Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2011 10 26, 19:23)

reiketu paieskoti tokiu meistru, kurie 2m juostele klijuotu pora valandu  biggrin.gif
Del kainu kiek svetainese raso, tai paprastos atvirais diodais kainuoja 15-25Lt uz metra, o hermetines, kurias dazniausiai naudoja virtuves apsvietimui po spintelemis apie 40Lt uz metra. na dar pridekime maitinimo saltinio kaina, ~50-60Lt, (maitinimo saltinio kaina irgi gerokai padidinta iraset, as irasiau 50Lt, bet galima rasti ir uz 30-40Lt kai reikia nedidelio galingumo) o jau pajungimo darbai dazniausiai ieina i tu paciu baldu montavimo kaina (labai abejoju, kad pajungimas papildomai 100Lt kainuotu doh.gif ). Tai grubiai 2metru Led juosteles apsvietimas galetu kainuoti iki 150Lt. 4u.gif


Na aš labai grubiai surašiau, užmesdama, bet tuo tik norėjau pabrėžti, kad 780Lt jau kaip nori skaičiuok vistiek nesigaus.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 09:13)
Labas rytas  4u.gif
Kažkada prašėt daugelis parodyt savo darbo vietą,

Tvarkinga grazu.
Prasom parasyti ismatavimus smile.gif :
Apatiniu spinteliu aukstis -
Tarpas tarp virs.ir apat.spinteliu -
Virsutiniu spinteliu aukstis -

Gal galit virsutiniu spinteliu vidu nufotografuot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 10 26, 16:54)
Aciu uz pastebejimus 4u.gif Tik nelabai supratau, kur indaplove siulot perkelt, nes po kriaukle tai nelabai imanoma g.gif  Man atrodo kad ne taip ir toli nuo kriaukles?


Tiesiog siūlau keist išdėstymą - indaplovė,kriauklė,darbastalis,viryklė. Ir pritariu, kaip jau kažkas pastebėjo, kad apatinių ir viršutinių spintelių pločiai nesutampa ir plius labai įvairūs, o tai duoda chaoso įspūdį. Vietos turite kaip matau 266cm ir galite normaliai pastatyti indaplovę 60cm, kriauklę 60cm, spintelę po darbastaliu 60cm, viryklė 60cm ir dar liks 26cm. kargo krepšiui, o viršuje atkartoti tuos pačius spintelių pločius. Ar kažkaip panašiai, gal būt net geriau būtų indaplovė, viryklė, darbastalis, kriauklė, bet tokiu atveju indaplovė nutolsta nuo kriauklės. Bet į patį kampą tai jokiu būdu nekiščiau nei kriauklės nei viryklės.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 10 27, 09:49)
Ka as pakeisciau. Siulau (sutikti nebutina wink.gif ):
1. Mikrobangine per aukstai. Nuleisciau orkaite per siaura stalciuka zemyn. Siauro stalciuko nedeciau.
2. Po kaitlente manau, kad irgi nebus siauro stalciuko, nes kaitlente ne 2cm storio.
3. Apatines spinteles visas daryciau su stalciais (labai patogu), su durelemis tik ta kur siuksliadeze stoves.

Kol kas tiek smile.gif

Ačiū už idėjas smile.gif Dalį tikrai panaudosim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 10 27, 09:08)
Tvarkinga grazu.
Prasom parasyti ismatavimus smile.gif :
Apatiniu spinteliu aukstis -
Tarpas tarp virs.ir apat.spinteliu -
Virsutiniu spinteliu aukstis -

Gal galit virsutiniu spinteliu vidu nufotografuot?  ax.gif

Vėliau galėsiu grįžus iš darbo pamatuot ir brūkštelt mirksiukas.gif Bet pas mane apatinės nuvilsiu gal - aukštokos, nes aš pati neperžema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 10 27, 09:16)
Tiesiog siūlau keist išdėstymą - indaplovė,kriauklė,darbastalis,viryklė. Ir pritariu, kaip jau kažkas pastebėjo, kad apatinių ir viršutinių spintelių pločiai nesutampa ir plius labai įvairūs, o tai duoda chaoso įspūdį. Vietos turite kaip matau 266cm ir galite normaliai pastatyti indaplovę 60cm, kriauklę 60cm, spintelę po darbastaliu 60cm, viryklė 60cm ir dar liks 26cm. kargo krepšiui, o viršuje atkartoti tuos pačius spintelių pločius. Ar kažkaip panašiai, gal būt net geriau būtų indaplovė, viryklė, darbastalis, kriauklė, bet tokiu atveju indaplovė nutolsta nuo kriauklės. Bet į patį kampą tai jokiu būdu nekiščiau nei kriauklės nei viryklės.

