Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Noreciau isgirsti jusu nuomone apie mano virtuves projekteli, jis dar ne galutis tik eigoje. Gal turit kokiu pastebejimu ax.gif As svarstau del kriaukles, ar nereiketu sukeist vietom su virykle ir del saldytuvo nezinau, dar nenusprendem ar bus imontuojamas ar ne. Tik gal ji reiketu krastini daryti vietoj orkaites g.gif Dar noretusi kad apacioje spinteles butu pailgos, kaip po virykle, tai vienintele iseitis butu daryti stalciu imitacija, idomu cia labai pabrangsta?
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Joana Agota @ 2011 10 26, 15:22)
Kaip manot, kiek kainuoja stalviršio apšvietimas LED juostele?
Atsiųstame pasiūlyme rašo: "apšvietimas LED perimetru- 780lt" - spintelių ilgis, po kuriom bus apšvietimas, 180 cm.

Kiek žiūriu, tai randu, kad Led juostelės metras apie 40lt kainuoja. Gal aš netokią žiūriu?smile.gif)


Na ko gero nevisai tokią žiūrite, 40Lt kainuojančios Led juostelės naudojamos foniniam pašvietimui, darbastalio apšvietimui reikėtų naudoti galingesnę juostelę, kuri kainuoja apie 100Lt už metrą + reikalingas maitinimo šaltinis 12V kad pajungti LED-us (iki 100Lt) + darbas pora val. na galima skaičiuot 100Lt = ~400Lt. Paprašykite detalios sąmatos ir matysite už ką susidaro tokia suma 4u.gif
Papildyta:
[quote=babis,2011 10 26, 15:50]
Noreciau isgirsti jusu nuomone apie mano virtuves projekteli, jis dar ne galutis tik eigoje. Gal turit kokiu pastebejimu ax.gif As svarstau del kriaukles, ar nereiketu sukeist vietom su virykle ir del saldytuvo nezinau, dar nenusprendem ar bus imontuojamas ar ne. Tik gal ji reiketu krastini daryti vietoj orkaites g.gif Dar noretusi kad apacioje spinteles butu pailgos, kaip po virykle, tai vienintele iseitis butu daryti stalciu imitacija, idomu cia labai pabrangsta?

Taip šaldytuvą keisčiau su orkaites spinta , o kriauklę keisčiau vietomis ne su virykle, o su indaplove, nes indaplovė geriau kai yra šalia kriauklės.
Atsakyti
Sveikos,

turiu projekteli savo virtuvinio, noriu patarimo, kaip geriau atrodytu apatines spinteles sonas, tokios spalvos ir medziagos kaip pati spintele,kaip yra projekte arba siulo projektuotojas daryti toki kaip stalvirsi, kuris yra reljefinis, tiesiog stalvirsis nueina iki zemes, ar cia grazu ar ne... Sienas irgi siulo dengti stalvirsiu, kaip matosi projekte, kad nenusitaskytu ir pan. ar nebus stalvirsio per daug, gal ka nors idomesnio sienoms su stiklu pasiulytumete, kazin ar cia tiktu, nes virtuvinis be jokiu langu...
Gal dar ka pastebesite...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 10 26, 16:03)

Taip šaldytuvą keisčiau su orkaites spinta , o kriauklę keisčiau vietomis ne su virykle, o su indaplove, nes indaplovė geriau kai yra šalia kriauklės.

Aciu uz pastebejimus 4u.gif Tik nelabai supratau, kur indaplove siulot perkelt, nes po kriaukle tai nelabai imanoma g.gif Man atrodo kad ne taip ir toli nuo kriaukles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 26 spalio 2011 - 15:55
QUOTE(Joana Agota @ 2011 10 26, 15:22)
Kaip manot, kiek kainuoja stalviršio apšvietimas LED juostele?
Atsiųstame pasiūlyme rašo: "apšvietimas LED perimetru- 780lt" - spintelių ilgis, po kuriom bus apšvietimas, 180 cm.

