai name vienu metu buvo sugedes filtras ir vanduo viska juodino, tai kriaukle liko juodziausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 09:13)
Labas rytas  4u.gif

user posted image



Labai graži virtuvė , o kokį stalviršį čia dėjote, gal koda jo atsimenate mirksiukas.gif norėčiau iš arčiau jį pamatyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 28 spalio 2011 - 08:28
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 10:13)



man tai uzkliuna virsutiniu spinteliu rankeneles, atrodo gana grubiai, apacioj labai dera, bet virsuj as nedeciau... o Hpl iki virsutiniu spinteliu virsaus, kazin nepazemina virtuves, idomus sprendimas, niekur dar nemaciau?...
Atsakyti
QUOTE
Hpl iki virsutiniu spinteliu virsaus, kazin nepazemina virtuves, idomus sprendimas, niekur dar nemaciau

O aš mačiau dažytą plokštę ant sienų. Su labai įdomiais efektais. Blizgią. Gerai atrodo. thumbup.gif Sau apie tokią mąstau.
Atsakyti