Aš truputį pakritikuosiu tokį išdėstymą - darbastalis sutrupintas į gabaliukus nelabai patogu. 60cm tarp virykles ir kriaukles mažoka. Mano manymu geriau turėti apie 1m. Pasilikčiau arčiau pirminio varianto, tiesiog reiktų paieskoti tvarkingesnio spinteliu sudalinimo.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 10:32)
Bet pas mane apatinės nuvilsiu gal - aukštokos, nes aš pati neperžema biggrin.gif

Aš irgi 4u.gif
Nenuvilsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 10 27, 10:40)
Aš truputį pakritikuosiu tokį išdėstymą - darbastalis sutrupintas į gabaliukus nelabai patogu. 60cm tarp virykles ir kriaukles mažoka. Mano manymu geriau turėti apie 1m. Pasilikčiau arčiau pirminio varianto, tiesiog reiktų paieskoti tvarkingesnio spinteliu sudalinimo.


Teisingas pastebėjimas thumbup.gif , bet gal but galima pamanevruoti su kriaukle, imant ją su padėklu ir padėklą dedant virš indaplovės ar dar kažkaip panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 09:13)
Kažkada prašėt daugelis parodyt savo darbo vietą, bet kaip sakiau batsiuvys mano be batų  biggrin.gif Bet lyg jau ir prisiruošė ir mane pradžiugint  rolleyes.gif

thumbup.gif
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 10:32)
.. pas mane apatinės nuvilsiu gal - aukštokos, nes aš pati neperžema biggrin.gif

Pas mus irgi stalviršio viršus 92 cm nuo grindų, patogu, kad nereikia susilenkus dirbt smile.gif
Klausimukas: koks kampinis sprendimas toje vietoje už durelių po plautuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 10 27, 10:13)
Labas rytas  4u.gif
Kažkada prašėt daugelis parodyt savo darbo vietą, bet kaip sakiau batsiuvys mano be batų  biggrin.gif Bet lyg jau ir prisiruošė ir mane pradžiugint  rolleyes.gif
Nuotraukos toli gražu iki kokybės, fotikas parėjo su visam, o telefonas neperteiks to vaizdo tikro, kaip yra iš tikrųjų, bet esmė va tokia:

user posted image

user posted image

Abi plokštės su gilia tekstūra, tik tamsiai ruda atrodo lygiai taip pat kaip lukštas


bigsmile.gif
Labai labai grazu wub.gif
O as su tokiais klausimeliais blush2.gif
- ka dejot tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu ant sienos?
- kokie virsutiniu spinteliu atidarymo mechanizmai?
- kaip isnaudojot kampine erdve?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 10 27, 10:16)
Tiesiog siūlau keist išdėstymą - indaplovė,kriauklė,darbastalis,viryklė. Ir pritariu, kaip jau kažkas pastebėjo, kad apatinių ir viršutinių spintelių pločiai nesutampa ir plius labai įvairūs, o tai duoda chaoso įspūdį. Vietos turite kaip matau 266cm ir galite normaliai pastatyti indaplovę 60cm, kriauklę 60cm, spintelę po darbastaliu 60cm, viryklė 60cm ir dar liks 26cm. kargo krepšiui, o viršuje atkartoti tuos pačius spintelių pločius. Ar kažkaip panašiai, gal būt net geriau būtų indaplovė, viryklė, darbastalis, kriauklė, bet tokiu atveju indaplovė nutolsta nuo kriauklės. Bet į patį kampą tai jokiu būdu nekiščiau nei kriauklės nei viryklės.



QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 10 27, 10:40)
Aš truputį pakritikuosiu tokį išdėstymą - darbastalis sutrupintas į gabaliukus nelabai patogu. 60cm tarp virykles ir kriaukles mažoka. Mano manymu geriau turėti apie 1m. Pasilikčiau arčiau pirminio varianto, tiesiog reiktų paieskoti tvarkingesnio spinteliu sudalinimo.

Aciu uz pastebejimus 4u.gif

Man irgi nepatinka spinteliu asimetrija, reiks cia dar padirbet doh.gif
Atsakyti
O norėjau dar paklausti kuo skiriasi granitinė plautuvė nuo akmens masės? g.gif
Atsakyti