Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Melodijus @ 2011 09 22, 23:30)
O aš manau, kad priklauso... Jau vien aerodinamiką įvertinus, ištraukiamo gartraukio ventiliatorius arčiau prie sienos ir orui nuo priekinių kaitviečių patekti prie ventiliatoriaus sunkiau. Vadinasi, didžioji dauguma oro yra traukima nuo galinių kaitviečių. Neištraukimi gartraukiai šiuo aspektu yra aptakesnės formos. Dėl gartraukio našumo (arba debito)... Pabandykite savo gartraukį sumontuoti naujos statybos daugiabučiuose, kur yra 100mm skersmens ventiliaciniai ortakiai ir gausite labai gerą gartraukį, kuris, dirbdamas pilnu pajėgumu, kels pakankamai didelį triukšmą.


Yra dar toks mano pastebejimas tarp istraukiamu ir neistraukiamu imontuojamu gartraukiu. Tie gartraukiai, kurie turi istraukiama stalciuka, montuojasi i standartinio gylio spintele, t.y. apie 30cm, o neistraukiami montuojasi i platesnes apie 40cm gylio spinteles, bent jau mano neistraukiamo gartraukio plotis yra 38cm, tai i standartine spintele jis tiesiog nesimontuotu, o istraukimas jo labai geras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grison @ 2011 09 22, 18:15)
Tik nedarykit viršutinių spintelių matinio stiklo rėmelyje schmoll.gif Kadangi stiklas matinis vis tiek persimato, už rėmelio užkrenta muselės arba nubėga vandens lašelis, viskas matosi smile.gif



Cia jus ka turit omenyje? Kai spinteles buna su stiklu?
Na man asmeniskai zymiai graziau matinis stiklas negu paprastas. Ir tikrai nieko nesimato, nebent daiktas stovi labai arti stiklo tai konturai matosi.
Pas mus virtuve nera didele, bet palyginus daug stiklo, dareme net didele spintele nuo zemes iki virsaus, dejau istisini matini stikla ir labai dziaugiuosi, jokiu nusiskundimu del jo neturiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 23 rugsėjo 2011 - 11:47
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 23, 12:44)
Cia jus ka turit omenyje? Kai spinteles buna su stiklu?
Na man asmeniskai zymiai graziau matinis stiklas negu paprastas. Ir tikrai nieko nesimato, nebent daiktas stovi labai arti stiklo tai konturai matosi.
Pas mus virtuve nera didele, bet palyginus daug stiklo, dareme net didele spintele nuo zemes iki virsaus, dejau istisini matini stikla ir labai dziaugiuosi, jokiu nusiskundimu del jo neturiu  ax.gif

teisingas matinis stiklas geris, ant pigaus matysis pirstu antspaudai, nubege lasai ar dar kas. Bet jei susidesit normalu (mums dejo i spinta su papildomom plevelem ) tai labai dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
pas mane toks istraukiamas gorenje http://www.eurobuiti...je-dkf-2-600-mw

kai verdu ka ant priekiniu, isijungiu pilnu pajegumu gartrauki tai matau kaip dalis garu skrenda ne i gartrauki, o pro sonus. toks jausmas kad jis ta istraukiama vieta nelabai ka traukia


Pas mane irgi, kriokia kaip traktorius, o dėl traukos tai kaip čia pasakius. ax.gif
Užtai laukiu gerų patarimų kur žiūrėtis neįmontuojamą rimtą gartraukį. Gal kas jau turit ir naudojatės? Ir dar būtų gerai kad nekriokiantis.

Ir dar. Kur kabinat rankšluostėlius, pirštines? Į kargą nenoriu, nes drėgnų spintelėn kišti nesinori. Daryti fasadą su ventiliacija? Atviros rankšluostinės irgi negražu. Ant relingo šalia popierinių rankšluosčių laikiklio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 21:16)
Labai dekui uz info ir patarimus 4u.gif 
Butinai pasidomesiu ir neistraukiamais gartraukiais  bigsmile.gif bet vat ar jie efektyvus komet naudojamos tos kaitvietes tolesnes nuo spinteliu  g.gif nes gi virsutines spinteles yra siauresnes uz kaitlentes plota  g.gif ar nera taip, kad visi garai kyla ir ruksta virsutines spinteles?
Dideliausias aciu uz pasidalinima patirtimi ir patarimus  4u.gif
Virsutines spinteles planuoju daryti elementarias, na be jokio stiklo  ax.gif
Beja, gal galite rekomenduoti savo baldininkus  blush2.gif manau daug ka pasako, kad klientas 6 metus dziaugiasi rezultatu  bigsmile.gif

Virtuvės baldus gamino Dalios baldai. Dabar yra kitų gamintojų, mažesnių, bet kokybe nenusileidžia didiesiems gamintojams. Mano draugė užsakinėjo baldus baldų arsenale internetinis psl. lyg el-baldai, gražiai padarė, bet dar tik pusė metų turi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saron @ 2011 09 23, 14:50)
Pas mane irgi, kriokia kaip traktorius, o dėl traukos tai kaip čia pasakius. ax.gif
Užtai laukiu gerų patarimų kur žiūrėtis neįmontuojamą rimtą gartraukį. Gal kas jau turit ir naudojatės? Ir dar būtų gerai kad nekriokiantis.