Kiek žiūriu, tai randu, kad Led juostelės metras apie 40lt kainuoja. Gal aš netokią žiūriu?smile.gif)


Nu man cia nereali kaina uz apsvietima.. blink.gif Kai dar dariausi projekta virtuves, tai bent trys imones darydamos projekta ivertino, kad uz led apsvietima papildomai 100Lt.
Jeigu tokia kaina tai geriau pati nusipirkciau ir duociau savo elektrikui pajunginet doh.gif Mums kainavo 20Lt paslepto lubinio apsvietimo pajungimas tongue.gif

Ai, dar pamirsau parasyt, Jums ivertino, kad apsvietimas led perimetru,jeigu nieko nemaisau, tai gali buti tokios dezutes ilgos, i kurias imontuoja led juostas, tada LED juosta neklijuojama prie spinteles, bet tas perimetras tvirtinamas prie spinteles. Tai galetu kainuoti papildomai 100Lt. Jei del skirtumu tarp led juosteles ir led profilio, pastarasis gal patikimiau, nes led juostele gali ir atsiklijuoti laikas nuo laiko mirksiukas.gif

QUOTE(rim @ 2011 10 26, 16:03)
Na ko gero nevisai tokią žiūrite, 40Lt kainuojančios Led juostelės naudojamos foniniam pašvietimui, darbastalio apšvietimui reikėtų naudoti galingesnę juostelę, kuri kainuoja apie 100Lt už metrą + reikalingas maitinimo šaltinis 12V kad pajungti LED-us (iki 100Lt) + darbas pora val. na galima skaičiuot 100Lt = ~400Lt. Paprašykite detalios sąmatos ir matysite už ką susidaro tokia suma  4u.gif


reiketu paieskoti tokiu meistru, kurie 2m juostele klijuotu pora valandu biggrin.gif
Del kainu kiek svetainese raso, tai paprastos atvirais diodais kainuoja 15-25Lt uz metra, o hermetines, kurias dazniausiai naudoja virtuves apsvietimui po spintelemis apie 40Lt uz metra. na dar pridekime maitinimo saltinio kaina, ~50-60Lt, (maitinimo saltinio kaina irgi gerokai padidinta iraset, as irasiau 50Lt, bet galima rasti ir uz 30-40Lt kai reikia nedidelio galingumo) o jau pajungimo darbai dazniausiai ieina i tu paciu baldu montavimo kaina (labai abejoju, kad pajungimas papildomai 100Lt kainuotu doh.gif ). Tai grubiai 2metru Led juosteles apsvietimas galetu kainuoti iki 150Lt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 26 spalio 2011 - 18:28
QUOTE(babis @ 2011 10 26, 15:50)
Noreciau isgirsti jusu nuomone apie mano virtuves projekteli, jis dar ne galutis tik eigoje. Gal turit kokiu pastebejimu ax.gif As svarstau del kriaukles, ar nereiketu sukeist vietom su virykle ir del saldytuvo nezinau, dar nenusprendem ar bus imontuojamas ar ne. Tik gal ji reiketu krastini daryti vietoj orkaites g.gif  Dar noretusi kad apacioje spinteles butu pailgos, kaip po virykle, tai vienintele iseitis butu daryti stalciu imitacija, idomu cia labai pabrangsta?


Pastebejau, kad virtuves isplanavimas ir dydis labai panasus i mano, tik mano atveju sukeista virykle su kriaukle (man taip patogiau, nes isimu is saldytuvo, tada tiesiai i kriaukle ka reikia nuplauti, tada ant darbastalio susipjaustyti ir i puoda ar keptuve. O kriaukle kampe visais atzvilgiais nera patogu. O jei virykle traukti prie sienos, tada atitraukciau nuo sienos apie 20cm ir ten montuociau kargo krepsi, arba tiesiog standartine 60cm kaitlente deciau i 80-90cm plocio spintele. Taip pat ir gartrauki virs kaitlentes montuociau i tokio pat plocio spintele kaip ir kaitlente. Del saldytuvo ir orkaites jau buvo kazkada iskeltas klausimas, kad patogumo atzvilgiu patogiau saldytuva tureti arciau darbastalio, o orkaite toliau, nes saldytuvu daug dazniau naudojamasi, bet dizaino atzvilgiu, man graziau pirma okraite, o tik tada saldytuvas biggrin.gif O man dar iskilo klausimas del virsutiniu ir apatiniu spinteliu plociu, jus pati norite tokios asimetrijos? nes gali atrodyti truputi balaganas toks siauru ir placiu spinteliu isdestymas g.gif

