Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2011 10 18, 16:32)
O koks yra duju skaitliuko aukstis ir plotis?


19x19 (be jokiu vamzdziu cia, tik pats skaitliukas)
Atsakyti
Sveikos:) su kokia programa jus darot virtuves plana? gal internete yra kur, ir as noreciau pasidaryt 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip sprendžiate tą problemą, kad kai gaminate valgyti ir reikia šalia verdančio puodo pasidėti kokį samtį, mentelę ar nukeltą dangtį? Ant stalviršio? Ir vandens prisilaisto ir riebalų prisitepa, kaskart valyt ir valyt doh.gif
Atsakyti
Dantį stengiuosi fiksuoti prie šoninės rankenos, o samčius, menteles ir kt. dedu ant kriauklės padėklo, nes šalia yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2011 10 20, 15:20)
Sakykit, kaip sprendžiate tą problemą, kad kai gaminate valgyti ir reikia šalia verdančio puodo pasidėti kokį samtį, mentelę ar nukeltą dangtį? Ant stalviršio? Ir vandens prisilaisto ir riebalų prisitepa, kaskart valyt ir valyt  doh.gif



Samčiui, mentelei ar šaukštui naudoju panašų į šį daiktą
http://www.senukai.l...id=000050904739
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2011 10 20, 15:20)
Sakykit, kaip sprendžiate tą problemą, kad kai gaminate valgyti ir reikia šalia verdančio puodo pasidėti kokį samtį, mentelę ar nukeltą dangtį? Ant stalviršio? Ir vandens prisilaisto ir riebalų prisitepa, kaskart valyt ir valyt  doh.gif

Aš lėkštę pasiimu smile.gif

QUOTE(Jovė @ 2011 10 20, 17:08)
Samčiui, mentelei ar šaukštui naudoju panašų į šį daiktą
http://www.senukai.l...id=000050904739

Labai fainas dalykėlis, draugė turi molinį tokį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2011 10 20, 15:20)
Sakykit, kaip sprendžiate tą problemą, kad kai gaminate valgyti ir reikia šalia verdančio puodo pasidėti kokį samtį, mentelę ar nukeltą dangtį? Ant stalviršio? Ir vandens prisilaisto ir riebalų prisitepa, kaskart valyt ir valyt  doh.gif

as irgi lekste pasiimu. nes, jeigu darau valgyt reiskia "kazkas" netrukus valgys. tai pasiimu arba gilia arba negilia, ziurint ka valgyt gaminu 4u.gif
Atsakyti
as irgi lekste, bet turbut reikes isigyti toki "rakandeli" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovė @ 2011 10 20, 16:08)
Samčiui, mentelei ar šaukštui naudoju panašų į šį daiktą
http://www.senukai.l...id=000050904739

Koks fainas daiktas thumbup.gif Pirmą kartą tokį matau. Ir pati nusipirksiu ir mamai padovanosiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

reik jūsų patarimo, norim įsirengti virtuvę, man kaip ir labiau patinka modernumas, todėl medžio atsisakiau. Mūsų virtuvė bus balta su žalva spalva, tik va klausimas iškilo dėl tam tikrų dalykų. Jūs labai daug diskutuojat, bet manau man pagelbėsit:

1. Durelės - noriu blizgaus paviršiaus ne matinio, kas patvaresnis, ilgaamžiškesnis. Nes yra variantai, kai dažyta plokštė, mdf, ir dažytas stiklas, egger ir dar visokių, nelabai gaudausi tose plokštėse ir laminatuose blush2.gif
2. Akmens masės stalviršis - šviesus ar tamsus, bijau dėl dėmių priežūros ir įbrėžimų, sako galima restauruot, gal domėjts ar labai brangu
3. Sistemos - Blum, Hettich, gal dar yra kokių, kurios ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėlytė: 21 spalio 2011 - 08:29

1. Manau, dažytas mdf.
2. Akmens masės stalviršis baltas atrodo kaip iš plastiko..bet gal tik man taip pasirodė.
3. Blum žinomiausi, bet girdėjau, kad Hettich lyg profesionalesni.




QUOTE(Lėlytė @ 2011 10 21, 09:21)
Sveikos merginos,

reik jūsų patarimo, norim įsirengti virtuvę, man kaip ir labiau patinka modernumas, todėl medžio atsisakiau. Mūsų virtuvė bus balta su žalva spalva, tik va klausimas iškilo dėl tam tikrų dalykų. Jūs labai daug diskutuojat, bet manau man pagelbėsit:

1. Durelės - noriu blizgaus paviršiaus ne matinio, kas patvaresnis, ilgaamžiškesnis. Nes yra variantai, kai dažyta plokštė, mdf, ir dažytas stiklas
2. Akmens masės stalviršis - šviesus ar tamsus, bijau dėl dėmių priežūros ir įbrėžimų, sako galima restauruot, gal domėjts ar labai brangu
3. Sistemos - Blum, Hettich, gal dar yra kokių, kurios ???

Atsakyti
QUOTE(dianulle @ 2011 10 21, 09:32)
1. Manau, dažytas mdf.
2. Akmens masės stalviršis baltas atrodo kaip iš plastiko..bet gal tik man taip pasirodė.
3. Blum žinomiausi, bet girdėjau, kad Hettich lyg profesionalesni.


Ačiū didelis, dar laukiu daugiau merginų pasisakymų, gal pagaliau išlysiu iš apmastymo džiunglių, nes kiekvienas baldininkas toks jausmas savo nori įsiūlyt, o žmonių patirtis rodo visai ką kitą smile.gif
Atsakyti