Ir dar. Kur kabinat rankšluostėlius, pirštines? Į kargą nenoriu, nes drėgnų spintelėn kišti nesinori. Daryti fasadą su ventiliacija? Atviros rankšluostinės irgi negražu. Ant relingo šalia popierinių rankšluosčių laikiklio? g.gif


Su gartraukiu ir pas mane problema smile.gif Nieko netraukia, nors platus 90 cm. Taupau pinigus galingesniui gartraukiui, bet kuo jis galingesnis tuo jis garsiau kriokia biggrin.gif
O rankšluostį kabinu ant kabliuko, kuris yra ant relingo užkabintas. Bet ne visada per naktį pradžiūna, ypač dabar, nešu ant gyvatuko padžiauti vakare.
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 22, 13:50)
Ankstesnė tema

Neradau, kad kas jau būtų sukūręs naują temą, tai tęsiam toliau  4u.gif
Papildyta:
Aciu  4u.gif
Pries keturis metus isirenginejau bute nauja virtuve, dariau is LMPD, buvo praktiska, nes pavirsiaus galejau beveik nevalyti, nieko nesimate, bet sikart surizikavau darytis virtuve is dazytos plokstes, t.y. MDF, esu laaaabai patenkinta, prieziuros reikia daugiau, bet valosi labai lengvai, o ir nesimato taip stipriai pirstu antspaudu kaip ant tamsaus dazyto MDF
O kargo krepsys, va toks daigtas, man labai patogu, jei butu vietos daugiau, daryciau dar didesni  rolleyes.gif
user posted image
Aciu aciu  4u.gif Yra variantu ir su nedazyta blizgia plokste, bet norejau butent dazytos blizgios del to, kad joje galima ifrezuoti rankeneles, spalvu pasirinkimas didelis kaip ir dazu paleteje, nes pagal ta pati spalvos koda dazeme visa virtuve ir jos blizgumas kitoks nei blizgios nedazytos plokstes  mirksiukas.gif Na del kainos, taip, dazyta brangesne nei paprasta  rolleyes.gif



ačiū už temą !

labai graži virtuvė - nors anytos tokios rankenėlės, tiksliau sakyčiau jų nebuvimas ax.gif - prisibandžiau, ne - tai ne man 4u.gif bet atrodo kaip superinė virtuvė 4u.gif


vyro sesuo dirba su virtuvėmis - praktika rodo, kad ant šviesių blizgių paviršių pirštų žymės nelabai matosi 4u.gif (esu gyvenusi bute, kur buvo smaragdinė virtuvė - tai oi doh.gif labai matosi )


vakar buvau pas mūsų dizainerę, sudeliojo baldelius, liko įvardinti stalčius - konkritizuosiu kiekvieno paskirtį, pasirinkau rankenėles. jau beveik beveik galiu dėti paskutinį tašką ir gamint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grison @ 2011 09 23, 16:37)
Su gartraukiu ir pas mane problema smile.gif Nieko netraukia, nors platus 90 cm. Taupau pinigus galingesniui gartraukiui, bet kuo jis galingesnis tuo jis garsiau kriokia biggrin.gif

na dar ir nuo ventiliacines angos priklauso kaip traukia.
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)

vilimex , papasakokit apie apsvietima virs stalo
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 23, 23:01)
vilimex , papasakokit apie apsvietima virs stalo


LED juosta, saltos baltos spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labarytis 4u.gif
As vel su klausimuku blush2.gif
Gal kas daretes isvaziuojamas siuksliadezes? Manau jos labai patogios ax.gif
Vat tokios: http://furnitanas.se...?id_product=609
Ar galima rasti pigesniu variantu nei furnitane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 24, 09:05)
Labarytis  4u.gif
As vel su klausimuku  blush2.gif
Gal kas daretes isvaziuojamas  siuksliadezes? Manau jos labai patogios  ax.gif
Vat tokios: http://furnitanas.se...?id_product=609
Ar galima rasti pigesniu variantu nei furnitane?  blush2.gif

mes paprasciausiai uzsisakem aukstesni stalciu ir isidejom norima siuksliadeze.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 24, 08:37)
mes paprasciausiai uzsisakem aukstesni stalciu ir isidejom norima siuksliadeze.

Sakot stalčiuje šiukšliadežė patogiau nei spintelėje? g.gif Mes irgi jau ruošiamės ieškoti baldininkų, tai deduosi viską į savo galvelę. Pas mus filtras stovi ir jis užima spintelėje nemažai vietos. Gal tikrai neblogai būtų padaryti stalčių šiukšliadežei, o filtras kitoje pusėje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justagnė: 24 rugsėjo 2011 - 08:51