Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

As tokios nuomones, praktiska tai gerai, bet visu namu gi kakucio spalvos nepadarysi kad purvo nesimatytu, kartais del grozio tenka pasiaukot.
Atsakyti
mano virtuve bus be lango, bent kol kas, paskui matysim. Cia sioks toks planelis, gal turite praktiniu pasiulymu tokia virtuvei? nes toli grazu ne iprastine bus biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Koks ten aukstis ju budu maximalus nuo zemejimo ir minimalus gale prie sienos.Ar santechnika isvedziota? ar ventiliacija yra?Elekros instaliacija?Sildymas domina, radiatoriai pvz. Kur?Nematau plane saldytuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 14 spalio 2011 - 14:39
QUOTE(ekona @ 2011 10 14, 14:03)
man ir labai idomu kaip su tuo praktiskumu, nes galvojam darytis balta stalvirsi,  bet dabar imu abejot  unsure.gif nors gal tai priklauso nuo pacio stalvirsio kokybes?  g.gif
o pas jus bus blizgus ar matinis?


matinis, laminatas - "baltas apelsinas" vadinasi.

merginos, kas turite baltus stalviršius virtuvėje - kaip sekasi juos prižiūrėti? Ar po poros metų vis dar taip pat džiugina, kaip ir nauji?
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 14, 15:38)
Koks ten aukstis ju budu maximalus nuo zemejimo ir minimalus gale prie sienos.Ar santechnika isvedziota? ar ventiliacija yra?Elekros instaliacija?Sildymas domina, radiatoriai pvz. Kur?Nematau plane saldytuvo.



oho kiek daug klausimu smile.gif viskas yra, saldytuvas bus prie duru, iejus is kaire, nes kitur paprasciausiai netilps. Kur stoves virtuvinis komplektas zemejimo nera, tik priesais ( rozinis fonas ), ten greiciausiai bus koks staliukas su pora kedziu, galbut nedidele indauja, nes valgomasis bus atskirai. Minusiukas, kad nera ten lango, aisku galima griauti siena, kad butu toks valgomasis - virtuve, bet jau pasidziaugiau situo malonumu, tai nenoriu. Galima gal bus kada stoglangi ideti, bet kol kas nusprendeme palikti taip. Sienos aukstis, kur nera zemejimo, kur virtuvinis stoves paie 2,5 m, reikes siandien tiksliau pamatuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomassella: 14 spalio 2011 - 15:22
QUOTE(Tomassella @ 2011 10 14, 17:07)
oho kiek daug klausimu  smile.gif  viskas yra, saldytuvas bus prie duru, iejus is kaire, nes kitur paprasciausiai netilps. Kur stoves virtuvinis komplektas zemejimo nera, tik priesais ( rozinis fonas ), ten greiciausiai bus koks staliukas su pora kedziu, galbut nedidele indauja, nes valgomasis bus atskirai.  Minusiukas, kad nera ten lango, aisku galima griauti siena, kad butu toks valgomasis - virtuve, bet jau pasidziaugiau situo malonumu, tai nenoriu.  Galima gal bus kada stoglangi ideti, bet kol kas nusprendeme palikti taip. Sienos aukstis, kur nera zemejimo, kur virtuvinis stoves paie 2,5 m, reikes siandien tiksliau pamatuoti.

Na jei viskas yra tai nelabai cia ka ir pakomponuosi kitaip. Mene domino butent to zymejimo aukstis, galvojau gal i bent dalinai komplekta statyt o su normaliu auksciu stala su kedem - valgomojo zona. Bet pasirodo jos ten net ir buti neturi ir visos komunikacijos jau yra tai kad perkelti kazka jau reikes ideti pinigu ir darbo nemazai. Gal jus patikslinkyte apie kokius praktiniu pastebejimus kalbejot?
Atsakyti
apie stalviršius manau taip: jei nori balto - darykis baltą, nori juodo - daryk juodą - nes tik savo kailiu įsitikinsite ar tinka jums ar ne. perskaičiau visus atsiliepimus apie tamsų stalviršį ir vis tiek jis bus pas mane, nes NORIU TOKIO ir vsio thumbup.gif