QUOTE(agotele @ 2011 10 26, 16:10)
Sveikos,

turiu projekteli savo virtuvinio, noriu patarimo, kaip geriau atrodytu apatines spinteles sonas, tokios spalvos ir medziagos kaip pati spintele,kaip yra projekte arba siulo projektuotojas daryti toki kaip stalvirsi, kuris yra reljefinis, tiesiog stalvirsis nueina iki zemes, ar cia grazu ar ne... Sienas irgi siulo dengti stalvirsiu, kaip matosi projekte, kad nenusitaskytu ir pan. ar nebus stalvirsio per daug, gal ka nors idomesnio sienoms su stiklu pasiulytumete, kazin ar cia tiktu, nes virtuvinis be jokiu langu...
Gal dar ka pastebesite...


Yra kas megsta ant sienos deti Hpl, pati savo ankstesneje virtuveje, kuria gamainausi pries 4-5 metus dejau ant sienos Hpl kaip ir stalvirsis. Praktiska, o jei patinka tai ir grazu, bet del tarnavimo laiko suabejociau, pas mus ketvirtaisiais metais truputi issibangavo ties kriaukle ir kaitlente. Tiesiai zurint nesimato, bet valant jausdavau ir is sono isiziurejus matesi, kaip bus dar po metu, sunku pasakyti. Dabar naujoj virtuvej uzsakineju laminuota stikla, apie praktine puse kol kas negaliu pasakyti nieko, dar tik laukiu kol ji uzdes rolleyes.gif
Del isdestymo, kriaukle traukciau per viena spintele i desine, nes man atrodo patogiau bus pjaustyti toje boietoje kur tarp kriaukles ir kaitlentes, nes supjaustei, sumetei i keptuve ir vel pjaustai, nereikia dar papildomai vaiskcioti. ir del rozeciu, jei kriaukle perkeliat i desine, tada rozeciu pora perkelciau is desines i kaire link kampo mirksiukas.gif del virsutiniu spinteliu kokio ilgio jos ir koks atidarymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 26 spalio 2011 - 19:04
Sveikutės smile.gif

dėkui už visas idėjas, pagaliau turim jau ir mes planą savo virtuvės smile.gif ir skubu pasidalinti su jumis bigsmile.gif
user posted image
Tik patikslinsiu, jog stiklinės spintelės durelės matinės ir sujungtos kartu su plokštinėm durelėm ir kartu į viršų atsidarom smile.gif ir ten tų lentynėlių nėra smile.gif

Dar norėjau paklausti kur žiūrinėjat kriaukles? Labai noriu kampinės, ne pailgos, bet tokios, kokios noriu, nerandu niekur g.gif
Papildyta:
Ir dar noriu tokio džiaugsmo smile.gif Kur yra ir kiek kainuoja jie?? g.gif

QUOTE(BevardeX @ 2011 08 09, 09:26)
Aš tai labai patenkinta, turiu stalčiuose, visada tvarką labai lengva palaikyti:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trampampaila: 26 spalio 2011 - 19:42
QUOTE(vilimex @ 2011 10 26, 20:03)
Yra kas megsta ant sienos deti Hpl, pati savo ankstesneje virtuveje, kuria gamainausi pries 4-5 metus dejau ant sienos Hpl kaip ir stalvirsis. Praktiska, o jei patinka tai ir grazu, bet del tarnavimo laiko suabejociau, pas mus ketvirtaisiais metais truputi issibangavo ties kriaukle ir kaitlente. Tiesiai zurint nesimato, bet valant jausdavau ir is sono isiziurejus matesi, kaip bus dar po metu, sunku pasakyti. Dabar naujoj virtuvej uzsakineju laminuota stikla, apie praktine puse kol kas negaliu pasakyti nieko, dar tik laukiu kol ji uzdes  rolleyes.gif
Del isdestymo, kriaukle traukciau per viena spintele i desine, nes man atrodo patogiau bus pjaustyti toje boietoje kur tarp kriaukles ir kaitlentes, nes supjaustei, sumetei i keptuve ir vel pjaustai, nereikia dar papildomai vaiskcioti. ir del rozeciu, jei kriaukle perkeliat i desine, tada rozeciu pora perkelciau is desines i kaire link kampo  mirksiukas.gif del virsutiniu spinteliu kokio ilgio jos ir koks atidarymas?


