Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 06, 00:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif


Na taip su spalva del valymo prasovet, bet...as juoda turejau ir zinojau is anksto kad taip bus, del to galvos sau net nesukau. Man patikdavo o tai svarbiausia. Jusu virtuves spalva ( na man is nuotraukos panasi i baklazanine) labai patiko, minusu galima rasti visada, as radau kokius 6, bet manau neverta ju destyt kai jau saukstai po pietu. Svarbiausia kad patinka jum 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 10, 12:37)
Na taip su spalva del valymo prasovet, bet...as juoda turejau ir zinojau is anksto kad taip bus, del to galvos sau net nesukau. Man patikdavo o tai svarbiausia. Jusu virtuves spalva ( na man is nuotraukos panasi i baklazanine) labai patiko, minusu galima rasti visada,  as radau kokius 6, bet manau neverta ju destyt kai jau saukstai po pietu. Svarbiausia kad patinka jum  4u.gif .


O kur jus matot nuotrauka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2011 10 10, 13:57)
O kur jus matot nuotrauka? ax.gif


ankscaiu nuotrauka keliais psl buvo parodyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2011 10 10, 12:57)
O kur jus matot nuotrauka? ax.gif

Cituojamo teksto dešinėje yra tokia maža rodyklytė, kurią paspaudus perkeliama į cituojamą žinutę wink.gif Taip paprasčiausia viską peržiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 10, 12:37)
Na taip su spalva del valymo prasovet, bet...as juoda turejau ir zinojau is anksto kad taip bus, del to galvos sau net nesukau. Man patikdavo o tai svarbiausia. Jusu virtuves spalva ( na man is nuotraukos panasi i baklazanine) labai patiko, minusu galima rasti visada,  as radau kokius 6, bet manau neverta ju destyt kai jau saukstai po pietu. Svarbiausia kad patinka jum  4u.gif .


Butu idomu isgirsti ir tuos minusus, kitos stengtumes ir bandytumeme nedaryti. Aktuali kiekviena nuomone ax.gif
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 10 10, 13:40)
Cituojamo teksto dešinėje yra tokia maža rodyklytė, kurią paspaudus perkeliama į cituojamą žinutę wink.gif Taip paprasčiausia viską peržiūrėti  4u.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit "Taubaldžio" virtuvės baldus? Ar šiaip kokių nuomonių turit apie juos? Mat žadam juos užsakyt, tai norisi daugiau info 4u.gif
Atsakyti
man irgi idomu, nes renkuosi is keliu Alytuje esanciu imoniu, tai jei kas ka zinot apie Taubaldi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2011 10 10, 18:43)
Butu idomu isgirsti ir tuos minusus, kitos stengtumes ir bandytumeme nedaryti. Aktuali kiekviena nuomone  ax.gif


Manau bus labai negrazu jei as cia pradesiu tas blogai tas negerai. Nebent keleta pagrindiniu galiu ivardinti- pirma kas metasi i akis nesutampantis lygis mikrobangines su spintele... manau cia projektuotojo klaida.. ta rozete kur ji pajungta oj oj kaip.. dar nesimato kur kitos rozetes ir ar jos aplamai yra, jei yra zemiau tai vel nesutampa lygiai su ta nuo mikrobangines. Man susidaro ispudis makalines, bet gal cia prisideda dar siokia tokia netvarka. Kriaukles vieta, nemegstu trintys i baldus.Spintele po baru, nelabai patogi sakyciau. Kitos pastabos daugumoj mano asmenine nuomone apie pasirinktas medziagas, spalvas ir komponavima, bet manau tuos dalykus kiekvienas privalo rinktis pagal savo skoni o ne man itikti blush2.gif ypac jei zinant kad as pati sau ne visada isgaliu ta padaryt. biggrin.gif
P.S tikiuosi seimininke ne ims gyliai i dusia mano pastabu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 30, 08:37)
Sveikos, rodausi savo virtuvę:
user posted image

Pas mus apšvietime halogenai, bet prašovėm, per tamsu... Dar nesugalvojom, kaip spręsim šią bėdą  g.gif



grazi sita virtuve, norejau visada tamsios, bet kazkaip mastau, kad gal nebenoriu... kur dabar gyenu yra tamsi, tai viskas matyti, stalvirsis irgi tamsus, tai labai matosi visi nesvarumai.
Atsakyti
Mielosios, reikia patarimo - ką galvojate apie baltų stalviršių praktiškumą?

Mano virtuvė mažulytė, laivo kajutės dydžio, bendroje erdvėje su kambariu. Nesame pedantai ar švaros maniakai; daiktas man pirmiausia turi būti patogus, tada gražus. Architektas suprojektavo be galo simpatišką virtuvę - šviesus medis + pora ryškių detalių + balti stalviršiai.

Ar man labai baidytis tų baltų stalviršių? Ar įmanoma su jais gyventi, ypač jei/kai atsiras mažų kiauliukų :') namuose? Pasidalinkite nuomonėm, kas turite patirties.
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2011 10 14, 11:57)
grazi sita virtuve, norejau visada tamsios, bet kazkaip mastau, kad gal nebenoriu... kur dabar gyenu yra tamsi, tai viskas matyti, stalvirsis irgi tamsus, tai labai matosi visi nesvarumai.

Man sita virtuve irgi labai arti mano idealo. Prikibciau prie kriaukles padeties, bet cia jau reikia pagal save ziuret ar patogu.Rozetes per aukstai, bet velgi cia mano nuomone. Spinteles wub.gif irgi tokio tipo noriu dureliu. Spalvos priderintos idealiai. Nors saldytuvus pripazistu tik imontuojamus sitas labai graziai isikomponavo i visa interjera ir tapo geru akcentu.Islaikytos proporcijos, grindu danga pabrangina visa vaizda. O suniukas palieka be zado. Saunuole thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(migle) @ 2011 10 14, 14:34)
Mielosios, reikia patarimo - ką galvojate apie baltų stalviršių praktiškumą?

Mano virtuvė mažulytė, laivo kajutės dydžio, bendroje erdvėje su kambariu. Nesame pedantai ar švaros maniakai; daiktas man pirmiausia turi būti patogus, tada gražus. Architektas suprojektavo be galo simpatišką virtuvę - šviesus medis + pora ryškių detalių + balti stalviršiai.

Ar man labai baidytis tų baltų stalviršių? Ar įmanoma su jais gyventi, ypač jei/kai atsiras mažų kiauliukų :') namuose? Pasidalinkite nuomonėm, kas turite patirties.


man ir labai idomu kaip su tuo praktiskumu, nes galvojam darytis balta stalvirsi, bet dabar imu abejot unsure.gif nors gal tai priklauso nuo pacio stalvirsio kokybes? g.gif
o pas jus bus blizgus ar matinis?
Atsakyti