Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

amba, man irgi užkliuvo plautuvės vieta, bet čia jau matau, kad ir pati suprantat koks tai nepatogumas. Dėl baro - jei nesėdėsit prie jo, tai tada normaliai, bet jei norėsit prisėst, tikrai bus labai nepatogu. Ir dar vizualizacijoj ta niša (kur baro viršus) bus į virtuvės pusę ar į svetainės? Nes vienam paveikliuke ji į vieną pusę, kitam į kitą...
O šiaip dar krito į akis dešinėje atviros lentynėlės - visą vaizdą gadina, bent jau man... Nebent Jus specialiai norėjot tokios vietos vyno buteliams pasidėt ar kažkokioms smulkmenoms. Aš tai daryčiau uždaras spinteles kaip ir kitos, kurios, beje, manau idealiai atrodys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ValSve: 15 spalio 2011 - 10:46
QUOTE(amba @ 2011 10 14, 23:38)
user posted image

Aš tai vietoj to baro daryčiau salą per vidurį, manau labiau uždengtų virtuvę nuo svetainės. Be to po langu viena spintele daugiau būtų (nes kiek suprantu tarp baro ir spintelių po langu kampinės spintelės nebus)
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2011 10 15, 15:59)
Aš tai vietoj to baro daryčiau salą  per vidurį, manau labiau uždengtų virtuvę nuo svetainės. Be to po langu viena spintele daugiau būtų (nes kiek suprantu tarp baro ir spintelių po langu kampinės spintelės nebus)


Uz to baro bus normalus 6 vietu pietu stalas, as ta bara darau daugiau kaip uzdangai, kad nesimatytu stacionariu virtuves prietaisu: el. virdulys, skrudintuvas, tad manau, kad daryti dar viena stala nelabai prasminga, o be to musu seimoje yra 4 asmenys, o jei dar sveciai tai mes nelabai tilptume jei vietoj baro daryciau stala.
Atsakyti
Sviezia akim paziurejau, tai zinot nelabai man tas baras atrodo. Toks vaizdas kad stovi viena didele bandura ant jos dar viena mazesne. Toks griozdas beje visiskai nereikalingas. Makalyne kazkokia. Susidaro ipudis kad siaubingas vietos trukumas del to tokia konstrukcija ir padaryta. Labai atpigina visa vaizda, tokia lengva virtuve o cia toks ,,pastatas'' per viduri. Kazkaip kitaip ji reikia sugalvot... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 15 spalio 2011 - 17:23
QUOTE(amba @ 2011 10 15, 17:51)
Uz to baro bus normalus 6 vietu pietu stalas, as ta bara darau daugiau kaip uzdangai, kad nesimatytu stacionariu virtuves prietaisu: el. virdulys, skrudintuvas, tad manau, kad daryti dar viena stala nelabai prasminga, o be to musu seimoje yra 4 asmenys, o jei dar sveciai tai mes nelabai tilptume jei vietoj baro daryciau stala.

ne stalą, o salą. Galime ir su sėdimom vietom, pvz.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amba @ 2011 10 14, 22:38)
Gal turite kokiu praktiniu pastebejimu mano virtuves projektui? Kadangi virtuve bus bendroje erdveje su svetaine tai noriu toki bara, kuris atskirtu svetaines ir virtuves zonas , bet man tas baro variantas vis dar neprilimpa...kaip ji padaryti "lengvesni"  ...uz jo bus 6 vietu pietu stalas. Mano mintis buvo ta, kad ta baro spintele atliktu kaip iseiginiu indu indauja, o is virtuves puses galeciau paslepti naudojamus el. prietaisus: virduli, skrudintuva...



aš pabūsiu labai subjektyvi - nemėgstu barų, beviltiški griozdai jie man, o jūsų atveju čia pat stalas. jei taip norite atsitverti, pratęskite sieną, už jos ir spintelių galit pasikabinti ir tą darbinę vietą uždegti. jei nereikia daugiau spintelių, šiais laikais tiek daug variantų vietoj tikrų sienų - su lentynom, su stiklu ir pan..
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2011 10 14, 16:07)
... Minusiukas, kad nera ten lango, ...

Siulau padaryti lango imitacija. Atrodys liuksiskai. Erdve vizualiai padidins.

user posted image
Фальш окна
Gali buti is veidrodzio
user posted image
Atsakyti
Sveiki gal galite padėti su virtuvės projektu. Virtuvę planuojam L formos sienų ilgiai 4,30 ir 3,30. Sienoje 4,30 yra langas ir prie jo numatėme kriauklę jau. Norėčiau išgirsti jūsų nuomones apie viryklę kampe? Svarstau gal kaitlentę virtuvės kampe statyti ar būtų patogu?
Atsakyti
O man ta langu imitacija siauba kelia... is toli taip, neblogai, nuotraukoj padoriai atrodo, bet esu macius gyvai, tai sorry koks siaubas.Cia as kaip suprantu matyt skonio reikalas.Bet ir is praktikos ziurint, langas sviesai, vedinimui ir vaizdui pro ji.Juolab kad ten pas juos galimybe yra, pvz. stoglangiai labai gerai man atrodytu ten kur zemeja lubos.

AMBA, dar apie ta jusu bara. Stiklai taip zemai nezavi visai, ir del vaiku ir del saves.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 16, 02:48)


AMBA, dar apie ta jusu bara. Stiklai taip zemai nezavi visai, ir del vaiku ir del saves.



dėl spintelės su stiklais prie žemės pilnai pritariu - labai nesaugu 4u.gif

bet pertvarinis stiklas visiškai kitoks - jo taip lengvai nesudaužysi
Atsakyti
Labai grazios Jusu virtuves!

Labai reiketu man Jusu patarimo... Situacija tokia, kad as gyvenu uzsienyje, o mamai Kaune labai reikia naujos virtuve. Virtuve mazyte ir jau atgyvenusi savo geras dienas.

Kur Kaune patartumete pirkti virtuvine technika ir virtuves baldus? Pas ka gaminotes virtuves baldus? Kiek laiko uztrunka? Ar gamintojai ir atveze, ir sudejo spinteles? Pirma susipirkote virtuvine technika, o po to uzsisakete spinteles?

Gal kas naudojotes www.ofus.lt paslaugomis?

Nenusimanau as virtuves remontuose ax.gif

Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 16, 02:48)
O man ta langu imitacija siauba kelia... is toli taip, neblogai, nuotraukoj padoriai atrodo, bet esu macius gyvai, tai sorry koks siaubas.

Nu jo, as nemacius "gyvai" tokiu "langu", bet gal ne visada tragiskai atrodo smile.gif
Atsakyti