Man tas dejimas stalvirsio ant sienos isvis nepatinka, bet kokia alternatyva rasti, kad nebutu beskonybe, arba bent jau neutralu... Dauguma aplink ikalbineja, kad Hpl labai praktiska, tvarkinga ir grazu...pagrindine problema tai deti ant apatines spinteles sono ta stalvirsi ar ne? virsutines, spinteles jei neklystu maximumas 1.20m, su blum'ais, i virsu atsidaro...
Atsakyti
QUOTE(Trampampaila @ 2011 10 26, 20:46)
*Dar norėjau paklausti kur žiūrinėjat kriaukles? Labai noriu kampinės, ne pailgos, bet tokios, kokios noriu, nerandu niekur g.gif

**Ir dar noriu tokio džiaugsmo smile.gif Kur yra ir kiek kainuoja jie?? g.gif

*Žiūrinėju tai kataloguose, turiu Franke katalogą, jį gali pažėt ir inete Franke
**Tą džiaugsmą biggrin.gif manau galima rast Hetlitos, Furnitano kataloguose ax.gif
QUOTE(agotele @ 2011 10 26, 22:25)
*..pagrindine problema tai deti ant apatines spinteles sono ta stalvirsi ar ne? **virsutines, spinteles jei neklystu maximumas 1.20m, su blum'ais, i virsu atsidaro...

*Pasidaryk abiejų variantų paveiksliukus su spintelių ir stalviršio spalvomis, kurias pasirinkai, tada pati pamatysi į kurį variantą linksta širdis, nes vienareikšmiškai pasakyti negalima, aš gal užbaigčiau šoną stalviršiu ...manau...., man tada toks išbaigtumas lyg ir gaunasi ax.gif
** Durelių plotis su Blum pakėlimo mechanizmais galimas iki 1,8m ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2011 10 26, 16:10)
Sveikos,
turiu projekteli savo virtuvinio, noriu patarimo,

Man irgi atrodo nepatogiai. Ištrauka iš straipsnio:
Išdėstymas: šaldytuvas – plautuvė – darbastalis –kaitlentė.
Jei patalpos dydis leidžia, patartina, kad tarp šaldytuvo ir po kaitlentės būtų darbastalio plotai.
Kodėl yra siūlomas toks išdėstymas? Atsakymas paprastas, tai yra surišta su maisto gaminimo eiga. Pavyzdžiui gaminat salotas. Paimat produktus iš šaldytuvo, nuplaunat (plautuvė), ir pjaustot (darbastalis). Viskas ko reikia yra po ranka. Tarkim reikia kažką iškepti. Paimat produktą iš šaldytuvo, nuplaunat, supjaustot, kepat.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kažkada prašėt daugelis parodyt savo darbo vietą, bet kaip sakiau batsiuvys mano be batų biggrin.gif Bet lyg jau ir prisiruošė ir mane pradžiugint rolleyes.gif
Nuotraukos toli gražu iki kokybės, fotikas parėjo su visam, o telefonas neperteiks to vaizdo tikro, kaip yra iš tikrųjų, bet esmė va tokia:

user posted image

user posted image

Abi plokštės su gilia tekstūra, tik tamsiai ruda atrodo lygiai taip pat kaip lukštas
Atsakyti
QUOTE(Trampampaila @ 2011 10 26, 20:46)
Sveikutės smile.gif
dėkui už visas idėjas, pagaliau turim jau ir mes planą savo virtuvės smile.gif ir skubu pasidalinti su jumis bigsmile.gif

Ka as pakeisciau. Siulau (sutikti nebutina wink.gif ):
1. Mikrobangine per aukstai. Nuleisciau orkaite per siaura stalciuka zemyn. Siauro stalciuko nedeciau.
2. Po kaitlente manau, kad irgi nebus siauro stalciuko, nes kaitlente ne 2cm storio.
3. Apatines spinteles visas daryciau su stalciais (labai patogu), su durelemis tik ta kur siuksliadeze stoves.

Kol kas tiek smile.gif
Atsakyti