šiandien parvažiavo mano visa buitinė technika, net didžiulis šaldytuvas - liko baigt grindų darbus ir galėsiu paleist daryt virtuvę..laukiu nesulaukiu... kaip jums smagu kurios turit savo naujas virtuves wub.gif
Atsakyti
Gal turite kokiu praktiniu pastebejimu mano virtuves projektui? Kadangi virtuve bus bendroje erdveje su svetaine tai noriu toki bara, kuris atskirtu svetaines ir virtuves zonas , bet man tas baro variantas vis dar neprilimpa...kaip ji padaryti "lengvesni" ...uz jo bus 6 vietu pietu stalas. Mano mintis buvo ta, kad ta baro spintele atliktu kaip iseiginiu indu indauja, o is virtuves puses galeciau paslepti naudojamus el. prietaisus: virduli, skrudintuva...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 14, 20:41)
šiandien parvažiavo mano visa buitinė technika, net didžiulis šaldytuvas  - liko baigt grindų darbus ir galėsiu paleist daryt virtuvę..laukiu nesulaukiu... kaip jums smagu kurios turit savo naujas virtuves  wub.gif


O mes laukiam nuotraukyciu 4u.gif

QUOTE(amba @ 2011 10 14, 23:38)

Atsiprasau laiko mazai tai as tik apie svarbiasia kas man cia bebeskubant uzkliuvo. Kriaukles vieta - traukyte bent jau i desine. Trankysites alkune ir net ne isiena o dar blogiau i orkaite.
Atsakyti
Kriaukle man irgi uzkliuvo tad kiek imanoma trauksiu i desine, nors is desines stoves indaplove, na bet manau, kad kazkiek tai bus galima.
Atsakyti
QUOTE(amba @ 2011 10 14, 22:38)
Gal turite kokiu praktiniu pastebejimu mano virtuves projektui? Kadangi virtuve bus bendroje erdveje su svetaine tai noriu toki bara, kuris atskirtu svetaines ir virtuves zonas , bet man tas baro variantas vis dar neprilimpa...kaip ji padaryti "lengvesni"  ...uz jo bus 6 vietu pietu stalas. Mano mintis buvo ta, kad ta baro spintele atliktu kaip iseiginiu indu indauja, o is virtuves puses galeciau paslepti naudojamus el. prietaisus: virduli, skrudintuva...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Kriauklės nekiščiau į kampą t.y. patraukčiau per vieną spintelę į dešinę (nepatogu plaunant indus trintis į kitą baldą).O taip pat atsirastų vieta kur galima pasidėti karštus patiekalus, kuriuos ištrauksite iš orkaitės (nereikės su karšta skarda eiti per virtuvę ieškant kur ją padėti). Jeigu prie baro nebus sėdima, tada daugiau viskas šaunu. Jeigu norėsite iš svetainės pusės prisėst prie baro, tikrai nebus patogu ir net nesaugu (kojos klius į stiklines dureles)
Atsakyti
QUOTE(verkne @ 2011 10 14, 22:02)
Kriauklės nekiščiau į kampą t.y. patraukčiau per vieną spintelę į dešinę (nepatogu plaunant indus trintis į kitą baldą).O taip pat atsirastų vieta kur galima pasidėti karštus patiekalus, kuriuos ištrauksite iš orkaitės (nereikės su karšta skarda eiti per virtuvę ieškant kur ją padėti). Jeigu prie baro nebus sėdima, tada daugiau viskas šaunu. Jeigu norėsite iš svetainės pusės prisėst prie baro, tikrai nebus patogu ir net nesaugu (kojos klius į stiklines dureles)

Mano tevukas tokia virtuve su tokiu baru turi,tai niekada ir nesinaudojo,nes nepatogu.Su laiku isigijo atskirai i svetaine stala.Tavo vietoj nedaryciau tokio baro
Atsakyti